Sari la conținut

LORI ❤️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Hei !

Deschid acest topic pentru a anunta ca pe data de 2 noiembrie voi veni la voi in oras timp de o saptamana . Intre timp am zis sa va las cateva detalii despre mine , serviciile si cadoul meu !

 

LUCREZ DOAR CU PROGRAMARI‼ï¸

 

Detaliile referitoare la program si locatie le voi anunta cand ajung in Brasov.

 

CONTACT :

🚫Telefon : 0728443124

🚫Watssapp: +4915145456574

 

SERVICII :

âž–Sex oral (protejat sau neprotejat , in functie de igiena)

âž–Sex normal (protejat , nici nu discut)

âž–69

âž–Masaj de relaxare

âž–Fantezii

âž–Diferite poziții (sunt dispusa sa incerc multe poziții)

âž–Sărutări corporale si mangaieri

âž–GFE

âž–Uro

âž–COB (inclus in Pret)

âž–CIM (in functie de igiena ) contra cost (+50 lei)

âž–Dominare soft

 

CADOU :

🚫 150 lei - o finalizare (30 min)

🚫 250 lei - maxim 2 finalizări ( 60 min)

 

Si ca sa va faceti o idee despre mine va las topicul meu de pe Iasi , unde puteti sa cititi recenziile mele !

 

https://nimfomane.com/forum/topic/164010-0728443124-lori/

 

Pupici de la Lori , abia astept sa va cunosc !! 😘😘😘😘

post-335223-0-98228000-1603897831_thumb.jpeg

post-335223-0-19142300-1603897844_thumb.jpeg

post-335223-0-95838700-1603897859_thumb.jpeg

post-335223-0-11051100-1603897877_thumb.jpeg

post-335223-0-90100100-1603898012_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dragii mei , eu acum am ajuns la locatie .

De maine începând cu ora 11:00 voi fi in zona Coresi pe strada George Călinescu Nr 13 .

CONTACT :

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori si abia astept sa va întâlnesc ! 😘😘😘😘â¤ï¸

post-335223-0-27516100-1604354287_thumb.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Iubirici , eu am inceput programul , vreau sa mai anunt ca eu raspund doar la mesajele care au fost trimise recent , tot ce depaseste 10 minute nu mai raspund .

Va rog sa imi lasati un timp in care as putea raspunde . Pupicei de la Lori 😘😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0727192740
  • Oras:Brasov

Salutare!!!! Astăzi am fost intr-o vizita la domnișoara Lori și tare ma bucur ca am făcut asta!

Deci sa o luam cu începutul confirm ca ea este fata din poze!

Contactat whatsapp răspuns rapid stabilit o ora de comnun acord când sa ne întâlnim ......

locație pe strada George Călinescu ușor de ajuns cu destule locuri de parcare!!!

Când am ajuns in zona domnișoara a ieșit la geam sa o văd :-)) sa nu mai stau sa bântui după numere!

Am fost poftit înăuntru invitat in Bucătărie la o Țigara ( nu fumez), pahar de apa sau un energizant la alegere am stat preț de câteva minute de vorba am socializat puțin fata este incredibil de sociabilă ai ce povesti cu ea și se mulează pe Conversație sa te facă sa te simți super ok! Deci un mare plus aici!

După am fost la baie sa fac un dus acolo am găsit gel de dus și prosop cam mititel pt mine dar a fost Ok!

Ca și aspect este o fata blonda cu sânii micuți dar frumosi spre genul skinny dar super atrăgătoare!

Oferă OP, ON ( dacă ești Ok ca igena și dorești asta), am inteles ca face și finalizare orală ( dar costa ceva in plus) și NP

Eu am optat pentru un ON unde s-a descurcat destul de bine cu atenție la sateliți bătut de limba (are și un Pierce pe care îl folosește destul de bine),fără DT, nu m-a deranjat asta mai alea ca nu s-a grăbit deloc o suge pana când zici tu ca e Ok și pote monta prezervativul!!!!!

La NP accepta orice poziție nu zice nu! Se implica se mișca, da contre geme, super bine punctat de ea și aici!!!!

Între cele 2 acțiuni am stat liniștiti in pat și am avut o mică conversație iarasi , cum am mai zis poți vb absolut orice cu ea, pe tot timpul petrecut la ea nu s-a uitat nici o clipa la telfon sau ceas, nu m-am simțit presat de timp sau de ea, după terminarea acțiunii am fost invitat iarasi la un pahar de apa sa nu ma simt gen izgonit :-)))) timp petrecut in compania domnișoarei cred ca o ora și ceva nu am fost atent la ceas iar cadoul a fost 250 de lei pentru ora petrecuta raport calitate preț super bine! De revenit? Cu mare drag as reveni oricând!!!!!

