Sari la conținut

Antonia (0728386584)


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 minute, trolea a spus:

Păi ce să facă și ea dacă are de-a face cu cei de-o teapa (nu țeapă) cu tine. Se adaptează și ea, cu cât mai repede cu atât mai bine. 

Cand ne pregătim pentru orice fel de munca ,asta înseamnă ,sa înveți sa te miști în contratimp dacă vrei sa fie toată lumea mulțumită de tine cât și de locul unde muncești 😘.

Link spre comentariu
  • Oras:niuyorg ,unde vreau,cand vreau,cum vreau!
  • Oras:niuyorg ,unde vreau,cand vreau,cum vreau!
3 hours ago, premix said:

Stiu de la bunicii mei ca porcul ia in greutate toamna cand se racoreste  afară .

E normal să știi, ca doar bunicii tăi te-au văzut în fiecare toamnă! 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 14 ore, premix a spus:

Stiu de la bunicii mei ca porcul ia in greutate toamna cand se racoreste  afară .

Stai asa ca nu mai beau nicio cafea și ma pun sa plâng 😔 vai, ce ai putut sa spui.. m ai demoralizat total ,of. Sau stai, asta trebuia sa fie o gluma și eu trebuia sa rad? Nu mai știu ce sa fac acum.😅

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:niuyorg ,unde vreau,cand vreau,cum vreau!
  • Oras:niuyorg ,unde vreau,cand vreau,cum vreau!
38 minutes ago, antonia901 said:

Stai asa ca nu mai beau nicio cafea și ma pun sa plâng 😔 vai, ce ai putut sa spui.. m ai demoralizat total ,of. Sau stai, asta trebuia sa fie o gluma și eu trebuia sa rad? Nu mai știu ce sa fac acum.😅

Rad eu 😂 deoarece comentariul meu se referea la @premix. 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 1 oră, gigi brecu a spus:

Unde te-ai mutat pasarica? Si ce program ai acum!

Undeva între city Park și zodiac , am aceiași locație din Martie 😘 sunt disponibilă mereu doar de la 12 la 19 ,nici mai mult nici mai puțin. 😇

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Prețurile sunt 100 lei finalizarea/ 200 lei ora +extra 50 lei la oral neprotejat.  

Serviciile sunt: 

🌸 Oral.

🌸 Normal în diferite poziții doar protejat!!

🌸69.

🌸 Finalizare corporală. 

🌸 Masaj de relaxare și erotic ,cu ulei.

🌸 Foot fetish. 

🌸 Annilingus/cunnilingus pasiv. 

🌸 Alte mici fantezii în limita bunului simț. 

💦 Uro +50 extra  .

Nu fac deplasări, fk, cim,anal, nu accept persoane cu bile sau alte accesorii ,în stare dee ebrietate sau sub influența altor substanțe și nu răspund la numere private. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vaccinata sau nu, merita vizitata. Am ajuns astazi la ea. Dupa mai multe telefoane am putut sa ne intersectam. Experienta una placuta pentru mine. Locatia, actiunea atitudinea sunt f. bune. Nu am ce sa ii reprosez. Pe asta cu oralul neprotejat extra  nu o inteleg dar vad ca e un trend. Oricum dupa vizita la irina si stresul de dupa sper si cred sa ma fi lecuit de ON. Recomandare da. Merita vizitata mai ales pt sanii ei care mie personal mi-au placut.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 21 ore, thobritho a spus:

Vaccinata sau nu, merita vizitata. Am ajuns astazi la ea. Dupa mai multe telefoane am putut sa ne intersectam. Experienta una placuta pentru mine. Locatia, actiunea atitudinea sunt f. bune. Nu am ce sa ii reprosez. Pe asta cu oralul neprotejat extra  nu o inteleg dar vad ca e un trend. Oricum dupa vizita la irina si stresul de dupa sper si cred sa ma fi lecuit de ON. Recomandare da. Merita vizitata mai ales pt sanii ei care mie personal mi-au placut.

