Sari la conținut

Blonda cu sanii mari naturali 0765489986


Postări Recomandate

Heyyy. Din diverse motive am fost nevoita sa renunt la vechiul nr de telefon, iar daca v a fost dor de mine, de maine ma gasiti in Deva, locatia undeva in apropiere de Hotel Deva. Va las maine mai multe detalii, preturile si serviciile raman aceleasi. Tot maine va las si un link cu anuntul si nr de telefon. Pupicei si abia astept sa ne intalnim. :*

 

P.S. Blonda nu mai e blonda, e satena:)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Salutare! Cu bucurie am văzut că a revenit Mihaela la noi. Așa că mi-am făcut timp să-i fac o vizită, știind că și în toamnă când am trecut pe la ea am avut parte de experiențe plăcute. 

Noua locație în zona Dacia, cochetă, curata, cu diferite articole de igiena, adecvată activității. Mihaela a rămas aceeași fatâ dulce, frumoasa și prietenoasă, vorbăreață și deschisă față de client. Are un nou look cu păr șaten închis care o prinde foarte bine.

Eu am ales sa stau o oră, nici nu puteam altfel deoarece are GFE ridicat, este un partener excelent atât în pat cât și între acțiuni. 

Dacă este să dăm note ar fi 10 pe linie. Locația curată și atitudinea am prezentat-o.  La corp este pe gustul meu, cu forme voluptoase, ai pe ce pune mâna, piele fină, sâni superbi, pe care-i folosește cu măestrie în timpul actului, practic de mângâie cu sânii la poziția LOT. Este o senzație unică! Piersicuță cărnoasă și pufoasă este de o igienă impecabilă, te lasă să o guști, chiar îi place. 

Oralul îl execută corect, cu schimbări de ritm, cred că simte freamătul clientului și se adaptează din mers.

Merită vizitată, o recomand prietenilor. 

Mulțumesc, Mihaela, pentru timpul petrecut împreună și pentru senzațiile oferite.

Te pup dulce și... mai vin cu drag 😘😘🥰🥰

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, lucasman a spus:

Salutare! Cu bucurie am văzut că a revenit Mihaela la noi. Așa că mi-am făcut timp să-i fac o vizită, știind că și în toamnă când am trecut pe la ea am avut parte de experiențe plăcute. 

Noua locație în zona Dacia, cochetă, curata, cu diferite articole de igiena, adecvată activității. Mihaela a rămas aceeași fatâ dulce, frumoasa și prietenoasă, vorbăreață și deschisă față de client. Are un nou look cu păr șaten închis care o prinde foarte bine.

Eu am ales sa stau o oră, nici nu puteam altfel deoarece are GFE ridicat, este un partener excelent atât în pat cât și între acțiuni. 

Dacă este să dăm note ar fi 10 pe linie. Locația curată și atitudinea am prezentat-o.  La corp este pe gustul meu, cu forme voluptoase, ai pe ce pune mâna, piele fină, sâni superbi, pe care-i folosește cu măestrie în timpul actului, practic de mângâie cu sânii la poziția LOT. Este o senzație unică! Piersicuță cărnoasă și pufoasă este de o igienă impecabilă, te lasă să o guști, chiar îi place. 

Oralul îl execută corect, cu schimbări de ritm, cred că simte freamătul clientului și se adaptează din mers.

Merită vizitată, o recomand prietenilor. 

Mulțumesc, Mihaela, pentru timpul petrecut împreună și pentru senzațiile oferite.

Te pup dulce și... mai vin cu drag 😘😘🥰🥰

Iti multumesc!!! Te pup si abia astept sa ne revedem. :*
 

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 10 ore, mihaela323 a spus:

Din pacate, da. Te astept la mine astazi sa ti iei la revedere. :D :*

Am fost azi și mi-am luat la revedere în cel mai plăcut mod posibil de la Mihaela 🥰🥰🥰. Pot să spun că am făcut dragoste, nu doar o partidă de sex.  Alte comentarii sunt de prisos.

Multă-mulră baftă pe unde mergi, să ai parte numai de bine ❤️❤️❤️

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 50 minute, lucasman a spus:

Am fost azi și mi-am luat la revedere în cel mai plăcut mod posibil de la Mihaela 🥰🥰🥰. Pot să spun că am făcut dragoste, nu doar o partidă de sex.  Alte comentarii sunt de prisos.

Multă-mulră baftă pe unde mergi, să ai parte numai de bine ❤️❤️❤️

Te puuuuup!!! Iti multumesc din suflet!!! :* pe data viitoare!

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Mulțumesc mult, Mihaela, pentru momentele magice de care am avut parte și azi! Privirea ta intensă o am încă în fața ochilor!  Iar acțiunea e de poveste 😘😘 De fiecare dată când trec pe la tine ești o dulce, de aceea revin cu drag și cu nerăbdare 🥰🥰🥰

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 1 oră, lucasman a spus:

Mulțumesc mult, Mihaela, pentru momentele magice de care am avut parte și azi! Privirea ta intensă o am încă în fața ochilor!  Iar acțiunea e de poveste 😘😘 De fiecare dată când trec pe la tine ești o dulce, de aceea revin cu drag și cu nerăbdare 🥰🥰🥰

Acelasi lucru pot sa il spun si eu despre tine. Te pup si ne vedem data viitoare, sper ca nu pe graba!!! :)) :*

Link spre comentariu

  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
1 oră în urmă, mihaela323 a spus:

Acelasi lucru pot sa il spun si eu despre tine. Te pup si ne vedem data viitoare, sper ca nu pe graba!!! :)) :*

Ca să nu se înțeleagă greșit: eu am fost în criză de timp. A fost pentru prima oară că nu am putut sa mă bucur de farmecul Mihaelei că de obicei, de uitam de ceas. Dar chiar și așa a fost o plăcere pentru mine! Te puuuup! ❤️

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...