Sari la conținut

❤️Sara Noua in Oras❤️


saralove

Postări Recomandate

Vizitator Stefay
Reputație: 0
La 02.11.2020 la 23:56, saralove a spus:

Fac doar Oral Protejat !a gresit probabil sa granit cand a scris recenzia se mai intampla! Sper ca te am lamurit ....

Bună Sara!! Mai ești în Ploiești?? ❤️❤️😍

Link spre comentariu
Vizitator Stefay
Reputație: 0
Acum 2 minute, saralove a spus:

Buna nu sunt momentan te pup

Aștept cu nerăbdare mesajul ca, ai ajuns în Ploiești am citit aici mesajele la cei care au fost la tine și as vrea sa te cunosc și sa îmi oferi o companie plăcută!! Îți doresc un an nou cât mai bun plin de bucurii și împliniri alături de cei dragi ție și poate ne vedem când revi în Ploiești 😍❤️❤️😘😘te pup cu drag 😘😘❤️

Link spre comentariu
Acum 6 minute, Stefay a spus:

Aștept cu nerăbdare mesajul ca, ai ajuns în Ploiești am citit aici mesajele la cei care au fost la tine și as vrea sa te cunosc și sa îmi oferi o companie plăcută!! Îți doresc un an nou cât mai bun plin de bucurii și împliniri alături de cei dragi ție și poate ne vedem când revi în Ploiești 😍❤️❤️😘😘te pup cu drag 😘😘❤️

Multumesc la fel iti doresc si tie te pup😘si cu siguranta ne vom vedea cand ajung in oras 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Stefay
Reputație: 0
Acum 12 minute, saralove a spus:

Multumesc la fel iti doresc si tie te pup😘si cu siguranta ne vom vedea cand ajung in oras 😘😘

😘❤️❤️

Link spre comentariu

Buna frumosilor de maine sunt din nou la voi in oras😘👀 m am decis sa folosesc si whatspp pentru programari nu fac confirmari video sau sa trimit poze exclus nr de wtp ‪0734 603 356‬ ! Va pup si ne vedem maine dupa ora 15:00 ca si locatie voi fi prin centru inca nu stiu sigur pe unde revin maine cand ajung cu mai multe detalii ❤️🥰

Link spre comentariu

Serviciile mele: oral/ normal protejat(nu fac neprotejat)

                          69(igiena trebuie sa fie impecabila)altfel nu accept

                        mangaieri si sarutari corporale

                      accept cunni/annilingus

Tarife 100 fin si 200 h

Momentan nu pot atasa poze trebuie sa incarc cont’ul daca dai cateva pagini mai in spate vei vedea si poze cu mine!Te pup 

                       

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...