Sari la conținut

Lora-0738525778


Postări Recomandate

Vizitator morty66
Reputație: 0

Fiind atras de prețul mic, în care rar găsești ceva care să te facă să mai vii sau să rămâi 😅, am zis să mă duc fără să am așteptări și a meritat din plin.

Contact: whatsapp, a răspuns în 10 min.,

programare făcută cu 30 min. înainte

Locatie: Avantgarden Coresi, apartament nou cu tot ce este nevoie: papuci, prosop, gel de duș, apa plată, suc, etc. Are și colegă: https://nimfomane.com/forum/topic/164845-andreea-0723458744/

Aspect: este mai puțin mai slabă decât în poze, brunetă, cam 1.70, păr lung, piele fină. Este mai slabă decât în poze, dar nu atât de mult încât să prinzi de 🦴 😅

Din câte am înțeles este din Brăila sau Galați și are 20 ani.

Am ajuns și ne-am așezat la o țigară, este foarte deschisă și poți comunica relativ ușor dacă iei primul iniațiva. Am crezut inițal că este mai reticentă, dar apoi am mers în dormitor și acolo e clar terenul ei, a început cu un ON foarte adânc, acceptă și facefuck în limita bunului simț ðŸ˜, deepthroat, peste limbuță, tot pachetul. ON 🔟

După aperitivul pe care l-a servit cu mult patos 😜 trecem la felul principal.

NP 🔟

Deși are ceva experiență, veverița e destul de strâmtă. 🿠😅 Am început în misionar, nu a folosit lubrifiant, se împingea și mă trăgea spre ea pe un fundal de gemete destul de verosimile 😄😋 Am tot schimbat poziții, a venit cu propuneri, văzând ce am nimerit am mai vrut încă o oră și m-a invitat la duș pentru continuarea acțiunii.

Eu cred că la acest preț nu trebuie ratată, chiar și de va scumpi în perioada următoare nu se poate spune că este nejustificat. Nu știu de FK sau anal, nu m-au interesat nu am întrebat. A spus că ar vrea să rămână pe termen lung în Brașov. Dacă vreți să încercați ceva nou și sub prețul pieței, dar care să vă facă să și reveniți, cred că trebuie luată în seamă.

Link spre comentariu

Fiind atras de prețul mic, în care rar găsești ceva care să te facă să mai vii sau să rămâi , am zis să mă duc fără să am așteptări și a meritat din plin.

Contact: whatsapp, a răspuns în 10 min.,

programare făcută cu 30 min. înainte

Locatie: Avantgarden Coresi, apartament nou cu tot ce este nevoie: papuci, prosop, gel de duș, apa plată, suc, etc. Are și colegă: https://nimfomane.com/forum/topic/164845-andreea-0723458744/

Aspect: este mai puțin mai slabă decât în poze, brunetă, cam 1.70, păr lung, piele fină. Este mai slabă decât în poze, dar nu atât de mult încât să prinzi de

Din câte am înțeles este din Brăila sau Galați și are 20 ani.

Am ajuns și ne-am așezat la o țigară, este foarte deschisă și poți comunica relativ ușor dacă iei primul iniațiva. Am crezut inițal că este mai reticentă, dar apoi am mers în dormitor și acolo e clar terenul ei, a început cu un ON foarte adânc, acceptă și facefuck în limita bunului simț , deepthroat, peste limbuță, tot pachetul. ON

După aperitivul pe care l-a servit cu mult patos trecem la felul principal.

NP

Deși are ceva experiență, veverița e destul de strâmtă. Am început în misionar, nu a folosit lubrifiant, se împingea și mă trăgea spre ea pe un fundal de gemete destul de verosimile Am tot schimbat poziții, a venit cu propuneri, văzând ce am nimerit am mai vrut încă o oră și m-a invitat la duș pentru continuarea acțiunii.

Eu cred că la acest preț nu trebuie ratată, chiar și de va scumpi în perioada următoare nu se poate spune că este nejustificat. Nu știu de FK sau anal, nu m-au interesat nu am întrebat. A spus că ar vrea să rămână pe termen lung în Brașov. Dacă vreți să încercați ceva nou și sub prețul pieței, dar care să vă facă să și reveniți, cred că trebuie luată în seamă.

 

Multumesc mult de recenzie ,te pup si te mai astept la mine

Link spre comentariu
Vizitator damian69
Reputație: 0

Fiind atras de prețul mic, în care rar găsești ceva care să te facă să mai vii sau să rămâi 😅.....chiar și de va scumpi în perioada următoare nu se poate spune că este nejustificat

Lora nu fii fraiera, mareste tariful, sunt multi ca el fara cap....auzi la el, prea ieftin prea ca de la tara

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tocmai am vizitat-o pe fata asta.

Farte faina si stramta fata.. chiar isi da interesul sa pleci multumit de la ea.

 

Locatie 10

Aspect corp: 9 (pt cei ce apreciaza skinny)

Oral: 9, probabil 10 pentru marimi sub medie

Normal: 9, gemete foarte faine. Si chiar foarte stramta.. Merita tratata cu grija :)

 

De apreciat ca desi o durea putin totusi a rezistat pana la capat.

 

Merita vizitata dupa parerea mea. Mersi Lora

  • Like 1
Link spre comentariu

Tocmai am vizitat-o pe fata asta.

Farte faina si stramta fata.. chiar isi da interesul sa pleci multumit de la ea.

 

Locatie 10

Aspect corp: 9 (pt cei ce apreciaza skinny)

Oral: 9, probabil 10 pentru marimi sub medie

Normal: 9, gemete foarte faine. Si chiar foarte stramta.. Merita tratata cu grija :)

 

De apreciat ca desi o durea putin totusi a rezistat pana la capat.

 

Merita vizitata dupa parerea mea. Mersi Lora

Mulțumesc de recenzie te mai astept cu mare drag la mine
Link spre comentariu

Tocmai ce am vizitat-o pe Lora.

Farte draguta la fata si foarte slim.

Este foarte skinny,are sani mici.

In ciuda faptului ca am intarziat putin,Lora a fost foarte amabila.

M-a servit cu un pahar de suc si am stat la taclale.

Lora chiar isi da interesul sa pleci multumit.

 

Locatie 10

Aspect corp: 9

Oral: foarte bine executat cu deep si atentie la binuterii.

Normal: 9,geme pe tot parcursul actului,am facut vreo 4 pozitii,chiar a si propus una,foarte stramta nu folosește lubrifiant.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...