Sari la conținut

⚠️Alina Blonda⚠️0767.316.973⚠️19ani⚠️noua în domeniu


Postări Recomandate

  • Oras:Strada ion câmpineanu 25
  • Oras:Strada ion câmpineanu 25

Buna seara,

Ma numesc Alina, am 19 ani, 1.65m, 50kg, sunt finuta si educată și ofer servicii de companie intimă în locația mea de lux vis a vis de sala palatului.

 

Serviciile mele sunt sex oral si normal, gfe, fk, 69, masaj de relaxare si multe alte surprize.

 

Pretul este 150RON 1fin sau 300RON ora cu 2 fin.

 

În funcție de igienă oralul se poate si neprotejat.

Finalizare orală este 50RON în plus (în funcție de igienă).

 

Poze reale garantat.

 

Mai multe detalii la tel.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Strada ion câmpineanu 25
  • Oras:Strada ion câmpineanu 25

Cam mult photoshop in prima poza...

Doar am acoperit fata si tatuajele dragul meu. În rest nu sunt photoshopate deloc.

Sunt poze profesionale făcute inițial pentru videochat

Link spre comentariu
  • Oras:Strada ion câmpineanu 25
  • Oras:Strada ion câmpineanu 25

Sunt curios ce inseamna pentru tine noua in domeniu.. Ultima oara cand am citit la cineva noua in domeniu, era doar marketing si atat...

Inseamna ca nu am mai lucrat în domeniu până acum, nici în românia si nici pe afara.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai scoleoza lombara foarte severa ori doar a dat gres photoshop-ul in ultima poza? Nu de alta dar imi fac griji. Nu cred ca e vreo problema in a avea talia mai lata / normala, lumea de pe aici nu este chiar atat de rafinata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

nu sunt photoshopate deloc.

Sunt poze profesionale făcute inițial pentru videochat

Fara suparare, pozele profesionale sunt editate. Ar fi inutil sa platesti doar pozele si sa iei materialul brut, plus ca multi fotografi refuza sa dea material brut, este antireclama pt ei.

Ne plac pozele profesionale, dar pot fi mult denaturate fata de realitate. Probabil daca recenziile vor fi bune nu vom cauta nod in papura, dar pana atunci incearca si cu poze mai indraznete si aproape de realitate.

Mult succes iti urez.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am sunat in deara asta pentru programare, m-a rugat sa o sun cu 20 de min inainte. ( pe fundal se auzea ca e infipta in..)

 

Am sunat cu 20 de minute inainte si m-a rugat sa mai astept 40. Ok, mai astept 40.

 

Sun dupa 45 de min si nu mai raspunde. Sun dupa o ora si nu mai raspunde.

 

Seriozitate 0

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...