Sari la conținut

Milf revenit 0740397859


divinul

Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Salutare,am fost data trecuta 200 ron doua finalizari,da a mai fost la noi! Locatia Bucuresti 15 linga farmacia milefolia la partier! E bomba sexxy, oral cu finalizare orala sau faciala! Are si colega se poate cu amandoua! Recomand,e mai frumoasa si mai buna ca in poze ai ce lucra pe ea are experienta ,tot ce vrei! Am sunat ieri pebtru o prigramare dar nu am reusit sa ajung! Poate reusesc sapt asta! Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:;)
  • Oras:;)

Buna va rog sa imi schimbati titlul de milf de pe topicul meu , am deja un topic cu blonda siliconata sau in orasul vostru era Gina . 0751566186

Multumesc anticipat si va astept cu drag.. mai multe recenzii gasiti pe forumul din timisoara cu numarul mentionat . Va pupic dulce 😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:;)
  • Oras:;)

E dusa cu pluta, am sunat- o, am intrebat- o de servicii, mi- a inchis telefonul. Ptr mine este- dw evitat!

Buna poate sa intrerupt si nu sun inapoi sa nu cumva sa va creez probleme pt ca multi aveti relatii..un pic mai putina rautate nu ar strica,) O Zi placuta!
  • Like 2
Link spre comentariu

E dusa cu pluta, am sunat- o, am intrebat- o de servicii, mi- a inchis telefonul. Ptr mine este- dw evitat!

 

Fata nu e dusa absolut de loc cu capul.E foarte sanatoasa ,dar asa cum zicea mai mult ca sigur s-a intrerupt pt ca Geanina iti spun sigur nu e genul de om care sa inchida cuiva telefonul in nas asa ca numai fa afirmatii gratuite si nelalocul lor la adresa ei.De ce nu ai reapelat inapoi sa vezi daca iti raspunde si daca iti inchide intradevar in nas pentru ca daca pateai asa si a doua oara atunci puteai sa zici ca da inchide telefonul in nas.Dar nu, e mai usor sa fi rautacios si sa acuzi pe cineva de niste lucruri neadevarate.

Pt ca daca tu te asteptai ca ea sa te reapeleze inapoi din cauza ca sa intrerupt ea nu face acest lucru tocmai pentru a nu crea necazuri si neplaceri celor care au o relatie cu cineva cind apeleaza la serviciile ei.

Si uite si cu cit bun simt si politete ti-a raspuns inapoi in conditiile in care tu ai jignito.A-r fi cazul sa iei exemplu de asa ceva din raspunsul ei si sa nu mai jignesti pe cineva inutil si gratuit mai ales cind acea persoana nu are nici o vina.

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Fata nu e dusa absolut de loc cu capul.E foarte sanatoasa ,dar asa cum zicea mai mult ca sigur s-a intrerupt pt ca Geanina iti spun sigur nu e genul de om care sa inchida cuiva telefonul in nas asa ca numai fa afirmatii gratuite si nelalocul lor la adresa ei.De ce nu ai reapelat inapoi sa vezi daca iti raspunde si daca iti inchide intradevar in nas pentru ca daca pateai asa si a doua oara atunci puteai sa zici ca da inchide telefonul in nas.Dar nu, e mai usor sa fi rautacios si sa acuzi pe cineva de niste lucruri neadevarate.

Pt ca daca tu te asteptai ca ea sa te reapeleze inapoi din cauza ca sa intrerupt ea nu face acest lucru tocmai pentru a nu crea necazuri si neplaceri celor care au o relatie cu cineva cind apeleaza la serviciile ei.

Si uite si cu cit bun simt si politete ti-a raspuns inapoi in conditiile in care tu ai jignito.A-r fi cazul sa iei exemplu de asa ceva din raspunsul ei si sa nu mai jignesti pe cineva inutil si gratuit mai ales cind acea persoana nu are nici o vina.

Dacă nu da “guvernul meu†stare de urgentă ajung eu sa văd ce și cum și atunci se termina șmecheria.Oricum demult voiam sa ii trec pragul dar mama lui de ceas nu am reușit sa îl potrivesc cu al ei.data viitoare nu te mai ratez Geanina,lasă lumea sa vorbească,tu fa treaba buna și bine a fi 😘.

Link spre comentariu

Dacă nu da “guvernul meu” stare de urgentă ajung eu sa văd ce și cum și atunci se termina șmecheria.Oricum demult voiam sa ii trec pragul dar mama lui de ceas nu am reușit sa îl potrivesc cu al ei.data viitoare nu te mai ratez Geanina,lasă lumea sa vorbească,tu fa treaba buna și bine a fi .

 

Din pacate Danutule de luni 30 de zile o zis boschetaru de Arafat ca asta va fi.Incearca data viitoare sa iti potrivesti ceasul cu al ei si mergi pe mina mea ,adica du-te si fai o vizita ca iti spun sigur 100% ca nu vei regreta.Si ca om e o fata de nota 10 +++ ,are foarte,foarte mult bun simt si foarte,foarte multa amabilitate si chiar ai ce discuta cu ea si de asemenea e si de nota 10 +++ la pat,nu dau detalii te las pe tine sa descoperi ce si cum.Foarte rar asa fete ca si Geanina.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Din pacate Danutule de luni 30 de zile o zis boschetaru de Arafat ca asta va fi.Incearca data viitoare sa iti potrivesti ceasul cu al ei si mergi pe mina mea ,adica du-te si fai o vizita ca iti spun sigur 100% ca nu vei regreta.Si ca om e o fata de nota 10 +++ ,are foarte,foarte mult bun simt si foarte,foarte multa amabilitate si chiar ai ce discuta cu ea si de asemenea e si de nota 10 +++ la pat,nu dau detalii te las pe tine sa descoperi ce si cum.Foarte rar asa fete ca si Geanina.

Având in vedere ca sa golit orașul de fete bune sper sa vina ceva nou și bun pe aici.De testat am s-o testez sigur,doar sa putem circula.Mersi de sfat momentan restul o sa va povestesc după meci 😋.

Geanina nu știu unde ai plecat dar nu absenta mult de la post 😂

Link spre comentariu
  • Oras:;)
  • Oras:;)

Având in vedere ca sa golit orașul de fete bune sper sa vina ceva nou și bun pe aici.De testat am s-o testez sigur,doar sa putem circula.Mersi de sfat momentan restul o sa va povestesc după meci 😋.

Geanina nu știu unde ai plecat dar nu absenta mult de la post 😂

la ora 15:00 plec dar am sa revin curand :)
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...