Sari la conținut

Antonia (0728386584)


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 ore, gigi brecu a spus:

Cate abdomene ai facut azi??

Nu am făcut 🤭 mi se face rău când fac 🤣

Nu știu dacă ai fost ironic sau răutăcios, dar mă apuc de sală în zilele următoare. Vreau să mă fac skinny dar sa mi rămână sânii și fundul, doar cu dietă, dispar formele. 😑

Link spre comentariu
16 hours ago, antonia901 said:

Nu am făcut 🤭 mi se face rău când fac 🤣

Nu știu dacă ai fost ironic sau răutăcios, dar mă apuc de sală în zilele următoare. Vreau să mă fac skinny dar sa mi rămână sânii și fundul, doar cu dietă, dispar formele. 😑

Doar ma gandeam la tine,ca-mi esti draga.

Nu uita sa iei aspirina pentru febra musculara.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 18 minute, madoz5 a spus:

Am vreo sansa sa te prind la birou dupa ora 20 ?

Niciuna , între locul de 'muncă', ce l pe care îl știți voi ,și locul unde stau cu adevărat, fac naveta . Acolo sunt o femeie în toată regula ,gătesc, fac,curat ,ma odihnesc și acolo îmi petrec zilele libere . Nu mi place să încurc viața personală cu 'munca', și fiecare lucrușor își are timpul lui și ora lui ❤. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Disponinilăăă 🖤

Prețurile sunt 100 lei finalizarea/ 200 lei ora +extra 50 lei la oral neprotejat.  

Serviciile sunt: 

🌸 Oral.

🌸 Normal în diferite poziții doar protejat!!

🌸69.

🌸 Finalizare corporală. 

🌸 Masaj de relaxare și erotic ,cu ulei.

🌸 Foot fetish. 

🌸 Annilingus/cunnilingus pasiv. 

🌸 Alte mici fantezii în limita bunului simț. 

Nu fac deplasări, fk, cim,anal, nu accept persoane cu bile sau alte accesorii ,în stare dee ebrietate sau sub influența altor substanțe și nu răspund la numere private. 

Link spre comentariu

  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
On 8/23/2021 at 12:49 PM, antonia901 said:

Disponinilăăă 🖤

Prețurile sunt 100 lei finalizarea/ 200 lei ora +extra 50 lei la oral neprotejat.  

Serviciile sunt: 

🌸 Oral.

🌸 Normal în diferite poziții doar protejat!!

🌸69.

🌸 Finalizare corporală. 

🌸 Masaj de relaxare și erotic ,cu ulei.

🌸 Foot fetish. 

🌸 Annilingus/cunnilingus pasiv. 

🌸 Alte mici fantezii în limita bunului simț. 

Nu fac deplasări, fk, cim,anal, nu accept persoane cu bile sau alte accesorii ,în stare dee ebrietate sau sub influența altor substanțe și nu răspund la numere private. 

Cu riscul de a fi luat la perpulis de ...probabil mulți de pe forum, cei 50 extra ceruți pentru oral neprotejat nu își prea au rostul, decât dacă o sugi deep indiferent de mărime sau măcar te zbați să o înghiți cât mai mult. Îl lași pe client să preia inițiativa și să dea mai repede în gura ta? Oferi atenție cu limba ouălelor? Finalizare orală sau facială? Puține sunt damezele de aici care chiar merită 150 pentru o finalizare, mai ales că unele dintre acestea care chiar merită te și fut de îți sar capacele, tremură picioarele și probabil vorbești și în bâlbe după acțiune...

Dacă ai avea pasiunea și înflăcărarea Roxanei KMA, perversitatea Mayei la pat și talentul lui Annah, toate la un loc... draga mea, m-aș abona la tine și mi s-ar rupe de cei 50 ceruți extra.

 

Cănd clientul ți-o molfăie-ntre buze și te trage de labii sau îți zăpăcește clitul ...neprotejat, bineînțeles ..sau aceleasi lucruri la gaura din dos(că ai asta menționat mai sus) îți place, așa-i?

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...