Sari la conținut

LORI ❤️ 0728443124


Postări Recomandate

  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...
1 oră în urmă, loriii536 a spus:

Hei iubirici , astazi voi fi disponibila începând cu ora 20:00 . Primesc PROGRAMARI DOAR PE WATSSAPP (astazi) . Pupici si va astept .

Disponibila pana la 00:00 !!323BCFCA-FDA2-49BD-95CB-5DA0C1CDC61B.jpeg.59342c02e9719d8cb66501b245d24ce1.jpeg

Nice ass!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am vizitat-o din nou or Lori si mi-am satisfacut o mustrare de la menajul trecut cand nu i-am oferit atentia pe care o merita.

Locatie: 10 foarte curat si comfortabil.

Aspect 10++

M-a asteptat cu sexualitatea ei coplesitoare... si corpul ei perfect pt fanii slim. Cred ca m-a dat un nou fetis frumoasa asta 

OP 10: foarte talentat... se vede ca a dat lectii unei fete in trecut. Sper sa o pot angaja pt meditatii la viitoarea iubita. Nu s-a simtit ca deobicei cu prezervativul.. plus ca: e pandemie... cu cat mai safe cu atat mai bn!

ON 10: fenomenal... a tachinat ca o sa ma surprinda placut si e atat de stramta incat nu am mai vrut sa mai plec de la ea...  ma intreb daca are o oferta pt toata noaptea impreuna.

 

Verdict: 10 curat pt experienta asta... o sa vin cat mai pot de des la ea.

Multumesc inca o data Lori... esti cea mai buna aditie pt brasov de multi ani dupa parerea mea.

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:München , Amsterdam, București
  • Oras:München , Amsterdam, București
Acum 2 ore, raz25 a spus:

Am vizitat-o din nou or Lori si mi-am satisfacut o mustrare de la menajul trecut cand nu i-am oferit atentia pe care o merita.

Locatie: 10 foarte curat si comfortabil.

Aspect 10++

M-a asteptat cu sexualitatea ei coplesitoare... si corpul ei perfect pt fanii slim. Cred ca m-a dat un nou fetis frumoasa asta 

OP 10: foarte talentat... se vede ca a dat lectii unei fete in trecut. Sper sa o pot angaja pt meditatii la viitoarea iubita. Nu s-a simtit ca deobicei cu prezervativul.. plus ca: e pandemie... cu cat mai safe cu atat mai bn!

ON 10: fenomenal... a tachinat ca o sa ma surprinda placut si e atat de stramta incat nu am mai vrut sa mai plec de la ea...  ma intreb daca are o oferta pt toata noaptea impreuna.

 

Verdict: 10 curat pt experienta asta... o sa vin cat mai pot de des la ea.

Multumesc inca o data Lori... esti cea mai buna aditie pt brasov de multi ani dupa parerea mea.

 

mai nebunule ai fututo si pe asta? mmm parcă tie îți plăcea curu ,

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 5 minute, robii112 a spus:

mai nebunule ai fututo si pe asta? mmm parcă tie îți plăcea curu ,

Nu am nevoie de off-topic ! Daca ai ceva sa ii obiectezi cumpara-ti cont premium si lasa-i mesaj privat . O seara frumoasa ! Daca mai ai altceva de obiectat te rog sa fie o recenzie si nimic altceva! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:München , Amsterdam, București
  • Oras:München , Amsterdam, București
Acum 1 minut, loriii536 a spus:

Nu am nevoie de off-topic ! Daca ai ceva sa ii obiectezi cumpara-ti cont premium si lasa-i mesaj privat . O seara frumoasa ! Daca mai ai altceva de obiectat te rog sa fie o recenzie si nimic altceva! 

mă doare in pula de tine si de sclavu asta al tău, 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:München , Amsterdam, București
  • Oras:München , Amsterdam, București

m-a doare in pula de voi sclavilor și m-a cac pe voi și pe familiile voastre , și e valabil și ptr tine curvo(am 5 la produs ca tine), va dau la muie și vouă bulanilor

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tipul asta pun pariu ca plateste fete sa le linga tocurile si sa il calce pe fata si alte tampenii.

Pun pariu ca poarta chiloti cu ata in cur si mereu si-a dorit din toata inima sa fie pegguit dar nu stia cum ii zice. 

"Bagatul batului in gaura cea mai intunecata" cum zicea mama lui o data.... dar ii e frica sa ceara asa ca spameaza topicuri adunand reporturi.

 

Oricum: on topic... Lori e o scumpa si merita tratata cu respect... ti-l si intoarce si are o pozitivitate cum nu am mai intalnit de mult timp. Se face tinuta minte oricand isi doreste asta.. si ce e enervant e ca o face fara efort.

