Sari la conținut

Maseuze nimfomane


Postări Recomandate

  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 8 minute, marcusm a spus:

Greșești, am fost recent la tine in Timișoara și încă nu ți,am făcut recenzie. Nu cred că ai fost aici în 2015. 

Am fost la salon...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Eu in ianuarie 2016 am fost la un salon și marcusm mi-a făcut o recenzie negativă la alt salon la care fusesem cu o luna in urmă. Din cauza recenziei respective am avut ,,discuții" ca să nu zic contre, certuri, mâncărimi între noi, pt că la salon e o echipa, nu o fată și dacă una face ceva ajung să plătească restul fetelor, daca o fata e recenzata negativ vezi doamne se aruncă vina pe ea pt că salonul nu mai are clienti...știu sigur că marcusm a scris recenzia negativa pt că am stat pe ea și ne-am minunat 2 săpt. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara

Am găsit recenzia și tu ai scris că ai dat 30 lei in loc de 100 cât cereau fetele pt atins, am făcut și poza la recenzie, îți trimit poza daca îmi scrii pe watsapp, nu vreau sa ridic topicul salonului pt că e un salon de căcat din Dumbrăvița, înainte era în Girocului. Mama ce ne-am sfădit pt 8 rânduri de recenzie, aveam și cu cine...😆😄😂

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

 

Bistriteanco,

Schimba furnizorul de ierburi. Cert, asta care îl ai acuma îți vinde fake-uri. Și nu-ti fac bine nici profesional și nici pentru viata "normala", de zi  cu zi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, altu2 a spus:

 

Bistriteanco,

Schimba furnizorul de ierburi. Cert, asta care îl ai acuma îți vinde fake-uri. Și nu-ti fac bine nici profesional și nici pentru viata "normala", de zi  cu zi.

Poate tu dai bani pe așa ceva, eu nu, ai zis că vii la Tm și ma bagi in ,,to do list". Te bag eu înainte in PM 😂😄😆 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 2 minute, nandia a spus:

Poate tu dai bani pe așa ceva, eu nu, ai zis că vii la Tm și ma bagi in ,,to do list". Te bag eu înainte in PM 😂😄😆 

Știi tu ca nu am fost și nu te-am vizitat?

P.S.: ai grija cu P.M. Vezi ce spui.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, altu2 a spus:

Știi tu ca nu am fost și nu te-am vizitat?

P.S.: ai grija cu P.M. Vezi ce spui.

Mai degrabă trebuie sa ai grija tu ce spui vezi că asta e un site public și tre să susții ce ai spus...Da-o-ar D-zo sa te ia DIICOT-un la chestionar!!!când pula mea ai fost tu la mine și mirosea a iarba sau de unde puii mei ai auzit cum că aș fuma eu așa ceva, eu care nu fumez nici de alea normale!!!Hai că iar m-ai enervat, ba da ai un talent, fenomenal așa ceva că nici aici nu scap de tine, ești mai rău că râia.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am găsit și eu 2 postări, una din martie 2015 și una din martie 2016. In cea din martie  2016 era vorba de o olteancă nu de tine. Tu ești mai scundă decât ea și ai accent de ardeleancă.La olteanca aia înaltă i,am dat 30 lei( am uitat că a fost acum vreo 6 ani) când am fost la ea la Fantasy masaj

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, marcusm a spus:

Am găsit și eu 2 postări, una din martie 2015 și una din martie 2016. In cea din martie  2016 era vorba de o olteancă nu de tine. Tu ești mai scundă decât ea și ai accent de ardeleancă.La olteanca aia înaltă i,am dat 30 lei( am uitat că a fost acum vreo 6 ani) când am fost la ea la Fantasy masaj

Aia aia dar noi tot ne-am certat și disputat cupa ,,cea mai nașpa maseuza din salon", mai ales că aia venise cu aere de la alt salon unde era femeia lu ăla care are salonul și are și un copil cu el, și tot bruneta, slabă, neagra și rea de gura mai era și deșteapta aia drept dovada că din patroana a regresat la frecătoare de pule...cum ai putut să îi dai numai 30 lei pt atins?! 🤦🏻‍♀️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0751414910
  • Oras:Timisoara
Acum 22 minute, nandia a spus:

Aia aia dar noi tot ne-am certat și disputat cupa ,,cea mai nașpa maseuza din salon", mai ales că aia venise cu aere de la alt salon unde era femeia lu ăla care are salonul și are și un copil cu el, și tot bruneta, slabă, neagra și rea de gura mai era și deșteapta aia drept dovada că din patroana a regresat la frecătoare de pule...cum ai putut să îi dai numai 30 lei pt atins?! 🤦🏻‍♀️

Bineînțeles că eu am câștigat cupa și m-au dat afara așa că m-am întors să mă răzbun, promit sa le fur cat de multi clienți pot, o sa fac masaj la 100 lei și nu cer bani pt atins în timp ce vacile alea cereau și 50 euro pt atins câteodată, ce sa vorbim de lins in pizda pt că era ca și cum ai suge pula pt unele.

Link spre comentariu

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca
La 19.09.2021 la 16:37, nandia a spus:

Eu nu am dat de ea da spre binele meu și al ei sper sa nici nu dau...tot ce pot sa spun e ceea ce mi-au confirmat cel putin 10 clienți de-ai mei care nu se cunoșteau între ei: ERA O MARE SUGATOARE. 

Eheeee... ce vremuri cand Tania activa la Cleo! Top of the top ever! Pe unde o fi umbland fata asta, ca a disparut brusc si nimeni nu mai stie nimic de ea.

A fost cea mai tare maseoza. Asta cu sugatoare e o mica rautate. E adevarat ca o mai mangaia cu buzele si limba, dar CIM nu facea.

Normal ca fura toti clientii daca cu ea era super, in timp ce restul erau scanduri.

Roxana se apropia de stilul ei, dar de cand a trecut la coordonare la Cleo, n-a mai vazut-o nimeni.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...