Jump to content

Ariana, noua in domeniu 0725162695

Recommended Posts

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ariana 👅0725162695

Salutări, i-am făcut și eu o vizită Arianei săptămâna trecută. Citisem pe aici ca este tunsă scurt, tipic bărbătesc dar atras de recenziile bune am zis sa merg și eu să o cunosc.  La prima vedere

Posted Images

Salutare

Revin si eu cu o recenzie. 

Vizitat domnisoara in urma cu putin timp, programarea a decurs fara probleme pe whatsap si onorata . Cu intarzierea mea de 3 min.. scuze 😁😁

Am ajuns inauntru, domnisoara ma astepta in lenjerie intima , ma pofteste la un pahar cu apa sau suc , dar fiind mai pe graba mam bagat direct la dus. Baia are de toate , prosop curat, gel de dus, apa de gura. 

Facut dusu si domnisoara ma astepta in pat, decartat 150 de lei si incepem nebunia. 

A inceput cu un oral neprotejat, bunicel da nu pe gusturile mele , in sens ca sa folosit si mult de mana si nu prea suport, trecut in 69 , dupa in lott , sa miscat bine a dat semne ca ii place, dupa care am schimbat in misionar si finalizat in baloon. 

Note: 

Locatia 10, ared kaufland

On: 7 ( manuta care nu mia placut) 

Gfe: 0 la mine nu prea a fost , fara saruturi

Np: 9 

Per total ok, de renit poate . 😁🙂

• Like 2
Acum 23 ore, demon55 a spus:

Salutare

Revin si eu cu o recenzie. 

Vizitat domnisoara in urma cu putin timp, programarea a decurs fara probleme pe whatsap si onorata . Cu intarzierea mea de 3 min.. scuze 😁😁

Am ajuns inauntru, domnisoara ma astepta in lenjerie intima , ma pofteste la un pahar cu apa sau suc , dar fiind mai pe graba mam bagat direct la dus. Baia are de toate , prosop curat, gel de dus, apa de gura. 

Facut dusu si domnisoara ma astepta in pat, decartat 150 de lei si incepem nebunia. 

A inceput cu un oral neprotejat, bunicel da nu pe gusturile mele , in sens ca sa folosit si mult de mana si nu prea suport, trecut in 69 , dupa in lott , sa miscat bine a dat semne ca ii place, dupa care am schimbat in misionar si finalizat in baloon. 

Note: 

Locatia 10, ared kaufland

On: 7 ( manuta care nu mia placut) 

Gfe: 0 la mine nu prea a fost , fara saruturi

Np: 9 

Per total ok, de renit poate . 😁🙂

Multumesc, te pup💋