Sari la conținut

Antonia (0728386584)


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Disponibilă ❤ dacă îmi scrieți pe wapp vă rog mult să precizați până la ce oră vă pot răspunde înapoi,  degeaba îmi scrieți zi de zi fără răspuns de la mine dacă văd mesajele spre ex după 30 de min . Nu răspund din respect, nu vreau să vă creez neplăceri în casă și certuri pe baza mea ! Nu vreau să credeți că sunt arogantă sau inabordabilă , doar că așa este corect să procedez! ✌🤍🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Bună seara dragilor ,vreau să vă spun că îmi pare rău că nu a mai existat o ultimă zi și că aici se oprește activitatea mea definitivă. Să vă spun că mi a părut bine să vă cunosc ,să învăț multe de la voi și să îmi împart timpul cu oameni minunați ce mi au pus un zâmbet pe față în zilele în care habar nu aveau că aveam moralul la pământ și sufletul vraiște și aveam nevoie de o vorbă bună și dulce ! Vă mulțumesc pentru tot ❤ vă doresc să aveți parte de iubire ,sănătate, reușite în viața, liniște sufletească și absolut ce v ați propus și după ce vă tânjește inima , vă îmbrățișez și vă pup virtual 🥺💙😚.  

  • Like 3
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, antonia901 a spus:

Bună seara dragilor ,vreau să vă spun că îmi pare rău că nu a mai existat o ultimă zi și că aici se oprește activitatea mea definitivă. Să vă spun că mi a părut bine să vă cunosc ,să învăț multe de la voi și să îmi împart timpul cu oameni minunați ce mi au pus un zâmbet pe față în zilele în care habar nu aveau că aveam moralul la pământ și sufletul vraiște și aveam nevoie de o vorbă bună și dulce ! Vă mulțumesc pentru tot ❤ vă doresc să aveți parte de iubire ,sănătate, reușite în viața, liniște sufletească și absolut ce v ați propus și după ce vă tânjește inima , vă îmbrățișez și vă pup virtual 🥺💙😚.  

succes in toate!

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 4 minute, antonia901 a spus:

Bună seara dragilor ,vreau să vă spun că îmi pare rău că nu a mai existat o ultimă zi și că aici se oprește activitatea mea definitivă. Să vă spun că mi a părut bine să vă cunosc ,să învăț multe de la voi și să îmi împart timpul cu oameni minunați ce mi au pus un zâmbet pe față în zilele în care habar nu aveau că aveam moralul la pământ și sufletul vraiște și aveam nevoie de o vorbă bună și dulce ! Vă mulțumesc pentru tot ❤ vă doresc să aveți parte de iubire ,sănătate, reușite în viața, liniște sufletească și absolut ce v ați propus și după ce vă tânjește inima , vă îmbrățișez și vă pup virtual 🥺💙😚.  

Sa nu uiti ...orice început are un sfarsit si ...un sfarsit poate fi un alt început dar mult mai bun . Sa fi iubita....si fericita

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Planeta Marte
  • Oras:Planeta Marte

Cand termini un lucru sant 2 variante..ori ai terminat ca ai realizat ce ti ai propus sau ai gasut alta oportunitate mult mai buna, mai rentabila, decizia este a ta..mult succes in tot ce ti ai propus✌✌

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
La 01.03.2022 la 15:58, umedulnicieu a spus:

Stati ma linistiti,ca revine in max o luna...

Ma cunoști așa bine să crezi lucrul ăsta? 😄 eu spun că nu,dacă m ai cunoaște câtuși de puțin, ai ști că dorința de a mi crea o familie departe de mediul ăsta, este mult mai mare decât nevoia de bani.  😊 

Link spre comentariu

1 minute ago, antonia901 said:

Ma cunoști așa bine să crezi lucrul ăsta? 😄 eu spun că nu,dacă m ai cunoaște câtuși de puțin, ai ști că dorința de a mi crea o familie departe de mediul ăsta, este mult mai mare decât nevoia de bani.  😊 

Te pup dulce si iti urez sincer si din inima succes! Chiar vreau sa cred ca vei reusi,statistica spune alta.

Sau cum ar spune un filozof intelept : Viciul(de a face bani multi si repede) lesina,dar nu moare!

LE,Q&A si PS: daca vrei sa te rupi de trecut,un pas important e sa te lasi de nimfomane.com.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...