Sari la conținut

un nebun....0744907021


Postări Recomandate

Vizitator diana120809
Reputație: 0

Mai e un topic deschis din cauza lui. Stai linistita ca doar i-a murit psihiatrul si a ramas fara tratament. M-a sunat si pe mine sa imi spuna sa imi iau adio de la familie ca nu or sa ma mai vada si sa imi comand coliva. I-am blocat nr si mai vad ca ma suna de cateva ori pe luna. Dar neinteresant. O sa se plictiseasca el... nu il lua in serios, suna random in mai multe orase de plictiseala

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Păcat de acele fete care îl cred și se sperie, sună pe toate orașele. Ma mir cum de nu l a denunțat vreuna, că asta ar merita, dacă I spuneți ca scoateți convorbirea pe foaie și mergeți la poliție, nu mai sună, da să ridicați și tonul calumea la el. Eu nu l am blocat, îmi plăcea să fac mișto de el ca se enerva maxim :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Și eu am fost sunată de acest individ .. la început mi s a părut puțin ciudat și tot stateam cu griji pentru ca nu Cunoști personal ,persoanele care te vizitează și nu știi ce le mai trece prin cap

Doar ca faza tare e ca m a sunat după ce m am întors din concediu , fix in acea zi și mi a spus ca a fost la mine in urma cu 2 zile și atunci m a apucat rasul pentru ca eu nu am fost in locație , am început sa mi bat puțin joc de el ca sa vadă ca mi am dat seama și aia a fost.. nu a mai dat nici măcar un tlf

Doar ca el salvează numerele noastre in agenda ..(m a sunat pe un nr vechi ) sigur are probleme ..

Link spre comentariu
Vizitator diana120809
Reputație: 0

Nu merge. Am vorbit eu cu cineva sus pus (fara sa ii dau de gol functia) si l-a cautat. Este telefon cu cartela prepaid si nu poate fi gasit decat daca se merge in instanta si se da ordin judecatoresc. Daca e la prima abatere, scapa cu o mica amenda si nu merita efortul

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...