Sari la conținut

Katy 0720775660


katy26

Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Aceeasi postare din topicul ana22.

Buna seara. Vreau sa va spun ca am fost si eu la ana  acum cateva seri.  Legatura  s-a facut telefonic.  Ana a fost foarte receptiva si foarte draguta la telefon si raspunsul a fost afirmativ dar am spus ca vreau sa le testez pe amandoua si aici a intervenit confuzia. Eu am vrut separat si s-a inteles altceva, ca vreau cu ambele in acelasi timp, greseala de comunicare.  Am fost intampinat de fete, am intrat in camera de actiune si am lasat banii pe o masuta si m-am cerut la dus.   Fetele sunt foarte primitoare si foarte dragute si pe toata sederea nu m-am simtit deloc presat de timp sau grabit.  Actiunea a avut debutat cu un oral din partea lui katy urmata de ana oral care a fost neprotejat. Dupa care  s-a suit ana peste mine si m-a futut de mi-au sarit capacele.  Din cate am observat  ana are o pizda foarte stramta si foarte primitoare. Dupa  cateva minute bune am explodat in balonas si s-a facut curatenie la locul de munca.  Am stat de vorba una alta  timp de cateva minute  si am trecut la runda doi la putin oral si dupa  in pizda lui katy care si ea stramta  si foarte primitoare ,dar din pacate nu am mai terminat.

Fetele nota 10 pe linie 

Oral neprotejat. Normal protejat.

Distractia a costat 200 de lei aici cu scuzele de rigoare trebuia dublu adica 400   pentru ca am intrat toti 3, dar nu am mai avut nimic la mine  si imi cer scuze  fata de fete care mi-au atras atentia ,dar promit ca data viitoare cand le vizitez ma revansez. 

De revenit, clar da fetele sunt foarte se treaba si daca te porti frumos cu ele o sa fii rasplatit cu acceasi moneda.  

Locatia pe 1 decembrie.

Spor la ciocanit. Si sa aveti sarbatori mimunate.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0
La 25.12.2020 la 19:08, katy26 a spus:

Buna nu mai ma aflu in buzau voi posta cand voi reveni pupicii

Katy din respect iti dau mesaj aici nu pe numar, cand crezi ca mai vi pe aici ? Ni sa facut dor de tine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...