Sari la conținut

Ariana, noua in domeniu 0799569986


ariana08

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna, sunt Ariana💋

Ca aspect:

-par scurt blond

-1.66

-54 kg

Servicii:

‼ï¸Oral neprotejat(in funcție de igiena)

‼ï¸Normal protejat

‼ï¸Poziția 69

‼ï¸Finalizare corporala

‼ï¸Diferite poziții

‼ï¸Săruturi +50(in funcție de igiena)

Prețuri:

‼ï¸150 o finalizare sau 30 de minute

‼ï¸300 doua finalizări sau o ora

Pentru programări scrie ti pe whatsapp Sau sunați la nr 0725162695

💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe scurt, am vrut sa ma duc saptamana trecuta la ea. Vorbit pe whatsapp, ajung la ora stabilita la Kaufland,
apoi imi scrie sa mai astep 10 minute. Bine zic, 10 minute nu ii cine stie ce, astept.

Revine cam peste 10 minute cu adresa exacta, si cand ajung la etajul respectiv, vad ca intra un tip in fata mea in apartament... wtf.. Prima data, m-am gandit ca mi-a trimis gresit numarul de la apartament sau ceva, cand ii scriu s-o intreb, direct mi a dat block, faina treaba :)

Va rog numai puneti omul pe drum degeaba, nu ii frumos si asa avem putin timp liber unii dintre noi, de asta alegem sa venim la voi.


 

  • Like 1
Link spre comentariu

Zilele trecute, am avut chef de ceva nou. Am sunat in cateva locuri, dar nu prea raspundea lumea. As ca am zis, ca mai incerc odata la ea, cel mai rau caz, ma plimb un pic.

De data asta, s-a respectat programarea, totul a mers bine.

Aspect: 9 - Pozele reflecta realitatea. Mi-a placut mega mult fata, intradevar ii tunsa baieteste un pic, dar eu cautam o tipa de genu de ceva vreme.

Atitudine: 10 - odata ai ajuns la fata te trateaza bine, zambareata, amabila, nu se grabeste, se vede ca vrea sa te simit bine cu ea. GFE foarte ridicat.

ON: 8 - fata o face cu pasiune, atentie la toate zonele... poate cu pasiunea prea mare cateodata, dar s-a adaptat cu ritmul meu pana la urma.

NP: 9 - se descurca foarte bine fata, nu am ce sa ii reprosezi.

Locatie: 9 - Ared Kaufland, apartament curat, tot in regula. Mai avea o colega in apartament, dar pe mine nu m-a deranjazat.

Cadou: 300/ora

Conculzie: Nu inteleg de ce nu are review-uri. Ii de top fata, m-am simtit foarte bine cu ea, abia astept sa o vizitez din nou. Sper doar sa se invete cu programarile mai bine pe viitor ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Am vizitat-o și eu pe Ariana.

Am sosit punctual, a trebuit să aștept câteva minute (la prima întâlnire contează, la urmatoarele își pierde din imporanță dacă celelalte aspecte sunt ok)

Fata este foarte sociabilă și amabilă, reușind să mă destindă foarte repede după o zi stresantă. M-a servit cu suc și am socializat un pic (ca să "spargem gheața"), după care am trecut la duș (baie utilată complet), iar mai apoi la acțiune. Foarte pe scurt: cum a scris și preopinentul, domnișoara ofera GFE foarte ridicat și face dragoste așa cum doar o fată la douazeci și ceva de ani o face (pentru mine GFE e foarte important, chiar mai important decat aspectul, în funcție de asta revin sau nu).

Nici vorbă de grabă; dupa acțiune am mai făcut ceva conversație în timp ce ea a fumat pe îndelete o țigară. (am stat peste 30 de minute, cadou 150)

Închei cu o mică glumiță (sper să nu te superi Ariana): deși este blondă, domnișoara iubește cu aceeași fervoare ca o brunetă :)

De revenit, clar.

Link spre comentariu

Am trecut in seara asta pe la Domnișoara , intr un cuvânt “Senzatie”

Foarte curată

Apartamentul impecabil de curat

 

Este foarte sociabilă, și prietenoasă!

Arată super bine, și este foarte frumoasă!

 

Servici : Nota 10 pentru amenda de 150Ron

Nu poți spune ca faci Sex, ci mai mult dragoste!

 

Cu siguranța revin!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Bună, am vizitat-o alaltăieri pe Ariana pentru a doua oară, am scris recenzie și la prima vizita, dar din cauza problemelor la site recenzia sa șters.

Ariana este o fată simpatică, drăguța, nu este ea fotomodel(ca și cealaltă blondina, uneori colega ei, se știe ea cine) dar oferă servicii ireproșabile.

Fiind a doua oară la ea, atmosfera a fost mult mai destinsa,o poveste, o tigara la un pahar de apă, facut un duș și repede în dormitor și sincer am petrecut o oră de vis.

Locație 10

Aspect 9,5

ON mai soft 9,5

NP 10, rupere, sincer nici nu mai știu ce am făcut și ce nu am făcut.

GFE 10, cu Fk de senzație.

După dezmăț, până mi-am mai revenit am mai povestit un pic am fumat o țigară, am lăsat 350 /o oră și am plecat deja cu gândul că trebuie să revin la ea cât mai curând.

Mulțumesc Ariana pentru momentele petrecute alături de tine și cu siguranță o să urmeze o altă revedere.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am vizitat-o in aceasta seara pe domnișoara și chiar nu mi-a părut rău deloc.

 

Aspect: 9 - Pozele reflecta realitatea ba chiar arată mai bine decât in poze. Mi-a placut tare mult fata, intr-adevar e tunsa baieteste e sic, piercing in sprâncene arată cool.

 

Atitudine: 10 - cum am ajuns fata ma tratat bine, zambareata, amabila, conversație, bun simt, servit un pahar de apa nu se grabeste, se vede ca vrea sa te simti bine cu ea. GFE foarte ridicat.

 

ON: 9- fata o face cu pasiune, atenta la toate zonele, 69, piersicuta curată, epilata fără mirosuri.

 

NP: 10- Se uda natural, geme natural, stramtuta, FK super tare, chimia dintre noi excelenta.

 

Locatie: 9 - Ared Kaufland, apartament curat, miros plăcut, baie cu de toate vreo trei prosoape curate totul in regula.

 

Cadou 200 dtd 45 min

Sigur voi mai reveni.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...