Sari la conținut

Antonia (0728386584)


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Frumoșilor, azi voi fi disponibilă până la ora 20. 

Prețurile sunt 100 fin/200 ora  +50 lei extra pentru oralul neprotejat. Dacă s au purtat discuții pe preț, am zis să fac în așa fel încât să fie ok pentru toată lumea. Cât puteți, atâta dați, 100 sau 150 😘😘.  Dacă și aici aveți păreri contradictorii , mă voi face că nu le văd 😊 o zi minunată să aveți!💜

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
6 hours ago, antonia901 said:

Frumoșilor, azi voi fi disponibilă până la ora 20. 

Prețurile sunt 100 fin/200 ora  +50 lei extra pentru oralul neprotejat. Dacă s au purtat discuții pe preț, am zis să fac în așa fel încât să fie ok pentru toată lumea. Cât puteți, atâta dați, 100 sau 150 😘😘.  Dacă și aici aveți păreri contradictorii , mă voi face că nu le văd 😊 o zi minunată să aveți!💜

Si frumoasa,si isteata,si de treaba...

Bine ai revenit,frumoaso!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 6 ore, antonia901 a spus:

Frumoșilor, azi voi fi disponibilă până la ora 20. 

Prețurile sunt 100 fin/200 ora  +50 lei extra pentru oralul neprotejat. Dacă s au purtat discuții pe preț, am zis să fac în așa fel încât să fie ok pentru toată lumea. Cât puteți, atâta dați, 100 sau 150 😘😘.  Dacă și aici aveți păreri contradictorii , mă voi face că nu le văd 😊 o zi minunată să aveți!💜

Sper ca ramai cat mai mult timp aici, ca n am mai trecut de mult pe la tine minunatie ❤

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 16 ore, zguby7792 a spus:

Sper ca ramai cat mai mult timp aici, ca n am mai trecut de mult pe la tine minunatie ❤

Deocamdată am de gând doar azi și mâine, anunț luni dacă voi mai lipsii și cât timp . ❤

Disponibilă până la ora 19:30 🌸😙

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Antonia are locația in Tomis Nord vis-a-vis de Parcul Tabacariei la un bloc turn pe la etajul 8. Când am fost eu săptămâna trecută prețurile erau 100/200.  Mi-a plăcut ca este comunicativa și nu comentează la poziții. Locația este curată și aerisita.  Un mare plus este ca nu fumează. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, robert1981 a spus:

o recapitulare de preturi și servicii te rog... și unde ar fi locatia

Prețurile sunt 100 lei finalizarea/ 200 lei ora +extra 50 lei la oral neprotejat.  

Serviciile sunt: 

🌸 Oral.

🌸 Normal în diferite poziții doar protejat!!

🌸69.

🌸 Finalizare corporală. 

🌸 Masaj de relaxare și erotic ,cu ulei.

🌸 Foot fetish. 

🌸 Annilingus/cunnilingus pasiv. 

🌸 Alte mici fantezii în limita bunului simț. 

Nu fac deplasări, fk, cim,anal, nu accept persoane cu bile sau alte accesorii ,în stare dee ebrietate sau sub influența altor substanțe și nu răspund la numere private .

Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 11 minute, gurumax a spus:

Antonia are locația in Tomis Nord vis-a-vis de Parcul Tabacariei la un bloc turn pe la etajul 8. Când am fost eu săptămâna trecută prețurile erau 100/200.  Mi-a plăcut ca este comunicativa și nu comentează la poziții. Locația este curată și aerisita.  Un mare plus este ca nu fumează. 

Mulțumesc frumos ,așa și este . 💙

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...