Sari la conținut

Katy 0720775660


katy26

Postări Recomandate

  • Oras:Haos
  • Oras:Haos

Salut! 

Am vizitat-o și eu pe Katy, chiar in prima ei seara de când s-a întors. 

Contactat telefonic, mi-a plăcut cum a vorbit femeia 

Locația ușor de găsit,  chiar arată bine garsoniera la cum arată blocurile din zonă

Atitudinea și serviciile ireproșabile sau cel puțin cât am prins eu din ele 🤣 că după oral am schimbat o singură poziție unde am și terminat prematur. Nu pot spune prea multe că nu am petrecut mult timp :)))

De aspect nu vreau să vorbesc decât că așa cum a spus și un coleg mai sus are sânii lăsați, mergeți și vedeți de vă place ori ba, eu am alte preferințe ( fiecare cu gusturile lui) dar femeia chiar a compensat prin atitudine, servicii și nu a fost pe grabă. 

Tarif 100/200

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 21 ore, Sexorcistul a spus:

Salut! 

Am vizitat-o și eu pe Katy, chiar in prima ei seara de când s-a întors. 

Contactat telefonic, mi-a plăcut cum a vorbit femeia 

Locația ușor de găsit,  chiar arată bine garsoniera la cum arată blocurile din zonă

Atitudinea și serviciile ireproșabile sau cel puțin cât am prins eu din ele 🤣 că după oral am schimbat o singură poziție unde am și terminat prematur. Nu pot spune prea multe că nu am petrecut mult timp :)))

De aspect nu vreau să vorbesc decât că așa cum a spus și un coleg mai sus are sânii lăsați, mergeți și vedeți de vă place ori ba, eu am alte preferințe ( fiecare cu gusturile lui) dar femeia chiar a compensat prin atitudine, servicii și nu a fost pe grabă. 

Tarif 100/200

Multumesc frumos te pup 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Salutare tuturor!  Ieri am reușit sa ma sincronizez perfect cu domnisoara Katy. Locația este ușor de gasit si numai bună pentru astfel de activități.  Este cea din poze, sanii într-adevăr sunt lăsați,  iar la corp se vad ușor urmele scăderii in greutate. Am optat pentru o finalizare, totul protejat la alegerea mea. Fata isi face treaba si încearcă sa iti faca pe plac.  O suge bine, iar cand sta caprita cu tocurile alea in picioare e senzație. Eu unul o recomand pentru o descarcare rapida.

Oral protejat: 8,5 ( fara atentie la oute)

Normal protejat: 9 .

Aspect fizic: 6.5( nu ar strica un implant cu silicoane).

Cadou: 100 ron

Iti mulțumesc frumos Katy pentru intalnire si sper sa ne revedem.

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

🤗DISPONIBILĂ ÎNCEPÂND CU ORA 17:00🤗

 

0720775660

 

100 lei finalizarea 30 min ,200 lei ora 60 min 2 finalizari

 

Sex oral protejat/ne protejat (in functie de igiena)

 

Sex normal protejat

 

69

 

Sex intre sani

 

Sarutari corporale

 

Finalizare corporala 

 

Locatia pe str grigore bastan bl B

 

Va astept cu drag 😘😘

 

 

Link spre comentariu
Vizitator lovemebaby79_bz
Reputație: 0
Acum 7 minute, katy26 a spus:

Dar nici inainte nu aveam silicoane si veneai cu drag,,,, 

Corect, Nu înțeleg cum unii dintre colegi, înainte rupeau forumul cu Katy și acum  vreți silicoane .l?

Eu am fost la ea și când a venit prima data in Buzau  și acum de curând.

Sanii sunt aceiași, doar ca acum a mai slăbit puțin….

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 55 minute, katy26 a spus:

Dar nici inainte nu aveam silicoane si veneai cu drag,,,, 

Si acum vin cu drag esti superba

Dar ar fii un Atu bun niste sani superbi

Nu te supara prea tare...

Sunt cam lasati si e strict parerea mea

Link spre comentariu
Acum 3 ore, Senatorull a spus:

Si acum vin cu drag esti superba

Dar ar fii un Atu bun niste sani superbi

Nu te supara prea tare...

Sunt cam lasati si e strict parerea mea

Daca este strict parerea ta  păstrează pentru tine ,,

Nu sunt sotia ta sau amanta ta ca sa ma vrei cu silicoane si am încheiat discutia

Link spre comentariu
Acum 4 ore, lovemebaby79_bz a spus:

Corect, Nu înțeleg cum unii dintre colegi, înainte rupeau forumul cu Katy și acum  vreți silicoane .l?

Eu am fost la ea și când a venit prima data in Buzau  și acum de curând.

Sanii sunt aceiași, doar ca acum a mai slăbit puțin….

