Sari la conținut

Silvia sau Anemona?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Salut băieți, da-ti-mi un pont, care tipă este mai frumoasă dintre Silvia și Anemona de la top. Imi plac tipele mai împănate, dar înainte de toate primează calitatea serviciilor și cât este de frumoasă la chip. Va pup

Sal daca esti fan GFE eu nu iti recomand pe nici una.Acu treaba cu GFE tine in mare parte si de tine,daca cu X a fost super asta nu iti garanteaza ca si cu tine o sa fie la fel.Daca vrei o recomandare incerca la Simona13 sau Roxana,ambele de la Top.
Link spre comentariu
  • Oras:Dupa blocurile gri..
  • Oras:Dupa blocurile gri..

Silvia, fara nici un dubiu!

 

Salut băieți, da-ti-mi un pont, care tipă este mai frumoasă dintre Silvia și Anemona de la top. Imi plac tipele mai împănate, dar înainte de toate primează calitatea serviciilor și cât este de frumoasă la chip. Va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Sal daca esti fan GFE eu nu iti recomand pe nici una.Acu treaba cu GFE tine in mare parte si de tine,daca cu X a fost super asta nu iti garanteaza ca si cu tine o sa fie la fel.Daca vrei o recomandare incerca la Simona13 sau Roxana,ambele de la Top.

Ai perfecta dreptate numai ca Simona nu e chiar frumoasa, iar Roxana e cu circuit inchis.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut băieți, da-ti-mi un pont, care tipă este mai frumoasă dintre Silvia și Anemona de la top. Imi plac tipele mai împănate, dar înainte de toate primează calitatea serviciilor și cât este de frumoasă la chip. Va pup

Personal ți o recomanda pe Silvia

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...