Sari la conținut

Alessia ��💋


Vizitator alessia96

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am iesit acum ~15 min de la alesia si nu am timp acum de o recenzie ca la carte, dar pot spune pe scurt ca o recomand

 

sper sa stea mai mult de cateva zile pentru ca am in plan sa revin pe la ea

 

salve :)

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0

am iesit acum ~15 min de la alesia si nu am timp acum de o recenzie ca la carte, dar pot spune pe scurt ca o recomand

 

sper sa stea mai mult de cateva zile pentru ca am in plan sa revin pe la ea

 

salve :)

Te pup și te mai aștept ❤️

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0

De azi o sa am și whatsapp ( pentru programări puteți sa îmi scrie ți și acolo ) nu fac confirmări video 💋 programările pe whatsapp decât prin scris

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut colegi, vreau doar să confirm ce au scris colegii mai sus, merită Alessia vizitată, este o persoană deosebită. Am fost azi la ea, chiar dacă n-am reușit două nr. m-a făcut sa mă simt ca și cu o prietenă. Bravo ei. Succes Alessia în continuare. Te pup.

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0

Salut colegi, vreau doar să confirm ce au scris colegii mai sus, merită Alessia vizitată, este o persoană deosebită. Am fost azi la ea, chiar dacă n-am reușit două nr. m-a făcut sa mă simt ca și cu o prietenă. Bravo ei. Succes Alessia în continuare. Te pup.

Te pup
Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0

Buna dragilor m am întors !

🟣 100 RON oral protejat 20 min

🟣150 RON oral neprotejat 30 min

🟣300 h oral neprotejat

 

Finalizarea orală +100 , finalizarea faciala +50

69

Masaj erotic / relaxare

Sex in diferite poziții

Fantezi

 

Locație : Bulevardul Mihai viteazul ( Șelimbar )

Mă găsiți la numărul de telefon 0730173709

Disponibilă pana la ora 22:00 â¤ï¸â¤ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Vizitator alessia96
Reputație: 0

Te pwp Alessia :hug1

 

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201110/1406/d1023e7b06a3e8bb4882e27941d27ca0.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201110/1406/aaf341a85f13523880fbaf2bd350c93d.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-

f646bd5a/extralarge/20201110/1406/3490ac71f7298e3d3930277940454780.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201110/1406/3feaf6344290fc60b39fc2c0edd7230c.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201110/1444/0165a22b7dd77dae9f0bd04a41bafd27.jpg

Te pup ❤️Mulțumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o pe Alessia si pe colega ei - doua fete frumoase si dezinvolte. Am ales o finalizare (timpul scurt si vroiam sa nu le ratez) cu amandoua. Nu stiu ce sa zic ca a fost mai bine: masajul Alessiei facut cu sanii ei frumosi sau gustul sanilor colegei.

Am schimbat 4 pozitii (din pacate doar una cu colega Alessiei:) ) si marele pacat este ca nu fac si show lesbi.

Locatie: 9 (ar prinde bine apa de gura si 2-3 tipuri de geluri de dus)

OP - a fost optiunea mea - 10. In combinatie cu privelistea oferita de colega ei a fost super.

NP - 10. Merita cu prisosinta nota pentru implicare. Senzatia a fost ca fac sex cu prietena. Totul agrementat cu imaginea oferita de cealalta partenera in timp ce se mangaia. Data viitoare o sa ii dau atentie mai mare colegei. Merita. Are un corp frumos.

Igiena: 10 - pentru amandoua.

GFE - nu notez. Au fost dezinvolte si comunicative facandu-ma sa ma simt bine in compania lor.

300/600 - finalizare/ora

Merita vizitate: separat sau impreuna.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Alessia si pe colega ei - doua fete frumoase si dezinvolte. Am ales o finalizare (timpul scurt si vroiam sa nu le ratez) cu amandoua. Nu stiu ce sa zic ca a fost mai bine: masajul Alessiei facut cu sanii ei frumosi sau gustul sanilor colegei.

Am schimbat 4 pozitii (din pacate doar una cu colega Alessiei:) ) si marele pacat este ca nu fac si show lesbi.

Locatie: 9 (ar prinde bine apa de gura si 2-3 tipuri de geluri de dus)

OP - a fost optiunea mea - 10. In combinatie cu privelistea oferita de colega ei a fost super.

NP - 10. Merita cu prisosinta nota pentru implicare. Senzatia a fost ca fac sex cu prietena. Totul agrementat cu imaginea oferita de cealalta partenera in timp ce se mangaia. Data viitoare o sa ii dau atentie mai mare colegei. Merita. Are un corp frumos.

Igiena: 10 - pentru amandoua.

GFE - nu notez. Au fost dezinvolte si comunicative facandu-ma sa ma simt bine in compania lor.

300/600 - finalizare/ora

Merita vizitate: separat sau impreuna.

Mulțumim â¤ï¸

P.S - este apa de gura in baie 😂( te pupam și te mai așteptăm )😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...