Jump to content

Ariana, noua in domeniu 0725162695

Recommended Posts

SERVICII NOI DE CRACIUN

Oral in functie de igienă

Normal protejat 

Saruturi FK in functie de igienă și chimie

69

Poziții diferite

Masaj de relaxare

Atingeri si mangaieri 

Sex între sani 

Finalizare corporala 

PRETURI

100 lei    15 minute     o finalizare

150 lei    30 minute    o finalizare

300 lei    60 minute    2 finalizari

400 lei    90 minute    2 sau 3 finalizari 

PROGRAMARI PE WHATSAPP SAU TELEFONIC LA 0725162695!

PROGRAM DE LUCRU INTRE ORELE 08:00 SI 22:00

• Inimioara 1
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ariana 👅0725162695

Salutări, i-am făcut și eu o vizită Arianei săptămâna trecută. Citisem pe aici ca este tunsă scurt, tipic bărbătesc dar atras de recenziile bune am zis sa merg și eu să o cunosc.  La prima vedere

Posted Images

• pisicuts changed the title to Ariana, noua in domeniu 0725162695

Salutări, i-am făcut și eu o vizită Arianei săptămâna trecută. Citisem pe aici ca este tunsă scurt, tipic bărbătesc dar atras de recenziile bune am zis sa merg și eu să o cunosc. 

La prima vedere am rămas puțin surprins,  mi-o imaginam altfel. E genul de fată mai "băiețoasă" să zic așa,  și nu spun asta doar datorită tunsorii. Inițial am stat puțin pe gânduri dacă să rămân, la prima vedere nu m-am simțit atras de stilul ei deși are un corp frumos.  În cele din urmă am decis sa rămân pentru o finalizare. 

Ca aspect arată destul de bine, sânii frumoși și un funduleț mai mic dar atrăgător. Are o atitudine pro client, ai ce vorbi cu ea. 

Ca servicii oferă un oral destul de bun, cu atenție și la alte zone. Fk din plin, și înainte de a începe acțiunea și în timpul acesteia. La normal am încercat vreo 3 poziții și am finalizat pe la spate. Sincer la normal mi s-a părut destul de implicată și părea că îi place. Când a venit ea peste mine a început sa se miște din ce în ce mai tare, dorind după să schimb poziția deoarece eram foarte excitat. Să las și niște note, dacă e🤣

On 7.5

Np 9

Fk 10

Gfe 8

Locație frumoasă,  curata și numai bună pentru așa ceva. De revenit sincer pentru mine nu cred. Din pricina faptului că nu sunt atras de stilul ei mai bărbătesc, dar în afara de asta este  o fată de treabă.  În rest numai bine și cât mai multe experiențe reușite în acest domeniu 🤣

• Like 3