Sari la conținut

Maria pustoaica focoasa


bucher

Postări Recomandate

Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

incercati mai tarziu  a fost solicitata fata  asa am facut si eu ieri cred ca are ceva telefonul ei cand am sunat intra mereu casuta vocala insa la al 4 le apel a sunat dativa mai la geam sa prindeti semnalul

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

Multumim de precizari si pe considerentul asta te rugam sa dai si notele la fel de obiectiv (9,99 la OP pare chiar la misto  :laugh2).

A remarcat vreunul din futaci cum sta cu igiena? Daca se spala inainte sau dupa?

e ok can am fost era proaspat spalata avea parul ud dupa ce am terminat am intrat amadoi in dus m-am spalat eu apoi a intrat ea si sa spala e o fata dezinvolta nu are inhibiti fata de client

 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Salut futaciosilor! Fata e **spam editat** cu siguranta ! Am fost la ea! O obliga pestoiu sa munceasca pun pariu pe ce vreti voi k mai mult de 16 ani nu are ! Cand te duci la ea in permanenta e cineva ce bantuie pe langa bloc ! Si a schimbat numarul are altu acum !

Ai tu noul număr al ei?

Link spre comentariu

Salut futaciosilor! Fata e **spam editat** cu siguranta ! Am fost la ea! O obliga pestoiu sa munceasca pun pariu pe ce vreti voi k mai mult de 16 ani nu are ! Cand te duci la ea in permanenta e cineva ce bantuie pe langa bloc ! Si a schimbat numarul are altu acum !

 

Frecus... Nu ne mai freca si da ne nr cel nou. :))) Mai lamurim si noi misterul

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

vreti sa vedeti cum arata in realitate bagati numarul ei in telefon si uitativa la poza ei de pe watzap exact in patul ala iam dat belite e buna rau o sa apara ea zilele astea dau eu telefoane si va anunt daca dau de ea acum ma mai odihnesc si eu ca prea am futut saptamana asta

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0

nu este ea am sunat -o as fi recunoscut-o dupa voce tarif comunicat  100/200 pe  republici , am mai inspectat publi24 am dat telefoane dar nu  e de gasit cele noi cam  toate au accent de etnie si cer 100 sau 150 fin cu 250 ora am sunat ieri sa vad care mai e piata sunt unele cu 2 telefoane poze diferite si zic ca sunt reale si ele cred ce zic

Link spre comentariu

nu este ea am sunat -o as fi recunoscut-o dupa voce tarif comunicat 100/200 pe republici , am mai inspectat publi24 am dat telefoane dar nu e de gasit cele noi cam toate au accent de etnie si cer 100 sau 150 fin cu 250 ora am sunat ieri sa vad care mai e piata sunt unele cu 2 telefoane poze diferite si zic ca sunt reale si ele cred ce zic

fix asta am observat si eu. Una chiar mi a zis... Ai mai sunat o data sa intrebi.... Cand verific listingul era prima apelare.... Deci atentie unde va duceti. ⚠
Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Bucher..se pare ca fata nu era de cursa lungă.. chiar dacă tu i.ai facut o recomandare buna se pare ca nu a ținut.o " pizda" sau " pestele" pe Ploiești.. ia dat putina valoare in al oras..disparitia ei ptr mine este un mister..

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Bucher..se pare ca fata nu era de cursa lungă.. chiar dacă tu i.ai facut o recomandare buna se pare ca nu a ținut.o " pizda" sau " pestele" pe Ploiești.. ia dat putina valoare in al oras..disparitia ei ptr mine este un mister..

Mai ciudat este ca în '' ultima '' seara de activitate, mi-a zis ca ea mai sta în Ploiești, deoarece este noua și de abia a venit. Poate pestele a fost muscat de un rechin și a trebuit sa își i-a ouăle și sa le depună în alta balta (oras). Poate este doar pe stop fata 😂.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

nimic... ......cine sa o stie decat noi astia 3

Păcat... Chiar dacă am fost la fete care făceau mai bine oralul decât ea, totuși avea ceva, ce as mai vrea sa îl vad/simt. Chiar îmi pare rău că nu mai este pe aici... M-aș duce și într-o excursie în Brașov, si sa trec pe la ea...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...