Sari la conținut

Antonia (0728386584)


Postări Recomandate

3 hours ago, antonia901 said:

Vă mulțumesc pentru toate vizitele de azi , din păcate mă opresc deoarece am câteva lucruri de pregătit, decurgea destul de frumos ziua dar ne revedem de pe 06 ianuarie ❤❤.

Sărbători cât mai fericite vă doresc ,multă iubire și să ne găsim sănătoși 😍. Distracție plăcută oriunde v-ați afla și să vă aducă noul an numai bucurii și reușite 🥰💖.  Vă pup draguților! 😚😘

Sarbatori linistite,pasarica!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 24.12.2021 la 17:28, antonia901 a spus:

Vă mulțumesc pentru toate vizitele de azi , din păcate mă opresc deoarece am câteva lucruri de pregătit, decurgea destul de frumos ziua dar ne revedem de pe 06 ianuarie ❤❤.

Sărbători cât mai fericite vă doresc ,multă iubire și să ne găsim sănătoși 😍. Distracție plăcută oriunde v-ați afla și să vă aducă noul an numai bucurii și reușite 🥰💖.  Vă pup draguților! 😚😘

Te pup😘ești superba😘😘😘

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Vă mulțumesc tuturor pentru urările de bine 💖💖  un an nou mai bun să aveți toți! 

Disponibilă începând cu ora 12 până la ora 19 💖 prețurile, serviciile și locația rămân aceleași 💕☀️

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am uitat să precizez ca peste o lună mă voi retrage definitiv , mă stabilesc în altă țară, nu am alte motive , sunt sănătoasă tun, nu am bebe , sunt puțin plinuță și încă nu am gânduri să mă mărit, ca să elimin din dubii 😁🥰

  • Like 1
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 5 ore, antonia901 a spus:

Am uitat să precizez ca peste o lună mă voi retrage definitiv , mă stabilesc în altă țară, nu am alte motive , sunt sănătoasă tun, nu am bebe , sunt puțin plinuță și încă nu am gânduri să mă mărit, ca să elimin din dubii 😁🥰

Mi ai stricat ziua...🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
La 06.01.2022 la 12:31, antonia901 a spus:

Am uitat să precizez ca peste o lună mă voi retrage definitiv , mă stabilesc în altă țară, nu am alte motive , sunt sănătoasă tun, nu am bebe , sunt puțin plinuță și încă nu am gânduri să mă mărit, ca să elimin din dubii 😁🥰

hm ....ne-am intalnit o singura data cand aveai locatia langa INTEGRA pe vremea cand faceai si anal 

mi-a placut de tine dar ...nu am mai avut ocazia sa ne intalnim.

iti urez sanatate ,succes si o viata mai frumoasa ...eventual poate o alta ocupatie . numai bine 

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

🍒 Disponibilă! 

Prețurile sunt 100 lei finalizarea/ 200 lei ora +extra 50 lei la oral neprotejat.  

Serviciile sunt: 

🌸 Oral.

🌸 Normal în diferite poziții doar protejat!!

🌸69.

🌸 Finalizare corporală. 

🌸 Masaj de relaxare și erotic ,cu ulei.

🌸 Foot fetish. 

🌸 Annilingus/cunnilingus pasiv. 

🌸 Alte mici fantezii în limita bunului simț. 

💦 Uro +50 extra  .

Nu fac deplasări, fk, cim,anal, nu accept persoane cu bile sau alte accesorii ,în stare dee ebrietate sau sub influența altor substanțe și nu răspund la numere private. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, gica 1955 a spus:

hm ....ne-am intalnit o singura data cand aveai locatia langa INTEGRA pe vremea cand faceai si anal 

mi-a placut de tine dar ...nu am mai avut ocazia sa ne intalnim.

iti urez sanatate ,succes si o viata mai frumoasa ...eventual poate o alta ocupatie . numai bine 

Mulțumesc din suflet ♥️ îmi schimb ocupația pentru că nu pot face asta la nesfârșit, te pup !😚 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Cu tot respectul meu vreau să vă spun să vă mai spălați pe dinți! Nu neglijați 4 zone , gura ,subrațul, penisul și anusul ‼️ Ce o fi atât de greu ? Măcar o gumă de mestecat acolo ,aveți puțin respect ,de altfel mă văd nevoită să vă tratez așa cum vă prezentați, mai puțin zâmbitoare, mai puțin lipicioasă, înțelegeți voi, lipsa de gfe , mecanic . Fără supărare 😊💛

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, antonia901 a spus:

Cu tot respectul meu vreau să vă spun să vă mai spălați pe dinți! Nu neglijați 4 zone , gura ,subrațul, penisul și anusul ‼️ Ce o fi atât de greu ? Măcar o gumă de mestecat acolo ,aveți puțin respect ,de altfel mă văd nevoită să vă tratez așa cum vă prezentați, mai puțin zâmbitoare, mai puțin lipicioasă, înțelegeți voi, lipsa de gfe , mecanic . Fără supărare 😊💛

Aia sunt clientii de pe publi24 😅..nu sunt de pe forum

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 ore, Pandishpan a spus:

Aia sunt clientii de pe publi24 😅..nu sunt de pe forum

Majoritatea de aici spun că vin 😅 cu cont sau nu, așa se prezintă  🤷🏼‍♀️. De pe publi vin țeparii, fac programări la plesneală 🤣  

  • Like 1
Link spre comentariu
22 hours ago, antonia901 said:

Cu tot respectul meu vreau să vă spun să vă mai spălați pe dinți! Nu neglijați 4 zone , gura ,subrațul, penisul și anusul ‼️ Ce o fi atât de greu ? Măcar o gumă de mestecat acolo ,aveți puțin respect ,de altfel mă văd nevoită să vă tratez așa cum vă prezentați, mai puțin zâmbitoare, mai puțin lipicioasă, înțelegeți voi, lipsa de gfe , mecanic . Fără supărare 😊💛

Precis este vorba de babay! 😜

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...