Sari la conținut

Maria Dominare 0758779690‬


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

Bună sunt Maria , lucrez doar in Brașov .

165 înălțimea ,49kg, 20 de ani ,sani medi, te aștept pentru dominare .Dacă îți plac fete cu tenul mai închis .Practic si masaj erotic .Acept roleplay , BDSM, Bondage

Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții. Fac și deplasării ,raspund și la mesaje .

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna

Da ,practic mulțumesc pentru întrebare .Aici este tot ce practic .

#foot fetish

#foot job

#facesitting

#handjob

#69

#accept cunni/anni in fs de igiena!

#limbaj vulgar

#ballbusting

#lovire (bici/curea)

#dominare hard

#dominare verbala

#uro

Răspund doar pe whatapp

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Am fost la Maria o stapana foarte ok din toate punctele de vedere Programat pe Watsap dupa care ajuns la locatia ei ma intampinat in costumul din prima poza foarte frumoasă am purtat o discuție despre ceea ce imi doresc foarte amabila si receptiva nu detaliez deraliile sedintei atat vreau sa spun se pricepe foarte bine ib special la facesiting si are si ceva jucarii urmand ca in viitorul apropiat sa mai achizitioneze O recomand si deabia astept sa mai revin

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Am fost la Maria o stapana foarte ok din toate punctele de vedere Programat pe Watsap dupa care ajuns la locatia ei ma intampinat in costumul din prima poza foarte frumoasă am purtat o discuție despre ceea ce imi doresc foarte amabila si receptiva nu detaliez deraliile sedintei atat vreau sa spun se pricepe foarte bine ib special la facesiting si are si ceva jucarii urmand ca in viitorul apropiat sa mai achizitioneze O recomand si deabia astept sa mai revin

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...