Nici eu nu inteleg da merg inainte te pup

  • Like 1
Link spre comentariu

🤗DISPONIBILĂ ÎNCEPÂND CU ORA 11:00🤗

0734601684

100 lei finalizarea 30 min ,200 lei ora 60 min 2 finalizari

Sex oral protejat/ne protejat (in functie de igiena)

Sex normal protejat

69

Sex intre sani

Sarutari corporale

Finalizare corporala (50 extra)

Locatia pe str grigore bastan bl B

Va astept cu drag🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 3 minute, katy26 a spus:

🤗DISPONIBILĂ ÎNCEPÂND CU ORA 11:00🤗

0734601684

100 lei finalizarea 30 min ,200 lei ora 60 min 2 finalizari

Sex oral protejat/ne protejat (in functie de igiena)

Sex normal protejat

69

Sex intre sani

Sarutari corporale

Finalizare corporala (50 extra)

Locatia pe str grigore bastan bl B

Va astept cu drag🤗😘

Buna Katy, poate vii și prin Ploiesti ca este aproape. Pwp!

Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar

Salutam comunitatea,

in sfarsit am reusit sa o vizitez si eu pe Katy....sunat astazi, la telefon mi-a spus ca asteapta pe cineva ce urma sa ajunga in urmatoarele 15 minute, iar eu spunandu-i ca sunt la 5 minute distanta a specificat "nu vreau sa te grabesc, daca vrei sa revii cu un telefon peste 45 de minute ar fi mai ok. Am inteles ideea si i-am specificat "daca e ceva imi dai beep si te sun inapoi cand termini" . Mi-a spus sa o sa imi dea beep de pe tel personal cu numar necunoscut, insa i-am specificat ca nu pot primi apeluri de la numere necunoscute datorita unei setari facuta de mine asa ca am convenit la cele 45 de minute sa revin...mi-am luat un suc si am plecat ceva mai departe de locatie  cu gandul sa stau pe o banca sa ma relaxez pentru timpul ramas...insa la aproximativ 15 minute ma trezesc ca ma suna un numar nou, raspund si era Katy care imi comunica faptul ca pot veni deoarece persoana ce a facut programarea nu mai ajunge (habar nu are ce a pierdut, dar ma rog...) 🙄

Am urcat la etajul comunicat si imi deschide usa o tipa cam de 1,75 poate mai mult, cand am vazut-o am zis "mama sa-mi bag p**a ce inalta eeee" nici nu stiam unde sa ma uit, la figura, la sanii care erau gara sa iasa din sutien, la fundul bombat, sau daca are toace...oricum, mi-am dat "2 palme" in minte, m-am adunat si am facut cunostinta , observand ca era pe tocuri si am rasuflat usurat ca nu o sa fie nevoie sa ma urc la gura sa o pup si apoi sa cobor la cur sa o f*t (ca iepurasul cu girafa) 🤣

Ma rog, am interactionat putin si m-am cerut la dush, a venit apa calda cam greu si deja l-am bagat pe ala micu la apa rece, s-a facut melc, ajuns in camera inapoi era fara sutien si fara chilotei ceea ce mi-a desvaluit niste sani superbi cu sfarcuri ce te invita sa le sugi, o pasarica ademenitoare doar ca eu sunt anti-condom si de aici si anti-fuck si am optat pentru un ON cu COB...nu stiu cum si in ce fel, doar ca a inceput cu sarutari corporale si isi plimba sanii pe pielea mea cu sfarcurile tari si uite asa ala mic din melc s-a trasformat intr-o extra lipitoare satula.

Felul cum presteaza oralul e magnific, umed cu ruperi de ritm, putin ajutat de mana (cu aceeasi mana zmotocea si globuletele)...desi stiam ca daca pun prezervativul se taie tot m-am incapatanat sa il bag si eu pe ala micu` macar un pic inauntru sa ii simt vaginul primitor, dupa cateva miscari de du-te-vino a inceput sa se ofileasca ala micu` asa ca am optat sa continuam cu ON si cu finalizarea...e o priveliste minunata din orice pozitie si daca stai deasupra ei si daca o iei pe la spate, si daca esti in picioare, sa ii masezi sanii naturati, sa ii simti sfarcurile tari....ma opresc aici ca ma apuca cheful iar si nu de alta dar e si departe de mine si maine mai si lucrez, nu vreau sa merg in genunchi la munca...

Cam asta a fost aventura cu Katy

ca note....

Locatie 8 e cam la vedere...