Hai sa pastram topicul pe recenzii si poze sexy... si sa ii ignoram pe frustratii astia libidinosi care cauta atentie.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Lorii. I-am scris pe Whatsapp, mi-a raspuns rapid si am stabilit detaliile intalnirii.

Locatia a fost un pic mai greu de gasit, blocul este inspre Coresi. Se poate parca la Mall si merge pe jos pe pietonal. Apartamentul e foarte fain, peste tot e curat, iar la baie exista multe geluri de dus. Am primit si un prosop mare si curat. - 10

Lori e o fata foarte faina. E tinerica, cred ca are in jur de 20-21 de ani, frumusica, cu un corp foarte frumos. Chiar daca sanii nu sunt mari, mie mi se par destul de faini. E genul teen. Fundulet bombat, cum se vede in poze. Parul vopsit, cu o culoare care mie mi se pare ca ii sta foarte bine.

Am socializat destul de mult cu ea, la o tigara in bucatarie, atat la inceput, cat si in pauza, si a fost foarte ok, ai ce sa discuti cu ea, e foarte volubila.

Primul numar a fost doar ON cu finalizare. E genul soft, linistit, nu deep, ajutat un pic de manuta, dar ok pentru mine si foarte placut. - 9

La al doilea numar, in mod neasteptat nu am rezistat prea mult. Dupa un pic de oral, am facut LOT. S-a miscat foarte bine si a fost foarte incitant si nu am rezistat prea mult, desi eu ma termin destul de greu. Cred ca ea de vina, s-a miscat intr-un mod care m-a incitat foarte tare.

In concluzie, am fost placut impresionat de Lorii, mi-a placut cu ea si o voi mai vizita cand va mai reveni (si poate o mai prind si inainte sa plece).

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 14 ore, bogdo6612 a spus:

Am fost si eu la Lorii. I-am scris pe Whatsapp, mi-a raspuns rapid si am stabilit detaliile intalnirii.

Locatia a fost un pic mai greu de gasit, blocul este inspre Coresi. Se poate parca la Mall si merge pe jos pe pietonal. Apartamentul e foarte fain, peste tot e curat, iar la baie exista multe geluri de dus. Am primit si un prosop mare si curat. - 10

Lori e o fata foarte faina. E tinerica, cred ca are in jur de 20-21 de ani, frumusica, cu un corp foarte frumos. Chiar daca sanii nu sunt mari, mie mi se par destul de faini. E genul teen. Fundulet bombat, cum se vede in poze. Parul vopsit, cu o culoare care mie mi se pare ca ii sta foarte bine.

Am socializat destul de mult cu ea, la o tigara in bucatarie, atat la inceput, cat si in pauza, si a fost foarte ok, ai ce sa discuti cu ea, e foarte volubila.

Primul numar a fost doar ON cu finalizare. E genul soft, linistit, nu deep, ajutat un pic de manuta, dar ok pentru mine si foarte placut. - 9

La al doilea numar, in mod neasteptat nu am rezistat prea mult. Dupa un pic de oral, am facut LOT. S-a miscat foarte bine si a fost foarte incitant si nu am rezistat prea mult, desi eu ma termin destul de greu. Cred ca ea de vina, s-a miscat intr-un mod care m-a incitat foarte tare.

In concluzie, am fost placut impresionat de Lorii, mi-a placut cu ea si o voi mai vizita cand va mai reveni (si poate o mai prind si inainte sa plece).

Iti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu mare drag 😘😘😘 

Pupicei de la Lori 💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Ca sa o scurtăm , are 10 pe linie la superlativ , ne știm încă din fragedele ei începuturi . 
lux , frumusețe , și este exact ce mia spus doctorul meu , păcat ca nu pot sa administrez medicamentul de 3 ori pe zi din motive obiective . 
 

zi minunata !!! 
 

vei rămâne in topul meu de suflet . 
 

Ps : aștept iar hate uri , dar când eram eu fecior , am colindat multe fete pe care unii nu vedeau perspectiva din ele . Felicitări și spor . Zile cu soare 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
1 oră în urmă, zerrcore a spus:

Ca sa o scurtăm , are 10 pe linie la superlativ , ne știm încă din fragedele ei începuturi . 
lux , frumusețe , și este exact ce mia spus doctorul meu , păcat ca nu pot sa administrez medicamentul de 3 ori pe zi din motive obiective . 
 

zi minunata !!! 
 

vei rămâne in topul meu de suflet . 
 

Ps : aștept iar hate uri , dar când eram eu fecior , am colindat multe fete pe care unii nu vedeau perspectiva din ele . Felicitări și spor . Zile cu soare 

Te pup si iti multumesc mult pentru aceste rânduri frumoase 💋💋 
Te imbratisez si te mai astept ❤️

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...