Sari la conținut

Lora-0738525778


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salut colegi , asta este prima recenzie pe care o fac , deci orice corecție si atenționare este bine venită . Fără note de o cam dată.

O să fie o recenzie cam seacă pe partea actului sexual deoarece eu se putea să fiu într-o formă mult mai bună.

 

In primul rând contactul : WhatsApp , cam cu o oară jumătate înainte unde mi s-au specificat tarifele si serviciile (150 numărul 250 ora, finalizarea orala 50 extra) si am stabilit la un număr . Locație avantgarden coresi ,locuri de parcare suficiente ușor de găsit , apartament nou , nu ai ce te plânge .

 

Lora , fată drăguță tinerică , dacă îți plac fetele slăbuțe , e ce trebuie . dacă vrei ceva cu forme mai caută . Ex colega ei .

 

Am prins o într-un moment cam prost deoarece ea si colega ei se pregăteau să mănânce , dar ma invitat la un pahar de suc sau apă si eventual o țigară dor ca fiind nefumător am refuzat si am rămas cu un pahar de apă .cam greu am scos cuvinte unul de la altul . Mno ce să faci .

Nu am întrebat cum o cheamă pe colega .

 

Să trecem la ce ne interesează : mers în cameră , dezbrăcat . am făcut duș de acasă si Lora nu avea nici un miros , deci la igienă zero plângeri .

 

Am început cu un 69 la sugestia mea , însă cum am zis puteam să am zile mai bune, "gogu" cam refuza să se trezească . După a trecut la o poziție oral normal cu atenție la OO si cu priviri in timp ce o făcea , si mi-am revenit .oralul este neprotejat btw

 

Am început cu ea deasupra . cum au zis si colegii , e strâmtă , și se chinuiau puțin , a sugerat o poziție , eu am sugerat capră . Nu sa opus deci face ce zici . Din nefericire câteva luni de abstinență totală și-au spus cuvântul , deoarece la poziția capră nu am rezistat mai de loc . Aș fii luat o oră dar se răcea mâncarea :))

 

Concluzie , cine caută o fată tinerică slăbuță cu o atitudine plăcută pro client , recomand .

Link spre comentariu

Salut colegi , asta este prima recenzie pe care o fac , deci orice corecție si atenționare este bine venită . Fără note de o cam dată.

O să fie o recenzie cam seacă pe partea actului sexual deoarece eu se putea să fiu într-o formă mult mai bună.

 

In primul rând contactul : WhatsApp , cam cu o oară jumătate înainte unde mi s-au specificat tarifele si serviciile (150 numărul 250 ora, finalizarea orala 50 extra) si am stabilit la un număr . Locație avantgarden coresi ,locuri de parcare suficiente ușor de găsit , apartament nou , nu ai ce te plânge .

 

Lora , fată drăguță tinerică , dacă îți plac fetele slăbuțe , e ce trebuie . dacă vrei ceva cu forme mai caută . Ex colega ei .

 

Am prins o într-un moment cam prost deoarece ea si colega ei se pregăteau să mănânce , dar ma invitat la un pahar de suc sau apă si eventual o țigară dor ca fiind nefumător am refuzat si am rămas cu un pahar de apă .cam greu am scos cuvinte unul de la altul . Mno ce să faci .

Nu am întrebat cum o cheamă pe colega .

 

Să trecem la ce ne interesează : mers în cameră , dezbrăcat . am făcut duș de acasă si Lora nu avea nici un miros , deci la igienă zero plângeri .

 

Am început cu un 69 la sugestia mea , însă cum am zis puteam să am zile mai bune, "gogu" cam refuza să se trezească . După a trecut la o poziție oral normal cu atenție la OO si cu priviri in timp ce o făcea , si mi-am revenit .oralul este neprotejat btw

 

Am început cu ea deasupra . cum au zis si colegii , e strâmtă , și se chinuiau puțin , a sugerat o poziție , eu am sugerat capră . Nu sa opus deci face ce zici . Din nefericire câteva luni de abstinență totală și-au spus cuvântul , deoarece la poziția capră nu am rezistat mai de loc . Aș fii luat o oră dar se răcea mâncarea :))

 

Concluzie , cine caută o fată tinerică slăbuță cu o atitudine plăcută pro client , recomand .

Mulțumesc de recenzie te mai astept la mine te pup
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am trecut azi pe la Lora, sta cu o colega draguta, mai inalta. Apartament langa Coresi, destul de curat, am fost servit cu suc, am stat putin la discutii dupa care un dus rapid si am intrat in camera. Lora este draguta, sanii mici spre medii, gen slim dar nu foarte slaba, ai pe ce sa pui mana, as zice un 7/10. Am optat pentru un deepthroat la care s-a straduit sa-l ia de tot, dar a reusit doar de cateva ori, a trebuit sa faca pauze, dar a zis ca vrea sa invete tactica. Bravo girl, te sustin, daca mai vin la tine poti exersa :) OP 8/10. Finalizare in prezervativ, 50 extra ar fi fost COF dar nu am vrut. In general s-a straduit sa ma simt bine, a fost draguta, poate revin pentru o ora. Am platit 150 pt o finalizare.

Link spre comentariu

Am trecut azi pe la Lora, sta cu o colega draguta, mai inalta. Apartament langa Coresi, destul de curat, am fost servit cu suc, am stat putin la discutii dupa care un dus rapid si am intrat in camera. Lora este draguta, sanii mici spre medii, gen slim dar nu foarte slaba, ai pe ce sa pui mana, as zice un 7/10. Am optat pentru un deepthroat la care s-a straduit sa-l ia de tot, dar a reusit doar de cateva ori, a trebuit sa faca pauze, dar a zis ca vrea sa invete tactica. Bravo girl, te sustin, daca mai vin la tine poti exersa :) OP 8/10. Finalizare in prezervativ, 50 extra ar fi fost COF dar nu am vrut. In general s-a straduit sa ma simt

bine, a fost draguta, poate revin pentru o ora. Am platit 150 pt o finalizare.

mersi frumos de recenzie te mai astept
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vizitat de curând titulara. Aspect plăcut, curată și îngrijită. Am primit un pahar de apa, la alegere, am fumat o Țigara după care acțiunea...

 

Una din cele mai bune experiențe. Am ales un ON cu fin și achitat 200. O investiție buna și servicii pe măsura. Te pup Lora și cu siguranța ne mai vedem.

 

Numai bine. :)

Link spre comentariu

Vizitat de curând titulara. Aspect plăcut, curată și îngrijită. Am primit un pahar de apa, la alegere, am fumat o Țigara după care acțiunea... Mersi de recenzie te pup si te mai astept

 

Una din cele mai bune experiențe. Am ales un ON cu fin și achitat 200. O investiție buna și servicii pe măsura. Te pup Lora și cu siguranța ne mai vedem.

 

Numai bine. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...