De recomandat? Da de fapt 2 de Da

Lori ce sa zic ședere plăcută la noi și Multumesc de primire!!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Salutare!!!! Astăzi am fost intr-o vizita la domnișoara Lori și tare ma bucur ca am făcut asta!

Deci sa o luam cu începutul confirm ca ea este fata din poze!

Contactat whatsapp răspuns rapid stabilit o ora de comnun acord când sa ne întâlnim ......

locație pe strada George Călinescu ușor de ajuns cu destule locuri de parcare!!!

Când am ajuns in zona domnișoara a ieșit la geam sa o văd :-)) sa nu mai stau sa bântui după numere!

Am fost poftit înăuntru invitat in Bucătărie la o Èšigara ( nu fumez), pahar de apa sau un energizant la alegere am stat preț de câteva minute de vorba am socializat puțin fata este incredibil de sociabilă ai ce povesti cu ea și se mulează pe Conversație sa te facă sa te simți super ok! Deci un mare plus aici!

După am fost la baie sa fac un dus acolo am găsit gel de dus și prosop cam mititel pt mine dar a fost Ok!

Ca și aspect este o fata blonda cu sânii micuți dar frumosi spre genul skinny dar super atrăgătoare!

Oferă OP, ON ( dacă ești Ok ca igena și dorești asta), am inteles ca face și finalizare orală ( dar costa ceva in plus) și NP

Eu am optat pentru un ON unde s-a descurcat destul de bine cu atenție la sateliți bătut de limba (are și un Pierce pe care îl folosește destul de bine),fără DT, nu m-a deranjat asta mai alea ca nu s-a grăbit deloc o suge pana când zici tu ca e Ok și pote monta prezervativul!!!!!

La NP accepta orice poziție nu zice nu! Se implica se mișca, da contre geme, super bine punctat de ea și aici!!!!

ÃŽntre cele 2 acțiuni am stat liniștiti in pat și am avut o mică conversație iarasi , cum am mai zis poți vb absolut orice cu ea, pe tot timpul petrecut la ea nu s-a uitat nici o clipa la telfon sau ceas, nu m-am simțit presat de timp sau de ea, după terminarea acțiunii am fost invitat iarasi la un pahar de apa sa nu ma simt gen izgonit :-)))) timp petrecut in compania domnișoarei cred ca o ora și ceva nu am fost atent la ceas iar cadoul a fost 250 de lei pentru ora petrecuta raport calitate preț super bine! De revenit? Cu mare drag as reveni oricând!!!!!

De recomandat? Da de fapt 2 de Da

Lori ce sa zic ședere plăcută la noi și Multumesc de primire!!!!!!

Multumesc din suflet pentru timpul acordat .

Ma bucur extrem de tare ca te-ai simtit bine in compania mea si te mai astept in vizita pentru ca esti o persoana care se face placuta din orice punct de vedere .

Pupicei de la Lori 😘😘😘😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

buna lorii, primesti baieti cu cucul mic? as vrea sa te vitizez dar are doar 16 cm si nu stiu daca e in regula :no2 multumesc!

Buna . Din pacate nu primesc peste 18 cm , prefer micuț 😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Am terminat programul in seara asta . Va astept in continuare cu programari

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Maine incep programul de la 11:00 .

Va multumesc pentru vizitele facute azi si imi pare bine ca am reusit sa va cunosc 😘😘😘

Pupicei de la Lori 😘😘😘

post-335223-0-95667500-1604434501_thumb.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Hei ! Intre orele 15:00-18:00 nu voi munci , in rest sunt disponibila pana la ora 22:30 !

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori 😘😘😘

post-335223-0-74221100-1604481697_thumb.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dragii mei , astazi nu mai iau nicio programare . Le respect pe cele facute in zilele trecute , dar va puteti programa in continuare pentru zilele urmatoare .

 

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori 😘😘😘😘

post-335223-0-92189200-1604569692_thumb.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dimineataaa !

Programul meu de lucru astazi va fi de la 12:00 la 20:00.

Va astept cu programari :

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori si va astept 😘😘😘😘

post-335223-0-44891900-1604652806_thumb.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna dragii mei , astazi voi fi disponibila de la ora 15:00 la 22:00 , iar maine va fi ultima zi aici la voi si voi avea un program scurt , voi anunta maine .

☎ï¸Telefon : 0728443124

☎ï¸Watssapp : +4915145456574

 

Pupicei de la Lori 😘😘😘

post-335223-0-75281500-1604747056_thumb.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna iubirici , vreau sa va multumesc pentru clipele petrecute alaturi de mine , multumesc tuturor oamenilor minunați pe care i-am intalnit si abia astept sa va mai revăd .

Am plecat din oras . Multi pupici de la Lori 😘😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...