Sari la conținut

Maria Dominare 0758779690‬


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Maria Dominare 0758779690‬
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Salutare!

Am sa incep prin a spune că nu am lăsat nici o recenzie până acum pe forum deoarece eu caut doar Stăpâne (dominare) iar la Brașov din păcate ducem lipsa de așa ceva, subiectul acesta nu este dezbătut cum trebuie pe forum și poate de aceea nu atragem pe cine trebuie la noi în oraș.In fine, despre Maria,numai cuvinte de lauda, i-am făcut o vizită anul trecut(astăzi am sa o vad iarăși😎😎) programare pe WhatsApp , ajuns ușor la locație,mă primit înăuntru o domnișoară foarte frumoasa,dar mai important foarte sexy și impunătoare,este bruneta și cu o privire de te face sa te simți inferior imediat,discutat ce îmi place ,servit cu apa....toată treaba durând cam 20 25 de min timp pe care l-am primit gratis,ce sa întâmplat după pentru mine a fost exact ce îmi doream (intrat in rol cu atitudine)ma făcut să mă simt că îi sunt la dispoziție.

Mulțumesc Maria! Iar cine vrea o experiență de genul,atât am de zis : neapărat Maria!

  • Like 1
Link spre comentariu

La 03.03.2021 la 17:35, mariaidk a spus:

Doar brasov 

Hei! Sper sa ramameti cât mai mult timp în Brașov, stapana. La sfârșitul lunii ianuarie sper sa.mi fac puțin timp liber sa vin special pentru o ședință de dominare la Brașov. Am văzut pozele și pot spune ca sunteți exact ce trebuie, frumos corp....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...