Ma bucur că ai fost mulțumit și te ai simțit bine în compania mea, ești bine venit oricând dorești să mai vii! ❣

Link spre comentariu
  • Telefon: 00000
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 00000
  • Oras:Constanta

Vizitat titulara topicului săptămâna trecută. Sunat și programat foarte ușor și rapid. Am discutat detaliile la telefon și m-am pus pe drum spre Antonia. Locația undeva in tomis nord aproape de terenurile de tenis,ușor de ajuns și locuri de parcare suficiente cât sa nu îți sara cineva in cap ca i-ai luat locul. Ajuns la locație. Îmi deschide usa și dau cu ochii de o domnita destul de înaltă, intr un costul foarte sexy și plăcut privirii care deja îmi făcuse obiectul muncii sa se ridice. Am fumat o tigara(aviz celor care fumează, fata nefiind fumătoare, dacă sta in fum ii se face rău conform spuselor ei). Am achitat cotizația de 100 lei și am trecut la treaba. A început cu un oral soft(era perfect dacă era fără protecție, dar pentru acest bemeficiu percepe o taxa de 50 de lei) cu schimbări de ritm și adâncime pana am hotărât ca trebuie sa o văd in acțiune. Fiind întins deja pe spate am început cu LOT unde am putut sa ma distrez cu sânii ei medii spre mari la discreție, in timp ce prietenul ieșea și intra in voie in Antonia. Finalizat in poziția asta fiind fascinat de sânii iei și de libertatea cu care se misca in pula. 
 

Note:

Oral: 8,5(dacă era fără protecție se ducea lejer in 9,5-10)

Normal: 9 (se vede ca ii place pula sau cel

putin așa a fost cu mine)

GFE: 9

Aspect fizic: 10(bine proporționată și cu sâni și cur mișto)

Anal: păcat ca l-a scos din meniu pentru ca dacă era, clar nu ratam o așa ocazie 

Tarif: 100 lei bine investiți

Din punctul meu de vedere, am sa revin ori de câte ori o sa am ocazia și timpul necesar sa ajung la ea. 

 

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 5 ore, sexmachine69 a spus:

Vizitat titulara topicului săptămâna trecută. Sunat și programat foarte ușor și rapid. Am discutat detaliile la telefon și m-am pus pe drum spre Antonia. Locația undeva in tomis nord aproape de terenurile de tenis,ușor de ajuns și locuri de parcare suficiente cât sa nu îți sara cineva in cap ca i-ai luat locul. Ajuns la locație. Îmi deschide usa și dau cu ochii de o domnita destul de înaltă, intr un costul foarte sexy și plăcut privirii care deja îmi făcuse obiectul muncii sa se ridice. Am fumat o tigara(aviz celor care fumează, fata nefiind fumătoare, dacă sta in fum ii se face rău conform spuselor ei). Am achitat cotizația de 100 lei și am trecut la treaba. A început cu un oral soft(era perfect dacă era fără protecție, dar pentru acest bemeficiu percepe o taxa de 50 de lei) cu schimbări de ritm și adâncime pana am hotărât ca trebuie sa o văd in acțiune. Fiind întins deja pe spate am început cu LOT unde am putut sa ma distrez cu sânii ei medii spre mari la discreție, in timp ce prietenul ieșea și intra in voie in Antonia. Finalizat in poziția asta fiind fascinat de sânii iei și de libertatea cu care se misca in pula. 
 

Note:

Oral: 8,5(dacă era fără protecție se ducea lejer in 9,5-10)

Normal: 9 (se vede ca ii place pula sau cel

putin așa a fost cu mine)

GFE: 9

Aspect fizic: 10(bine proporționată și cu sâni și cur mișto)

Anal: păcat ca l-a scos din meniu pentru ca dacă era, clar nu ratam o așa ocazie 

Tarif: 100 lei bine investiți

Din punctul meu de vedere, am sa revin ori de câte ori o sa am ocazia și timpul necesar sa ajung la ea. 

 

Si eu o sa te primesc ,cu același chef de fiecare data . ❣

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...