Sari la conținut

Antonia (0728386584)


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 ore, alexradu23 a spus:

Cum dam de tine Antonia? Te-am sunat, mesaje si nimic 

Mesajele dacă le vad și cu 3 min mai târziu, nu pot răspunde înapoi din bun simț.  Încearcă să mai suni ca azi am programul până la 20:30 și mâine de dimineață devreme pana la aceiași oră 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta
Acum 7 minute, antonia901 a spus:

Mesajele dacă le vad și cu 3 min mai târziu, nu pot răspunde înapoi din bun simț.  Încearcă să mai suni ca azi am programul până la 20:30 și mâine de dimineață devreme pana la aceiași oră 😘

Locatia tot aceeasi?

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Disponibilă până mai pe seară, nu știu exact ora. 💋

Prețurile : 100 fin, 200 ora.

Servicii: oral protejat/neprotejat (in funcție de igienă) normal doar protejat, anal doar protejat (100 lei extra), masaj erotic/de relaxare, finalizare corporală, sex între sâni, foot fetish și alte mici fantezii, 69. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Pe Antonia am vizitat o si eu luna trecuta parca , ca un mic rezumat o sa las cateva detalii si o mica descriere

Am sunat o pe bombonica asta de fata , m a ghidat la locatie , era la sfarsit de program si m a primit pana la urma , am ajuns si am vorbit ceva pe scurt asa , i am lasat cei 100 de lei (nu prea imi place sa vb de sume ) s a dezbracat avea un body strans si ii iesea curu ala mare in evidenta bine de tot , e o bunaciune fata . A inceput cu un oral ajutata de mana , umed a si zis ca ii place asa , si mie imi place , o mai mangaiam pe tate , o luam de capusor , e deschisa , sociabila placuta dupa am intors o s a pus pe pat in 4 labe am mangaiat o jos un pic a pus prezervativu si ne am futut gemea se infigea in ciocan , curu ala e bestial si cracii lungi dadea senzatia ca nu incape in pat , m a facut sa mi dau drumu , m am sters cu servetele si am plecat nu am retinut o mult la barfa ca era la sf de program ..da mi a placut prezenta ei

Locatia aia e naspa rau , stie si ea  5

Oral 9

Normal 8

Gfe 9

Poate data viitoare iese ceva mai bun Anto

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 12 ore, nacho123 a spus:

Pe Antonia am vizitat o si eu luna trecuta parca , ca un mic rezumat o sa las cateva detalii si o mica descriere

Am sunat o pe bombonica asta de fata , m a ghidat la locatie , era la sfarsit de program si m a primit pana la urma , am ajuns si am vorbit ceva pe scurt asa , i am lasat cei 100 de lei (nu prea imi place sa vb de sume ) s a dezbracat avea un body strans si ii iesea curu ala mare in evidenta bine de tot , e o bunaciune fata . A inceput cu un oral ajutata de mana , umed a si zis ca ii place asa , si mie imi place , o mai mangaiam pe tate , o luam de capusor , e deschisa , sociabila placuta dupa am intors o s a pus pe pat in 4 labe am mangaiat o jos un pic a pus prezervativu si ne am futut gemea se infigea in ciocan , curu ala e bestial si cracii lungi dadea senzatia ca nu incape in pat , m a facut sa mi dau drumu , m am sters cu servetele si am plecat nu am retinut o mult la barfa ca era la sf de program ..da mi a placut prezenta ei

Locatia aia e naspa rau , stie si ea  5

Oral 9

Normal 8

Gfe 9

Poate data viitoare iese ceva mai bun Anto

 

O recenzie super drăguță! 💞  Pe data viitoare atunci! 😚

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...