Sari la conținut

Ariana, noua in domeniu 0799569986


ariana08

Postări Recomandate

  • Oras:AR
  • Oras:AR

Vizitat din nou in seara asta,am mai vizitat-o acum ceva timp,tot la fel de tonifiată și catifelată la atingere,fara absolut nici un miros suspect.

A început cu un oral bun și la cerința mea ne-am mutat într-un 69, totul bine și frumos,montat căciula și hop peste ea cu săruturi și tot tacâmul,geme frumos mă privea frumos,aveam impresia că îi place 😂,terminat in balonaș după o țigară de revenire și trecut din nou in pătuț,prea repede după părerea mea și obosit și cu o stare nu tocmai bună,a reușit să-l trezească la ON,după montat căciulița am pătruns înăuntru și după câteva minute nu mai ii nimeni 😂, drăguță a zis sa mă rezolve și a doua oară cu ON sau cu mâna,s-a străduit săraca ceva timp până a cedat și a zis că nu mai poate nici cu mâna 😂,nu eram nici eu bine am înțeles-o și pe ea și ne-am dus să mai fumăm o țigară și dus am fost.

GFE bun am vorbit cu ea, comunicativă și drăguță cu FK bun, parcă eram cu iubita. 8/10

ON bun prima tură și la a doua tura bun dar cu mâna aia m-o rupt😂,ea a încercat dar totul rapid ziceai că îi mașină de cusut 😂 7/10

NP bun,te întreabă cum vrei nu comentează lubrifiantul bun la prima tură dar la a doua nu cred că își mai are rostul decât pentru ea sa fie bine. 8/10

Decartat 350 la început,nu a sărit pe bani,i-a lăsat unde i-am pus și când am plecat.

Apartamentul frumos, apă caldă,gel de duș,prosop curat și uscat.😂

 

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 14.02.2023 la 22:48, doiudeduba a spus:

Vizitat din nou in seara asta,am mai vizitat-o acum ceva timp,tot la fel de tonifiată și catifelată la atingere,fara absolut nici un miros suspect.

A început cu un oral bun și la cerința mea ne-am mutat într-un 69, totul bine și frumos,montat căciula și hop peste ea cu săruturi și tot tacâmul,geme frumos mă privea frumos,aveam impresia că îi place 😂,terminat in balonaș după o țigară de revenire și trecut din nou in pătuț,prea repede după părerea mea și obosit și cu o stare nu tocmai bună,a reușit să-l trezească la ON,după montat căciulița am pătruns înăuntru și după câteva minute nu mai ii nimeni 😂, drăguță a zis sa mă rezolve și a doua oară cu ON sau cu mâna,s-a străduit săraca ceva timp până a cedat și a zis că nu mai poate nici cu mâna 😂,nu eram nici eu bine am înțeles-o și pe ea și ne-am dus să mai fumăm o țigară și dus am fost.

GFE bun am vorbit cu ea, comunicativă și drăguță cu FK bun, parcă eram cu iubita. 8/10

ON bun prima tură și la a doua tura bun dar cu mâna aia m-o rupt😂,ea a încercat dar totul rapid ziceai că îi mașină de cusut 😂 7/10

NP bun,te întreabă cum vrei nu comentează lubrifiantul bun la prima tură dar la a doua nu cred că își mai are rostul decât pentru ea sa fie bine. 8/10

Decartat 350 la început,nu a sărit pe bani,i-a lăsat unde i-am pus și când am plecat.

Apartamentul frumos, apă caldă,gel de duș,prosop curat și uscat.😂

 

 

 

Te pup, mersiii💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
La 20.02.2023 la 11:19, unsuflet a spus:

Ari, ne mai incanti cu o poza sa ne mearga bine toata saptamana? Parca as avea chef de corpul tau perfect, dar imbatranesc si mi-l aduc aminte cu greu...😅

Ioi ce bou is🤭! Ii cer poze noi Arianei, iar ea nu (mai) are cont rosu..

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 30 minute, gabrogabro a spus:

Tipic asa arata cand scoti ceva din context. 😊😊😊

Relax, eu am inteles ce ai vrut sa spui si nu m-am atacat deloc.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Turneul florilor tocmai a poposit intre cracii Arianei☺️.

Contactat pe wa de dimineata, raspuns prompt, timpii respectati de ambele parti.

Locatie Ared Kaufland, de toate la baie.

Ari m-a asteptat intr-o costumatie rosie, transparenta. Are un corp fit, fara pic de grasime, cu pierce in punctele esentiale si de interes pt noi. Socializat putin, la dus si in pat cu noi. De părul scurt in spate nu mai zic nimic, se stie deja.

Un mic preludiu cu noi 2 pe o latura, presarat cu fk si mangaieri reciproce. Cum am spus, tot corpul e fit, pana si sanii, medii ca marime si sensibili la pupat. Pizdilica e diferita ca forma, parca e ingropata putin mai in interior. Incape perfect in palma, pacat ca are si ea un belciug😅. Lins puyin mai temeinic pe acolo, Ari reactioneaza minunat, geme, i se contracta abdomenul, picioarele se cracesc si mai mult, pielea i se face de găina. Ador faza cu găina, intotdesuna o intreb daca ii e frig😇, desi stiu ca  transpirăm in camrră.

Trecut Ari la on, bun, dar am intrerupt-o rapid ca voiam sa o simt in interior. Inceput in Lot, e o plăcere sa vezi o blondă sărind in ciupercuță. La un moment dat s-a aplecat peste mine si ne-am sărutat. Starnit de sarut, am intorso in misionar unde am continuat sa ne pupam si mangaiem. Simtind ca vine cutremurul final, m-am oprit putin si i-am cerut sa se puna in mama iedului. Aici am finalizat rapid, privelistea fiind una de vis. 

