Sari la conținut

Masaj reflexo si de relaxare


Postări Recomandate

Stimati colegi, cateodata ma intreb (retoric): in tara aceasta oamenii (consumatorii, clienții) sunt mazochisti, le place cum sunt abordați de unii/unele prestatori, prestatoare?

Iata un anunt de la rubrica cosmetica-wellnes-medicale de pe publi24:

 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-reflexoterapeutic-sau-relaxare/21290296274177ehefgd235f2g7i5ed8.html

 

Textul suna asa:

"Efecutez masaj reflecoterapeutic, acupunct. ,relaxare, cu profesinalism si seriozitate.Rog nu sunati inutil, doar pentru progranamare.Luni-joi:13:00-16:00 pentru programari."

Ce parere aveti? Ii merge atat de bine incat isi permite?

Mda, "profesinalism"-ul se observa de la o posta! Cred ca majoritatea clujenilor ard de nerabdare sa faca o "progranamare" la "reflecoterapie". Acest anunt apare de mai multe saptamani cu aceste greseli.

 

Nu ma certați ca nu am pus in titlu sau aici nr de telefon. Nu am pus pt ca acest anunt e fara nr de tel! Culmea ironiei! :)

Din moment ce nu da detalii despre pret, zona in care lucreaza etc. ar fi normal sa ca sune oamenii pt a se informa, inainte de a lua decizia daca se programeaza sau nu! Daca ar avea nr la dispozitie. Cum poti avea pretentia ca cineva sa te sune si sa se programeze fara sa stie nimic despre tine, durata sedintei, conditiile pe care le oferi, cartierul, zona si tarifele! Din anunt nu reiese daca e maseuza sau maseur, si pe ce baza ofera acupunctura?? Are studii in domeniu? In ce ma priveste nu as suna nici daca ar avea nr de tel afisat, dar daca a fost cineva, poate ne ofera detalii. E doar superficiala si grabita persoana in cauza sau are si alte "probleme" ?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Planet earth
  • Oras:Planet earth

Salut.

Am vazut si eu anuntul, si bineinteles ca am trimis mesaj (mi-am facut cont pe publi).

Biiineinteles ca nu a raspuns.

Eu o banui tot pe puscata aia cu tate mari de pe Trifoiului.

Cred ca mai mult de jumatate din anunturile de pe publi sunt ale ei.

Si in aceeasi nota, am mai gasit tot pe publi un anunt cu "masaj limfatic" care are telefonul trecut gresit.

E ceva cu 0746-021675.

Suspectez aceeasi gizela.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...