Sari la conținut

Ariana, noua in domeniu 0799569986


ariana08

Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 29 minute, ariana08 a spus:

Hello! Vreau sa va spun, când ma vedeți prin oraș și pe strada nu ma mai salutați sau sa va opriți la mine sa vorbim, cum au făcut unii: “Arii tot numărul ăla de telefon îl ai?”… pentru ca nici eu când va văd prin oraș nu va salut și nu ma opresc la voi. Majoritatea sunteți cu soții și nu cred ca v-ar convenii. Asta este o regula dar văd ca nu toți o respecta!!
 

No stai linistita ca eu nu te salut cand te vad in oras. Te sarut direct si plec mai departe, sa ramai cu gura cascata. E bine?

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Scuze, retrag caterinca. 

Nu o mai salutati si intrebati de nr de telefon pe strada! Credeam ca era de la sine inteles acest lucru. Bine ca nu intrebati si de servicii...

Daca nu e voie sa o tzuc pe strada ma simt nevoit sa o vizitez maine sa o pup in particular. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am scris asta pentru ca in ultimele 2 zile 2 clienți au făcut chestii de genul. Nu vreau sa se supere nimeni, nu atac pe nimeni dar am și eu unele cerințe care as vrea sa fie respectate.

va pup pe toți💋

Iar mâine voi fii disponibila de la 08:00 pana la 11:00, apoi o sa fiu disponibila de sâmbătă seara😈💋

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 2 ore, ariana08 a spus:

Am scris asta pentru ca in ultimele 2 zile 2 clienți au făcut chestii de genul. Nu vreau sa se supere nimeni, nu atac pe nimeni dar am și eu unele cerințe care as vrea sa fie respectate.

va pup pe toți💋

Iar mâine voi fii disponibila de la 08:00 pana la 11:00, apoi o sa fiu disponibila de sâmbătă seara😈💋

Stai liniștită ,maxim un zambet frumos putem sati oferim 😬😎

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, Danidor a spus:

😲🥰😉🤗💋✌❤👍spor...!Să fii sănătoasă,Ari!,ești o dulce și o frumoasă...!

Mulțumesc, te pup😘😘

dimineata voi fii disponibila începând cu ora 09:00

programari la 0725162695💋👅 

maine cred ca voi posta și poze noi, va pup!💋

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

wow!!!...sooper...fără chiloței și fără sutien,ești minunată fără textilă pe tine...să rămâi,să pozezi numai în cercei!...Te pup dulce și te mănânc toată,ca ultima dată...când te mai prind...!?🤔😌😛🤗🥰💋

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Ariana se razbuna pe toate lunile in care nu a putut pune poze. Dar si are cu ce sa se laude, are un corp foarte frumos si feminin . Sa vedeti ca acum nu o mai prindem disponibila decat cu programsre cu 2 zile inainte.

Go Ari!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...