Sari la conținut

Alexandra 0753973151


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Deci daca nu plătește extra Deep 50 lei ii faci un cerc pe p..A la jumătate si pana acolo o iei?? Sau numai capul?? Sincer am fost la fete care o înghit toata dar chestia cu extra deep la oral nu am auzit o. Te pup

nu mă înțelege greșit fac oral deep dar fără să forțez iar la deep extra se include oralu până pe gât și ținut secunde întregi acolo.. nu știu cum să ți explic prin telefon .. nu se explică se simte 😠Să explice cine a fost la mine și i am făcut🙂🙂

Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Salutare! Sambata am vizitat si eu micuta domnisoara si pot sa va spun ca am fost super multumit. Igiena impecabila, vorbareata si se face placuta instant, chiar mi-a placut mult. Am optat pt o finalizare pe care am "savurat-o din plin", OP si NP....daca accepta si doggy style era perfect dar probabil ca dotarea a facut-o sa nu accepte riscuri... In rest a acceptat toate pozitiile mele preferate, fara repros...ba chiar statea in bratele mele ca o iubita.Din pacate am si iritat-o cu barba....mi-am cerut scuze pt asta. Ii doresc mult succes in continuare si sa o tina tot asa, este exact cum trebuie. Salutari de la tipul cu pierce ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salutare! Sambata am vizitat si eu micuta domnisoara si pot sa va spun ca am fost super multumit. Igiena impecabila, vorbareata si se face placuta instant, chiar mi-a placut mult. Am optat pt o finalizare pe care am "savurat-o din plin", OP si NP....daca accepta si doggy style era perfect dar probabil ca dotarea a facut-o sa nu accepte riscuri... In rest a acceptat toate pozitiile mele preferate, fara repros...ba chiar statea in bratele mele ca o iubita.Din pacate am si iritat-o cu barba....mi-am cerut scuze pt asta. Ii doresc mult succes in continuare si sa o tina tot asa, este exact cum trebuie. Salutari de la tipul cu pierce ;)

te puppp😚😚😚

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...