Sari la conținut

Katy 0720775660


katy26

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma refeream la faptul ca ai dat nota mai mare pentru OP.

A. Motivul era ca am făcut foarte putin ON pentru ca am simtit ca ma scurg mai repede si nu am vrut sa se intample un accident. De obicei rezist mult mai mult la oral, dar de data asta am furat startul.

Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

    M-am programat relativ usor la Katy26, pentru ca: 1. A raspuns din prima, 2. Imi dadusem seama dintr-o recenzie anterioara ca mai fusesem in locatie de cel putin 3 ori.

    Asa ca la telefon mi-am permis s-o iau cu <<Nu-i asa ca stai la parter, blocul “cutare”, cu o  bucatarie mishto, open- space, in culorile “cutarica” si “cutarescu”, interfonul e “…”? Hai ca te-am zapacit…mai zi si tu ceva…>>.

    Ce sa mai zica…mi-a spus ca am dreptate si am programat actiunea cateva ore mai tarziu. Am ajuns, am sunat, a raspuns, a deschis, am intrat, a zambit, m-a condus, m-am “parcat”. Cald in dormitor, calda si ea, pe “toace”, in deux- piece, ca in poze. Am stat vreo cateva minute asezati pe pat...io  deja o dezbracam din priviri de textilele alea putine de pe ea. In timp ce Katy zicea ca mi-am facut bine temele de-acasa, i-am spus “asta ca sa nu ne mai grabim in dormitor…poate doar tu.. ca sa vezi ce-i aici”, si i-am inmanat o mica atentie, care sunt convins ca i-a placut. M-am cerut la dush- dau de pe acum nota 10 la locatie- aveau fetele (ca mai are o colega, Ana22)- tot ce trebuie.  Subsemnatului i s-a inmanat un prosop curat.

     Back in action, am dezbracat-o pe bune pe Katy, cu ajutorul ei…ne-am intins in pat… M-am mai ridicat din el cam peste (cred) vreo 20 de minute, dupa LOT si Reverse LOT( in care Lazy cel mic m-a ”tradat” mult prea devreme!- asa ca...nota 10 pentru Katy).       Pentru ca am inceput deja sa “abuzez” de regulament…sa continui cu notele:

 

De locatie am zis deja…eu dau nota mare din start daca stiu ca ajung la “punct ochit, punct lovit”. Relativ aproape de Profi de pe B-dul 1 Decembrie- la telefon se dau repere de nimereste si orbu’ Braila.

 

Corp: 9. Poze reale. Bruneta- la 26 de ani- totul natural. Un pic plinuta, dar nici pe departe gen bbw, un cur bombat pe care stie sa si-l puna in valoare. Sani mari- mie mi-au placut asa cum ii are…stateau bine in palmele mele(!!!), piercing pe la buric, niste tatuaje ok.

 

Igiena: 10- Mirosea superbine pe unde-am incercat-o eu ( adica aproape peste tot ). Aranjata, epilata.

 

GFE : 9. A zis bine cine a zis ca e ”lipicioasa”. Mai adaug “dezinvolta”, “vorbareatza”, “amabila”. Stie ce e ala un preludiu si cum sa excite partenerul, orientare pro- client, nu ca altele…dadeam 10, dar…lipsa FK. Se vede clar experienta de pe alte meleaguri.

 

ON: 10(zece): si soft, si hard, si cu maini, si fara, si cu adiacente, si…m-am fortat s-o opresc, c-as fi plecat ca Speedy Gonzales!

 

NP: 10 ea, 5 pentru ala de care am zis ca m-a “tradat”. Schimba pozitiile la cerere fara sa comenteze, miscari frumoase din bazin…un fel de contre cool… se adapteaza la “viteze”.

 

AP- face, dar nu ma intereseaza.

 

De recomandat: cu sigurantza. Dar doar pentru cei care nu vin doar sa se “descarce”. Ca si client, nu m-am simtit o clipa grabit. O experienta reusita, bazata pe o prestatie corecta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salut futaciosilor✌ï¸

Nu sunt un expert în a da note fetelor de pe aici dar acum ceva zile am vititat-o pe fata și vreau sa spun ca am rămas plăcut surprins de serviciiðŸ˜

Nu știu dacă este întocmai ok cum dau recomandarea dar o sa va dați voi seama

Răspuns la telefon foarte ok și frumos cu prezentare de servicii

Locație super ok curat cu dush cu tot ce trebuie sa te faci fresh

Fără absolut nici o graba. Chiar se da în vb și este foarte sociabila

Oral neprotejat 10+++ fără dinți fără graba, o baga pe toată

Normal protejat capra se mișcă forță

Anal la fel îl baga ea și se mișcă blanaaa

 

Concluzia e ca e de revenit și chiar face treaba și e super ok fata

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0

Azi am vizitat-o și eu pe domnișoara. Vreau să vă spun că am rămas puțin surprins de atitudinea ei. Da chiar iți oferă respect și trebuie tratata cu respect.

Acum sa trecem la note și acțiune.

Locația ok, undeva pe 1 decembrie.

Aspect ok, atitudine ok, note 9.

On 10 cu implicare, fără graba.

Np, se implică cu atenție peste tot, foarte atenta la nevoile tale. 10

Ap nu am mai apucat ca n-a facut varza și nu am mai apucat.

 

De revenit? 100% la 100% Da.

 

Cred ca din experienta mea, și o spun cu sinceritate, cred ca am futut peste 200 de femei, dar nici una nu a reușit sa ma futa pana acum, cum m-a futut Katy.

Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar

Ce tarif are

Hello guyss numele meu este Katy am 26 de ani sunt bruneta cu ochii albastri am 1.60 inaltime 56 kg servicile mele sunt

100 finalizare

200 h

50 extra anal

Finalizare corporala oralu in functie de igiena sarutari pe corp masaj poziti 69

 

Daca citeai prima postare de pe pagina nu mai asteptai acuma sa iti spuna cineva tariful 🙂

 

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rm.Sarat
  • Oras:Rm.Sarat

Salut futaciosilor

Sa las si eu asta aici

In primul rand Katy ai fost superrrr

Si Ana la fel....

 

 

Sunat d8mineata pe la 10 facut programare

In 15 minute am intrat

Ce am vazut este exact ca in poze

Intreb de servicii imi zice fata

100 finalizarea

Intreb 69 sau saruturi

ÄŽa si un aspect bun nu ia extra tarif decat pt.anal

Am ales 1 f8nalizare cu katy

1 finalizare cu Ana

Pe rand

Impreuna ia 4 m8l la ora

Asa am iesit mai bine

Tot aproape 1 ora am ramas

 

 

Note

 

Locatie 10 usor de ajuns

Oral neprotejat 11...

Normal 10

69 10 din partea ei

Eu nu prea ma pricep.si am vazut ca o deranjam

Halat 100

Ana

Oral 10

Normal 8

Esye un pic cam mare pt.mine

69 nu am incercat

Halat 100

Tin sa precizez

La Ana nu am mai terminat

Nu ma lasat asta mic e ok

Am obosit eu

Dimineata sa stie si fetele am dat si in nevastamea

ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

De REVENIT

PWP

  • Like 1
Link spre comentariu

Zilele trecute am vizitat si eu posesoarea acestui topic. Locatie usor de ajuns cu indicatiile date.

Ajuns la fata locului am optat pentru o singura partida. Se descurca bine la LOT.

Note:

GFE 9 pentru atitudine. Un punct minus pentru ca nu faceFK.

ON10 desi nu a fost nimic woow ,iesit din comun care sa ma excite la maxim mi a placut ca se implica,a avut si tentative de deep.

Corp9 din cauza sanilor destul de atinsi de gravitatie si a unor kilograme in plus

NP10Pentru ca se misca bine desi e un pic larguta.

Locatie 10 utilata cu tot ce trebuie.

De revenit? Da.

Link spre comentariu
Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0

Salutare, am zis sa revin cu o nouă recenzie după 3 zlie la rand cu katy.

Prima zi. Am optat pentru tot pachetul, nu am mai rezistat pana la anal și am terminat pe normal.

A 2 zi am revenit pentru ca am considerat ca am rămas cu oarecare dorința nefinalizata, lucru pe care am rugat-o pe katy sa tina cont de acea dorința a mea și în sfârșit am încercat și analul.

Azi am mai avut o curiozitate și am încercat-o din nou, dar am optat doar pentru varianta simpla pentru ca nu cred ca rezistam la tot pachetul.

Acum sa va spun note și presii după 3 partide consecutive.

Aspect plăcut, poate unora li s-a părut plinuta, eu zic ca pentru înălțimea ei, este ok, o ajuta foarte mult sânii mari și fundul bombat.

Caracter și atitudine de apreciat, foarte sociabila, am văzut ca dacă o tratezi cu respect primești un respect deosebit din partea ei. Multe excorte ar trebui sa învețe treaba asta.

Fără grabă, atenta la dorințele tale, nu comentează nici o poziție.

Acum sexul. ON 10, atenta la dorințele tale, zone adiacente s.a.

OP 10, se implică, geme, da contre abia te ți sa nu termini.

AP, 9 asta pentru ca dacă apuca sa iți iasă greu mai întra înapoi, ce este mișto ca și da contre în anal.

Per total super ok, cred ca am sa continui sa o vizitez decât ori o sa am ocazia.

Link spre comentariu
Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0

Salutare, am zis sa revin cu o nouă recenzie după 3 zlie la rand cu katy.

Prima zi. Am optat pentru tot pachetul, nu am mai rezistat pana la anal și am terminat pe normal.

A 2 zi am revenit pentru ca am considerat ca am rămas cu oarecare dorința nefinalizata, lucru pe care am rugat-o pe katy sa tina cont de acea dorința a mea și în sfârșit am încercat și analul.

Azi am mai avut o curiozitate și am încercat-o din nou, dar am optat doar pentru varianta simpla pentru ca nu cred ca rezistam la tot pachetul.

Acum sa va spun note și presii după 3 partide consecutive.

Aspect plăcut, poate unora li s-a părut plinuta, eu zic ca pentru înălțimea ei, este ok, o ajuta foarte mult sânii mari și fundul bombat.

Caracter și atitudine de apreciat, foarte sociabila, am văzut ca dacă o tratezi cu respect primești un respect deosebit din partea ei. Multe excorte ar trebui sa învețe treaba asta.

Fără grabă, atenta la dorințele tale, nu comentează nici o poziție.

Acum sexul. ON 10, atenta la dorințele tale, zone adiacente s.a.

OP 10, se implică, geme, da contre abia te ți sa nu termini.

AP, 9 asta pentru ca dacă apuca sa iți iasă greu mai întra înapoi, ce este mișto ca și da contre în anal.

Per total super ok, cred ca am sa continui sa o vizitez decât ori o sa am ocazia.

Vreau sa corectez OP cu NP,
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...