Igiena 10

Prestari servicii 10

Comunicare 10

Aspect fizic 10 (si aici tin sa specific, e parerea mea, sunt anti-silicon, sunt pro-natural)

Door-to-door = 30+ minute

Nu prea mai stiu ce anume as putea evalua la ea, doar ca as vrea sa ii cunosc si colega Ana care se pare ca nu prea mai are tragere de inima sa vina la noi din cauza "uscaturilor" de pe forum ce vorbesc fara macar sa o cunoasca.

Spor s`avem!

P.S. E mai frumoasa ca in poze (iarasi e parerea mea pesonala)

DE FAPT TOATA RECENZIA E PAREREA MEA PERSONALA, IAR CINE NU E DE ACORD CU CE AM SCRIS , E INVITAT SA DEA SCROLL MAI DEPARTE (ORI BACK SI SA CAUTE ALTE TOPICE)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
1 oră în urmă, hellspawm a spus:

Salutam comunitatea,

in sfarsit am reusit sa o vizitez si eu pe Katy....sunat astazi, la telefon mi-a spus ca asteapta pe cineva ce urma sa ajunga in urmatoarele 15 minute, iar eu spunandu-i ca sunt la 5 minute distanta a specificat "nu vreau sa te grabesc, daca vrei sa revii cu un telefon peste 45 de minute ar fi mai ok. Am inteles ideea si i-am specificat "daca e ceva imi dai beep si te sun inapoi cand termini" . Mi-a spus sa o sa imi dea beep de pe tel personal cu numar necunoscut, insa i-am specificat ca nu pot primi apeluri de la numere necunoscute datorita unei setari facuta de mine asa ca am convenit la cele 45 de minute sa revin...mi-am luat un suc si am plecat ceva mai departe de locatie  cu gandul sa stau pe o banca sa ma relaxez pentru timpul ramas...insa la aproximativ 15 minute ma trezesc ca ma suna un numar nou, raspund si era Katy care imi comunica faptul ca pot veni deoarece persoana ce a facut programarea nu mai ajunge (habar nu are ce a pierdut, dar ma rog...) 🙄

Am urcat la etajul comunicat si imi deschide usa o tipa cam de 1,75 poate mai mult, cand am vazut-o am zis "mama sa-mi bag p**a ce inalta eeee" nici nu stiam unde sa ma uit, la figura, la sanii care erau gara sa iasa din sutien, la fundul bombat, sau daca are toace...oricum, mi-am dat "2 palme" in minte, m-am adunat si am facut cunostinta , observand ca era pe tocuri si am rasuflat usurat ca nu o sa fie nevoie sa ma urc la gura sa o pup si apoi sa cobor la cur sa o f*t (ca iepurasul cu girafa) 🤣

Ma rog, am interactionat putin si m-am cerut la dush, a venit apa calda cam greu si deja l-am bagat pe ala micu la apa rece, s-a facut melc, ajuns in camera inapoi era fara sutien si fara chilotei ceea ce mi-a desvaluit niste sani superbi cu sfarcuri ce te invita sa le sugi, o pasarica ademenitoare doar ca eu sunt anti-condom si de aici si anti-fuck si am optat pentru un ON cu COB...nu stiu cum si in ce fel, doar ca a inceput cu sarutari corporale si isi plimba sanii pe pielea mea cu sfarcurile tari si uite asa ala mic din melc s-a trasformat intr-o extra lipitoare satula.

Felul cum presteaza oralul e magnific, umed cu ruperi de ritm, putin ajutat de mana (cu aceeasi mana zmotocea si globuletele)...desi stiam ca daca pun prezervativul se taie tot m-am incapatanat sa il bag si eu pe ala micu` macar un pic inauntru sa ii simt vaginul primitor, dupa cateva miscari de du-te-vino a inceput sa se ofileasca ala micu` asa ca am optat sa continuam cu ON si cu finalizarea...e o priveliste minunata din orice pozitie si daca stai deasupra ei si daca o iei pe la spate, si daca esti in picioare, sa ii masezi sanii naturati, sa ii simti sfarcurile tari....ma opresc aici ca ma apuca cheful iar si nu de alta dar e si departe de mine si maine mai si lucrez, nu vreau sa merg in genunchi la munca...

Cam asta a fost aventura cu Katy

ca note....

Locatie 8 e cam la vedere...

Igiena 10

Prestari servicii 10

Comunicare 10

Aspect fizic 10 (si aici tin sa specific, e parerea mea, sunt anti-silicon, sunt pro-natural)

Door-to-door = 30+ minute

Nu prea mai stiu ce anume as putea evalua la ea, doar ca as vrea sa ii cunosc si colega Ana care se pare ca nu prea mai are tragere de inima sa vina la noi din cauza "uscaturilor" de pe forum ce vorbesc fara macar sa o cunoasca.

Spor s`avem!

