Sari la conținut

Alessia ��💋


Vizitator alessia96

Postări Recomandate

Vizitator alessia96
Reputație: 0

Bună seara , de joi după ora 11:00 o să revin in Sibiu , locația mea o să fie in AVANGARDEN 3 ! Pentru programări aștept mesajele voastre pe whatsapp ! 

🤩100 fin - 20 de minute totul protejat ! 

🤩150 ron/fin 25-30 min 

🤩300 h/2 finalizari 

🤩Finalizare orala +100 lei ( dacă igiena corespunde ) 

🤩Fin faciala +50 lei

🤩Dominare 350/h spitting,ballbusting,biciuire,facesitting7804D542-0CB7-4F3C-BCA2-0FE157E45633.jpeg.b122c110c6f21c63deeef6e1fe415e16.jpeg

 

🤩Oral neprotejat / protejat , Sex normal protejat în diferite pozitii

🤩69/ annilingus/cunnilingus- PASIVA

🤩 Masaj de relaxare 
🤩Body mesaj 

🤩Masaj erotic 

🤩Footfetish

🤩Finalizare corporală

🤩Sex între sâni 

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Sunat astazi...facut programare....stabilit ora pt care trebuie sa sun pt confirmare...si apoi 

NU mai raspunde...banuiesc ca asta spune tot despre ea...

am incercat sa sun si mai tarziu...nu raspunde..

Deci..trage fiecare ce concluzie  vrea.....

 

 

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0
Acum 8 minute, oby_john a spus:

Sunat astazi...facut programare....stabilit ora pt care trebuie sa sun pt confirmare...si apoi 

NU mai raspunde...banuiesc ca asta spune tot despre ea...

am incercat sa sun si mai tarziu...nu raspunde..

Deci..trage fiecare ce concluzie  vrea.....

 

 

In primul rând ți am spus dacă vrei sa vi confirmi cu 15 minute înainte tu aveai programare la 11:35 nu ai sunat sa confirmi ai sunat direct , atâta timp cât nu se confirma programarea pt mine este nula ;) toți care au fost la mine mi au confirmat programările , și nu s a întâmplat vreodată așa cv ;) pupici și o zi frumoasa 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 6 ore, alessia96 a spus:

In primul rând ți am spus dacă vrei sa vi confirmi cu 15 minute înainte tu aveai programare la 11:35 nu ai sunat sa confirmi ai sunat direct , atâta timp cât nu se confirma programarea pt mine este nula ;) toți care au fost la mine mi au confirmat programările , și nu s a întâmplat vreodată așa cv ;) pupici și o zi frumoasa 🤗

Aveam programare la 12-12,30....cu confirmare la 12....

intre 12 si 12,45 nu ai raspuns la telefon.....deci....verificati mai bine agenda.

Punct.

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0
Acum 21 minute, oby_john a spus:

Aveam programare la 12-12,30....cu confirmare la 12....

intre 12 si 12,45 nu ai raspuns la telefon.....deci....verificati mai bine agenda.

Punct.

In primul rând nu am avut nici o programare făcută la ora 12:30 12:45 😂chiar ma faci sa rad sincer ;)) tu m ai sunat la 11 și puțin pt ora 11 :35 , nu stau sa ma cert sau sa fac discuții aici , greșești persoana ;) repet nu am avut programare făcută la 12 :30,45 ;) o seara plăcută 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0
Acum 9 minute, oby_john a spus:

exact....si ai spus ca trebuie sa-ti confirme cineva la 11,30...si sa te sun pe la 12 din nou pt 12,30....

stai linistita ca nu mor din asta...era frumos macar un scuze...nimic mai mult.

 

Repet ;)) in primul rând nu am făcut programare la ora12 :30 ți am spus tu aveai la 11:35 știu care este nr tău ;) dar dacă eu îți spun ora 11:35 și tu întârzii ;)) sau etc și după dau vina pe mine ;)) și inventezi ca ora 12:30 ;)) in fine nu stau sa ma cert aici pe forum , nu am dat Tepe niciodată și poate sa confirme oricine aici de pe forum , la mine programarea este programare , dar nah posibil ești “iubitul “ uneia de aici ai te ai gândit tu așa sa Strici concurenta ;) o seara frumoasa 

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

 

Hmmm...hai ca acum ma faci tu sa rad😅

Daca maine iti postez print cu orele la care am sunat ce mai zici?????

doar maine pot posta pt ca atunci apar in aplicatie la detaliere apeluri(vodafone)...din agenda le-am sters deja din pacate.

Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0
1 oră în urmă, oby_john a spus:

 

Hmmm...hai ca acum ma faci tu sa rad😅

Daca maine iti postez print cu orele la care am sunat ce mai zici?????

doar maine pot posta pt ca atunci apar in aplicatie la detaliere apeluri(vodafone)...din agenda le-am sters deja din pacate.

Bine cum spui tu ;)) ai dreptate , nu stau sa ma cert aiurea aici pt ca nu înțelegi orele ;) ai dreptate , o seara frumoasa ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Buna colegi! Mai sus nu stiu ce s-a intamplat dar eu am reusit sa ajung ☺️

Comunicat prin WApp si aranjat ora de programare. Cum eram liber am luat urmatoarea ora libera. Am intarziat putin din cauza traficului dar domnisoara a inteles si nu a fost o problema. Locatia e in Avangarden, colega cu Celine. Eu zic ca arata mai bine ca in poze, dar mie imi si plac mult fetele slim :D 

Intrat, cunoscut si colega care pare si ea o fata de treaba. Stat putin la povesti si tigara dupa care invitat in camera de actiune.

 

Locatie: 10 (prosop, apa de gura, betisoare parfumate, etc) si ce m-a surpris cel mai mult, ca nu prea vad pe la noi in RO, baie detasata dormitorului, deci chiar si cu colega te poti duce linistit la baie ca nu ai de cine da.
 

In dormitor actiunea a inceput cu un masaj cu ulei cat sa-l dezmeticeasca pe ala mic si sa il atate pentru oral.


OP: 9 - am ales protejat ca ii mai sigur pentru ambele parti. M-a intrebat daca vreau hard sau soft - am ales mai hard si am ales bine. Nu a fost foarte multa atentie la vecini, dar cum am ales protejat, pt mine era de asteptat, deci nu scad acolo. In timpul asta eu ma jucam cu sani ei care sunt numai buni de prins in palma.

NP: 10 - am ales sa incepem cu LOT si intr-un fel bine am facut dar si prost in acelasi timp 😂 - are un stil care nu l-am vazut la multe fete ca se aseaza in ea si dupa se lasa chiar putin pe spate cat sa pun destula presiune sa stea soldatul ca la 5 dimi in pluton. Era sa termin imediat, dar am dat sa schimb pozitia si ciuda puli ca tot nu am razbit si terminat in balon.

Aspect: Gusturile nu se discuta, dar la cum imi place mie fetele eu zic 9 (10 dau numai la prietene :) ). 

GFE: 9 (nu este 10 fara FK) - comunicativa, intretine discutia, lipicioasa in pat - daca exista si putina chimia toate elementele pentru a te simti bine (in parerea mea) sunt acolo. 

Dupa prima finalizare am intrat iar la tigara si povesti si cum a fost prima intalnire am dat-o in tot felul de subiecte de discutie cum imi place si mie si a zburat timpul ca nu a mai fost loc de al doilea numar - vina mea, dar nu m-a deranjat ca m-am simtit bine. Si pe deasupra chiar daca dorinta era mi-am dat seama ca nu eram in cea mai buna forma.

 

Timpul a fost de o ora si halat lasat 300. De revenit, pentru mine da. Spor la colegi.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Vizitat Alessia ,programare telefonică respectată de ambele părți pentru asta nota 10. La telefon un glas frumos și fără înflorituri gen iubi și alte nimicuri. Pentru asta nota 10 Ajuns la locatie te întâmpină  o dulceață de fată e mai frumoasa decât in poze. Acțiunea OP 10 . NP e aici eu ii dau 10 nu sunt adeptul a n poziții dar daca sânt 2 executate perfect atunci simți până în vârful degetelor. Halat 300 ora fara grabă sau apropouri sincer cred că am depășit nu cronometrez acțiunile astea niciodată. Va recomand sa  vizitați o fata deosebită , pe mine m- a uimit. De revenit sigur cu prima ocazie. 

Spor să aveți

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...