Sari la conținut

Maseuze nimfomane


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

...

Oricum nu e ceva ce sa iti placa, nu e un job onorabil pt nici o femeie, si daca voi va plangeti de maseuze pe care credeti ca le cumparati cu 20 30 euro ce sa mai zicem noi de majoritatea clientilor care vin la noi!!!

D-na maseuza, scârbită de jobul actual, cel în care freacă puli, arunca o privire aici:

 

https://cariere.kaufland.ro

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

D-na maseuza, scârbită de jobul actual, cel în care freacă puli, arunca o privire aici:

 

https://cariere.kaufland.ro

Sunt scârbită de frecat pule sau ,,puli" cum ai scris tu Mocule dar din păcate mai am nevoie de bani și salariul de la Kaufland nu mă satisface ( și acum fie vorba între noi, chiar crezi că-s ăia atâta de proști să mă angajeze :-)))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Sunt scârbită de frecat pule sau ,,puli" cum ai scris tu Mocule dar din păcate mai am nevoie de bani și salariul de la Kaufland nu mă satisface ( și acum fie vorba între noi, chiar crezi că-s ăia atâta de proști să mă angajeze :-)))

Sunt prea rea de gură. Nu mă angajează nimeni! :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Sunt prea rea de gură. Nu mă angajează nimeni! :rax2

Ne trimiti si noua o foto cu camera ta de masaj?,Daca tot vorbesti de clujeni?Pute la tine in camera si ai o patura pusa pe un pat in care dormi

 

Groaznic, ramine cineva la tine?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Ne trimiti si noua o foto cu camera ta de masaj?,Daca tot vorbesti de clujeni?Pute la tine in camera si ai o patura pusa pe un pat in care dormi

 

Groaznic, ramine cineva la tine?

dorian3 la Cluj nici nu am paturi pt ca am venit practic cu mana in cur, nu mi-am adus nimic de acasa de la Bistrita,doar lenjerii si prosoape pt patul in care fac masaj și în primul rand daca pute, pute tot de la voi mizerabililor!!! Noapte buna!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Am pus destule poze cu mine dar dacă nu vă place de mine aveți o alternativă mai buna la doamna aceasta matură de 45 ani care face masaj la 200 lei în Mănăștur pe Negoiu. V-o recomand!!!https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-matura-45-ani-zona-manastur-strada-aleea-negoiu/g063ge8f3df178d4230288d01038d8dg.html

Link spre comentariu

Dar tu crezi ca o sa-ti dau tie explicatii, nici macar nu te cunosc, o fac pt bani. Nu toata lumea are job pe care il face cu placere sau se simte mandru de ceea ce face. O zi buna, eu m-am saturat de scris pe net. Cred ca o luna imi iau concediu!

Hai in concediu, ca ne carantineaza imediat astia :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Hai in concediu, ca ne carantineaza imediat astia :laugh2

M-aș plimba otzâră, da' nu mai știu pi undi... :cool:  https://i.postimg.cc/WpHrbH1Z/d3983ae6d2b65a3899faa985cb86c663-thumb-jpg-359d45beff04ecab8a91e29960317355.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Nandia, pentru 200 de lei cat este la tine masajul e necesar sa te dedici, s-o faci cu pasiune astfel incat cei care folosesc frecvent apa si sapunul sa revina.

Nu pt că eu de mâine mă duc în concediu cu tallahassee, voi mergeti la doamna, tot pt 200 face ,,eczercitii" terapeutice pt coloana vertebrală

  https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200814/1728/3c34074959ecbc30c1d4866aaa5f9924.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

De mâine CONCEDIU, vă așteaptă d-na pentru împachetări.

Îi împachetează d-na de nu se vad și care comenteaza îi îngroapă în pădurea din Mănăștur!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

voi cred sa nu aveti ce face prea departe s a ajuns stop  nandia esti prea figuranta 

la masaj nu iti face placere du te pe turzii 

hai ca pierd vremea cu o vedeta 

băăă pișatule, tu care imi lași mie mesaje în privat, mă piș pe tine!!! Boschetarule, poate locul tău îi pe Turzii, în stradă, eu am o grămadă de locuri în care pot să stau!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

voi cred sa nu aveti ce face prea departe s a ajuns stop  nandia esti prea figuranta 

la masaj nu iti face placere du te pe turzii 

hai ca pierd vremea cu o vedeta 

Și nu mă mai invita tu pe mine la cafele în pm pt că eu nu ies cu prosti! Cine crezi că are vreme de tine?

Link spre comentariu

Bai fata,pe lângă că îți filează o lampa,sau mai multe,vizibil pt oricine de aici care a citit mai mult de 2 postări de ale tale,mai ești și proasta cat vreau eu.

Peste toate topicurile îți bagi nasul,mereu cu aceeași placa,că ești scârbită,că suntem nespălați și plm cate altele.

O singura data te-am contactat,in urma cu câteva luni,căutăm doar masaj de relaxare și când ți-am specificat că nu vreau finalizare,ai inchis telefonul că o moafla ce ești. Așa că vezi-ti de stors pulele alea puturoase,de care ai parte,că vb aia,căcatul la căcat trage,și scutește-ne de intervențiile tale fara folos,că nu ii nimeni curios de părerile unei labe că tine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Bai fata,pe lângă că îți filează o lampa,sau mai multe,vizibil pt oricine de aici care a citit mai mult de 2 postări de ale tale,mai ești și proasta cat vreau eu.

Peste toate topicurile îți bagi nasul,mereu cu aceeași placa,că ești scârbită,că suntem nespălați și plm cate altele.

O singura data te-am contactat,in urma cu câteva luni,căutăm doar masaj de relaxare și când ți-am specificat că nu vreau finalizare,ai inchis telefonul că o moafla ce ești. Așa că vezi-ti de stors pulele alea puturoase,de care ai parte,că vb aia,căcatul la căcat trage,și scutește-ne de intervențiile tale fara folos,că nu ii nimeni curios de părerile unei labe că tine

Daaaaa că tu din ce ai scris rezultă că ești foarte deștept!!! Dacă nu vrei finalizare și cauți doar masaj de relaxare, ieși în morții mă-tii de pe topicul ăsta și de pe nimfomane pișatule!!!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Daaaaa că tu din ce ai scris rezultă că ești foarte deștept!!! Dacă nu vrei finalizare și cauți doar masaj de relaxare, ieși în morții mă-tii de pe topicul ăsta și de pe nimfomane pișatule!!!

Ești o dura, prințesa masajului, un fel de Xena, prințesa razboinica, ... războinica în frecatul uleios al pulelor (am luat nota de anterioara nota a ta. Nu puli, ci pule)!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...