P.S. E mai frumoasa ca in poze (iarasi e parerea mea pesonala)

DE FAPT TOATA RECENZIA E PAREREA MEA PERSONALA, IAR CINE NU E DE ACORD CU CE AM SCRIS , E INVITAT SA DEA SCROLL MAI DEPARTE (ORI BACK SI SA CAUTE ALTE TOPICE)

Felicitări bro pentru recenzie!Și eu sunt de aceeași părere după vizita făcută la această fată! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 4 ore, hellspawm a spus:

Salutam comunitatea,

in sfarsit am reusit sa o vizitez si eu pe Katy....sunat astazi, la telefon mi-a spus ca asteapta pe cineva ce urma sa ajunga in urmatoarele 15 minute, iar eu spunandu-i ca sunt la 5 minute distanta a specificat "nu vreau sa te grabesc, daca vrei sa revii cu un telefon peste 45 de minute ar fi mai ok. Am inteles ideea si i-am specificat "daca e ceva imi dai beep si te sun inapoi cand termini" . Mi-a spus sa o sa imi dea beep de pe tel personal cu numar necunoscut, insa i-am specificat ca nu pot primi apeluri de la numere necunoscute datorita unei setari facuta de mine asa ca am convenit la cele 45 de minute sa revin...mi-am luat un suc si am plecat ceva mai departe de locatie  cu gandul sa stau pe o banca sa ma relaxez pentru timpul ramas...insa la aproximativ 15 minute ma trezesc ca ma suna un numar nou, raspund si era Katy care imi comunica faptul ca pot veni deoarece persoana ce a facut programarea nu mai ajunge (habar nu are ce a pierdut, dar ma rog...) 🙄

Am urcat la etajul comunicat si imi deschide usa o tipa cam de 1,75 poate mai mult, cand am vazut-o am zis "mama sa-mi bag p**a ce inalta eeee" nici nu stiam unde sa ma uit, la figura, la sanii care erau gara sa iasa din sutien, la fundul bombat, sau daca are toace...oricum, mi-am dat "2 palme" in minte, m-am adunat si am facut cunostinta , observand ca era pe tocuri si am rasuflat usurat ca nu o sa fie nevoie sa ma urc la gura sa o pup si apoi sa cobor la cur sa o f*t (ca iepurasul cu girafa) 🤣

Ma rog, am interactionat putin si m-am cerut la dush, a venit apa calda cam greu si deja l-am bagat pe ala micu la apa rece, s-a facut melc, ajuns in camera inapoi era fara sutien si fara chilotei ceea ce mi-a desvaluit niste sani superbi cu sfarcuri ce te invita sa le sugi, o pasarica ademenitoare doar ca eu sunt anti-condom si de aici si anti-fuck si am optat pentru un ON cu COB...nu stiu cum si in ce fel, doar ca a inceput cu sarutari corporale si isi plimba sanii pe pielea mea cu sfarcurile tari si uite asa ala mic din melc s-a trasformat intr-o extra lipitoare satula.

Felul cum presteaza oralul e magnific, umed cu ruperi de ritm, putin ajutat de mana (cu aceeasi mana zmotocea si globuletele)...desi stiam ca daca pun prezervativul se taie tot m-am incapatanat sa il bag si eu pe ala micu` macar un pic inauntru sa ii simt vaginul primitor, dupa cateva miscari de du-te-vino a inceput sa se ofileasca ala micu` asa ca am optat sa continuam cu ON si cu finalizarea...e o priveliste minunata din orice pozitie si daca stai deasupra ei si daca o iei pe la spate, si daca esti in picioare, sa ii masezi sanii naturati, sa ii simti sfarcurile tari....ma opresc aici ca ma apuca cheful iar si nu de alta dar e si departe de mine si maine mai si lucrez, nu vreau sa merg in genunchi la munca...

Cam asta a fost aventura cu Katy

ca note....

Locatie 8 e cam la vedere...

Igiena 10

Prestari servicii 10

Comunicare 10

Aspect fizic 10 (si aici tin sa specific, e parerea mea, sunt anti-silicon, sunt pro-natural)

Door-to-door = 30+ minute

Nu prea mai stiu ce anume as putea evalua la ea, doar ca as vrea sa ii cunosc si colega Ana care se pare ca nu prea mai are tragere de inima sa vina la noi din cauza "uscaturilor" de pe forum ce vorbesc fara macar sa o cunoasca.

Spor s`avem!

P.S. E mai frumoasa ca in poze (iarasi e parerea mea pesonala)

DE FAPT TOATA RECENZIA E PAREREA MEA PERSONALA, IAR CINE NU E DE ACORD CU CE AM SCRIS , E INVITAT SA DEA SCROLL MAI DEPARTE (ORI BACK SI SA CAUTE ALTE TOPICE)

Daca e inalta ma bag si eu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...