Sari la conținut

Nu recomand Perfect Body Massage Constanta


Postări Recomandate

Fratilor de fel sunt genul de persoana care incearca mereu sa vada partea plina a paharului , dar de asta chiar nu exista una.Topicul se adreseaza amatorilor de masaj erotic din constanta in special , mai mult ca sigur cunoaste ti salonul de pe ion borcea.. in fine am sunat dinainte cu obraz am cerut o programare mi s a spus ca sunt asteptat oricand, ok pana aici totul bine si frumos am facut un dus si am plecat, Ajuns acolo am fost intampinat de o fata micuta de statura care mi a prezentat oferta lor si a spus ca momentan doar ea este disponibila daca vreau sa mai astept sau sa revin alta data , de fel sunt mai fraier si nu vreau sa par nesimtit si am zis ca da merg pe mana ei.I am platit 200 lei pentru o ora de masaj cu finalizare. Ajuns sus m a intrebat daca vreau sa fac un dus am spus ca da desi facusem unu cu 20 de minute inainte , asta fiind un fix de al meu sa nu par vreun nespalat. Am trecut la masajul cu pricina sanii erau nu foarte mari dar compensa faptul ca era mica de statura, a spus ca avea 19 ani. M a cam dezamagit sincer de cand am auzit ca doar ea este disponibila speram la ceva mai “copt” dar meh am zis sa nu judec pana sa incerc. Acum imi pare rau ca nu mi am ascultat instinctul , tipa mi a facut un masaj cel mult spus masaj , frecat cu ulei ca pe cozonac , m a pus sa ma intorc s a frecat putin de mine si dupa a devenit foarte deranjata ca nu eram ciocan dupa efortul ei de 2 minute , nici macar nu mi. s a sculat si ea tinea sa mentioneze asta la 5 secunde si sa ma interogheze de parca m ar fi prins si torturat securisti, a renuntat complet la tentativa de masaj si mi a spus ca ea nu poate sa imi faca finalizare asa si daca vreau sa merg la dus .... poftim ? am ramas prost i am spus pai cum ceri 200 lei pentru masaj o ora dar te opresti dupa 20 minute maxim ? ba chiar batea si apropouri ca sefa ei o sa isi puna intrebari ca de obicei dupa 10 minute ea termina. Fratilor am fost pentru prima oara la ceva de genul dar ma asteptam ca daca platesc o ora sa primesc 1 ora din tentativa aia de masaj. In fine am fost la dus sa dau uleiul ala de cartofi de pe mine jos si am rupt adidasi cu gandul ca nu mai calc pe acolo si nu recomand nici nimanui.

0 profesionalism

0 chef totul pe graba

0 interes

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...