Sari la conținut

Maseuze nimfomane


Postări Recomandate

  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Și nu mă mai invita tu pe mine la cafele în pm pt că eu nu ies cu prosti! Cine crezi că are vreme de tine?

Nu iesi la cafele cu ei doar le freci pula si ei iti baga degetele in pizda sic....sic....In jobul asta e cam aiurea sa fii cu nasu pe sus. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Nu iesi la cafele cu ei doar le freci pula si ei iti baga degetele in pizda sic....sic....In jobul asta e cam aiurea sa fii cu nasu pe sus. 

Eu stau la degete în pizdă, stau și la limbi, fac si la jucărie, fac duș asistat, de multe ori încep masajul de la duș și tot eu sunt cu nasul pe sus...pt că am zis că nu am vreme să umblu hutra la cafele prin oraș...păi alea care nu acceptă nimic și mai au și 10 kile în plus nu-s cu nasul pe sus?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

lasa ca nici tu nu arati woau

eu am fost la tine si cin am vazut in ce mizerie stai nu am ramas

esti femeie pune mana si fa si tu un pic de curatenie in camera aia ,si sa nu mai spun ca locatia o fost pentru mine cam greu de gasit care eu nu sunt din cluj

orcum bafta si sa sti ca nu meriti bani pe care ai ceri mai bine mergem la saloane decat la tine

pentru mine sigur esti de evitat

orcum bafta in continoare lumea ai plina de fraieri si ai loc pentru toata lumea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Fix acum te-ai trezit să scrii, nu cred că ai fost în trecutul apropiat. Oricum eu chiar vă rog să mergeti la saloane, am și zis că și eu am lucrat la salon, am fost în toate saloanele din Clujul ăsta mai puțin la unul singur mai nou dar unde as fi putut să merg să lucrez de anu' trecut dacă m-ar fi interesat. Care nu e mulțumit poate să mearga la salon, poate acolo primește tratament preferențial.

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Nici nu am zis că-s wow dar nu știu în ce salon stau fetele la degete și acceptă atatea lucruri pe care le accept eu!!!

Ai si normal sa accepti si ceva in plus fata de saloane dar nu se justifica pretul pe care al ceri si curatenia de la tine din camera lasa de dorit .

Eu unul cand am vazut ce mizerie ai in camera aia am ramas uimit

Orcum bafta .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Mersi oricum, eu am clienti intelegatori, deja am clientela formata, mai dau si mini-party-uri, cui ii convine sta, cui nu, asta este. Si in ceea ce priveste curatenia, este si femeie de servici dar la ora care vine dumneaei, eu dorm. Am discutat cu cineva din stuff despre problema aceasta si mi-a zis ca poate sa imi trimita femeie de servici, eu nu-s de curațenie dar fac ordine și menaj ușor (era să scriu menage a trois).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Fix acum te-ai trezit să scrii, nu cred că ai fost în trecutul apropiat. Oricum eu chiar vă rog să mergeti la saloane, am și zis că și eu am lucrat la salon, am fost în toate saloanele din Clujul ăsta mai puțin la unul singur mai nou dar unde as fi putut să merg să lucrez de anu' trecut dacă m-ar fi interesat. Care nu e mulțumit poate să mearga la salon, poate acolo primește tratament preferențial.

Ai fost și la Cleo cândva, 2015-2018? Ce nume de scena ai avut? Poate ne știm de acolo.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Ai fost și la Cleo cândva, 2015-2018? Ce nume de scena ai avut? Poate ne știm de acolo.

Nu am ramas la Cleo cand am fost pt ca doar vechea Tania avea de lucru atunci. Asta se intampla prin 2013. Nu aveam nici o sansa sa fac bani. Efectiv era un fenomen. Intra si iesea din masaj. Restul stateam la masa ca la Cina cea de taina :-)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:word
  • Oras:word

Nu am ramas la Cleo cand am fost pt ca doar vechea Tania avea de lucru atunci. Asta se intampla prin 2013. Nu aveam nici o sansa sa fac bani. Efectiv era un fenomen. Intra si iesea din masaj. Restul stateam la masa ca la Cina cea de taina :-)))

 

sa mori tu 

si tu numarai dolari?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

sa mori tu 

si tu numarai dolari?

Adica ce e atata de greu de crezut ca numai aia facea bani in tot salonul si eu nu am stat decat o zi?! Ulterior si fetele de-acolo care au plecat si cu care am vb ziceau ca numai aia facea bani.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, marcusm a spus:

Acum este la Timișoara

Eu nu am dat de ea da spre binele meu și al ei sper sa nici nu dau...tot ce pot sa spun e ceea ce mi-au confirmat cel putin 10 clienți de-ai mei care nu se cunoșteau între ei: ERA O MARE SUGATOARE. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, altul333 a spus:

mersi

asteptam sa se intoarca

A incercat sa se angajeze la un fost salon mai vechi pe nume Ania de pe Minerilor și a rezistat o zi (ca să vezi cum se întoarce roata). Din prima zi a intrebat-o o fata daca e adevărat că la Cleo este una Tania care suge pula. Fata nu știa că marea SUGATOARE a Clujului care nu lasa pe restul să facă bani era în fața ei.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 42 minute, nandia a spus:

Eu nu am dat de ea da spre binele meu și al ei sper sa nici nu dau...tot ce pot sa spun e ceea ce mi-au confirmat cel putin 10 clienți de-ai mei care nu se cunoșteau între ei: ERA O MARE SUGATOARE. 

Stai că nu mă prind. După nume ,, Nandia,, e aceeași fata. Sau ești alta Nandia care nu mai vrea să știe de trecut

Link spre comentariu

  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 10 minute, marcusm a spus:

Stai că nu mă prind. După nume ,, Nandia,, e aceeași fata. Sau ești alta Nandia care nu mai vrea să știe de trecut

Hai sa vezi daca știi cine-s eu pt că eu știu cine ești tu?! ai fost la mine in decembrie 2015 și m-ai și recenzat, negativ ce e drept. M-ai provocat de fapt: mi-ai aruncat 30 lei pt atins cum se proceda la vremea respectivă și ai zis: ,,hai sa vad ce poți să faci pt 30 de lei". Ți-am arătat ce fac pt 30 lei: nimic. M-ai făcut și olteanca :-)))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...