Amenda 200 lei.

Voi reveni mereu la ea, mai ales cand voi doti sa imi exersez talentele lingvistice🥳, dar si pt acel corp minunat , fara nici uMpic de grasime. Daca tot futem, macar sa fie ceva frumos, nu?

Ps. Intrerupem transmisia turneului florilor pana pe vineri cel putin. Jucatorul si buzunarul meu se cer la recuperare, masaj alea alea, refuza sa mai lucreze in mediu intunecat si umed. Antrenorul zice ca mai are vreo 2-3 meciuri de jucat cu echipe locale (S., E., A.), dar e greu asa.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 2 ore, Flx01 a spus:

Salutare! Stie careva lucreaza Ari azi??? 

Lucreaza da, i-am facut azi la prima ora inspectia tehnica periodica, toate rezultatele sunt bune ca de obicei🤣, dar nu am timp de o recenzie regulamentara acum.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Ari este mereu o optiune buna, cel putin pt mine. Proaspat iesit, nu am timp pt detalii, doar pt scotul final, 1:1 cu strigaturi😉.

Asta o știm,.....ce rost are să-i ridici sus topicul când ea lucrează cu publi? 

Spun asta în comparatie cu altă prietenă de-a noastră,(știi tu) care are cont plătit (deși are tarife mai mici ca titulara), nu lucrează cu publi și îi de-a noastră.

 

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
La 30.01.2023 la 11:55, ariana08 a spus:

A87C9F37-E4C6-43CC-A69E-2FF4F603FF1F.jpeg

Recenzie regulamentară🙃.

O data la 2-3 saptamani ma simt atras de belciugele astea din sfarc si lindic. Parca au magnet in ele😆.

Programare instant pe wa, in 15 minute eram cu un sfarc in gura, că eram si grabit.

Apartament la AK, de toate pt toti, mai putin presiune mare la apa, dar te poti spala.

Ari e o fata satena, tunsa scurt in spate, vopsita blonda (am studiat-o uMpicut mai indeaproape pt un coleg). Are un corp perfect, precum se poate vedea in poze, absolut nimic de bagat de vina. Mi-ar placea sa fie putin mai comunicativa, dar inaintam  cu pasi mici si aici. In rest, meseria si-o face cu constiinciozitate.

Am inceput prin a-i degusta sanii, cu mangaieri pe tot corpul si fk. Iar s-a facut piele de gaina🤣. A continuat ea cu un on bun, eu in ghenunchi in pat, ea putin ridicata si cu o priveliste in oglinda asupra partilor ei intime. Nu am lasat-o mult asa, am intins-o pe spate, sa ii gust pasarica si sa ma joc cu belciugul. Dupa cateva minute am fost rasplatit cu un nectar de iubire asortat cu spasme incontrolabile de picioare si abdomem. Delicios moment. Precizez ca nu intotdeauna reusesc sa duc munca asta pana la final.

Dupa cateva secunde de reveneala a montat preze si s-a infipt in Lot fara niciun pic de lubrifiant, doar facusem eu munca de jos, nu? Mi-a placut cum arunca ocheade in oglinda sa ne vada cum ne incolacim. Corp perfect, in Lot e un deliciu, plus ca ea facea toata munca, ma toca marunt. As fi vrut si o caprita, dar simteam ca nu mai am mult asa ca am schimbat in misionar, sa o mai pup putin. Game over, next time.

Igiena -10, a facut dus inainte de a veni eu.

Halat 200 lei.

Nu vi-o recomand, sa imi ramana mai mult mie din aceasta prajiturica. Sau spalata e ca noua?😆

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 23 ore, unsuflet a spus:

Recenzie regulamentară🙃.

O data la 2-3 saptamani ma simt atras de belciugele astea din sfarc si lindic. Parca au magnet in ele😆.

Programare instant pe wa, in 15 minute eram cu un sfarc in gura, că eram si grabit.

Apartament la AK, de toate pt toti, mai putin presiune mare la apa, dar te poti spala.

Ari e o fata satena, tunsa scurt in spate, vopsita blonda (am studiat-o uMpicut mai indeaproape pt un coleg). Are un corp perfect, precum se poate vedea in poze, absolut nimic de bagat de vina. Mi-ar placea sa fie putin mai comunicativa, dar inaintam  cu pasi mici si aici. In rest, meseria si-o face cu constiinciozitate.

Am inceput prin a-i degusta sanii, cu mangaieri pe tot corpul si fk. Iar s-a facut piele de gaina🤣. A continuat ea cu un on bun, eu in ghenunchi in pat, ea putin ridicata si cu o priveliste in oglinda asupra partilor ei intime. Nu am lasat-o mult asa, am intins-o pe spate, sa ii gust pasarica si sa ma joc cu belciugul. Dupa cateva minute am fost rasplatit cu un nectar de iubire asortat cu spasme incontrolabile de picioare si abdomem. Delicios moment. Precizez ca nu intotdeauna reusesc sa duc munca asta pana la final.

Dupa cateva secunde de reveneala a montat preze si s-a infipt in Lot fara niciun pic de lubrifiant, doar facusem eu munca de jos, nu? Mi-a placut cum arunca ocheade in oglinda sa ne vada cum ne incolacim. Corp perfect, in Lot e un deliciu, plus ca ea facea toata munca, ma toca marunt. As fi vrut si o caprita, dar simteam ca nu mai am mult asa ca am schimbat in misionar, sa o mai pup putin. Game over, next time.

Igiena -10, a facut dus inainte de a veni eu.

Halat 200 lei.

Nu vi-o recomand, sa imi ramana mai mult mie din aceasta prajiturica. Sau spalata e ca noua?😆

 

Te puppp💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...