Sari la conținut

0720895676 Camy Universitate


Postări Recomandate

SEXY SI DULCE!!!!!!! Daca vrei sa cunosti o domnisoara experta in arta amorului suna-ma, ofer companie intima de calitate domnilor manierati si generosi in conditii de lux. Poze reale, nu am silicoane, kiss, 09 Nov 14:21
Bucuresti
150L fin

Mai are o colega blonda , locuiesc aproape de biserica italiana 150/fin , 250/h , no fk , no cim , no anal. Pret foarte mare pt ce servicii ofera , macar sa fie fata din poze. Le gasim pana spre dimineata.

post-16555-0-71226300-1384005158_thumb.jpg

post-16555-0-37199100-1384005163_thumb.jpg

post-16555-0-62650000-1384005170_thumb.jpg

post-16555-0-69534600-1384005177_thumb.jpg

post-16555-0-76153500-1384005182_thumb.jpg

post-16555-0-31629400-1384005188_thumb.jpg

post-16555-0-77540000-1384005196_thumb.jpg

post-16555-0-27251500-1384005203_thumb.jpg

post-16555-0-14558100-1384005211_thumb.jpg

post-16555-0-18225200-1384005218_thumb.jpg

post-16555-0-08097200-1384005225_thumb.jpg

post-16555-0-56550400-1384005236_thumb.jpg

Link spre comentariu

Salutare colegu" ,  deci domnisoara este fosta componenta a cuibusorului de nebunii de la Sala Palatului ( Vasile Sion , ca si strada ) , legat de acest link al tau la care am dat quote, nu stiu ca sa iti spun.... posibil sa fi activat si pe acolo , eu am incercat sa vizitez o fata, pe vremuri, din cuibusor, dar nu am reusit, acum de cand s-au rebranduit, nu stiu ce sa zic .... poate se vor stradui mai mult la capitolul respectarea progrramarilor si la servicii ....... 

 

P.S . Eu mai am o problema ... legat de ce spune domnisoara in anunt , nu stiu daca ai citit cu atentie : Poze reale, nu am silicoane, kiss, 09 Nov 14:21 - daca ea nu are silicoane , pot si eu sa afirm ca sunt gandalf the Grey ... poate ma credeti , nu ?? 

 

Cu stima , elful bautor de pepsi twist          :pepsi 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

P.S . Eu mai am o problema ... legat de ce spune domnisoara in anunt , nu stiu daca ai citit cu atentie : Poze reale, nu am silicoane, kiss, 09 Nov 14:21 - daca ea nu are silicoane , pot si eu sa afirm ca sunt gandalf the Grey ... poate ma credeti , nu ?? 

 

Cu stima , elful bautor de pepsi twist          :pepsi 

 

 

 

Cu sigurata iti spun ca nu are silicoane................. am vizitat-o cand era pe Vitejescu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In cautare de prospatura acum kteva seri am purces spre domnisoara dupa tel in prealabil.ajbin apt si dupa c suntvintrebbat pt c optez merg la dus.incepe in camera cu niste sarutari false si apoi un oral protejat de cea mai proasta calitate.la normal face numai figuri d iti ia tot cheful.la corp arata frt bn dar sa dau 150 ron doar k sa na uit la ea nu prea merge.fata e pusa doar pe facut bani si atat.are vreo 19 ani si se vede d la o posra k e gipsy.nu recomand sub nici o forma .pierdere d timp si bani.degeaba arata bn si nu are silicoane k e frt grabits si scarbita d client.oral 1 normal 3 aspect 8 platit 150 ron stat cel mult 15 min d knd am intrat pana la plecare

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut... nu sunt genul care lasa comentarii dar vazand ce ai scris nu prea stiu ce sa zic...am fost la d-ra de 2 ori iar in acea locatie de 3 ori. vreau sa zic ca este unul din putinele locuri unde m-am simtit chiar relaxat. posibil sa fi fost intr-o pasa mai proasta de la alt client care ar vrea sa aiba toata noaptea si sa faca orice la 150 lei. Pe langa faptul ca arata foarte bine si mentionez si eu ca NU are silicoane are de la mine nota 9, 8 pt oral, 9 normal. in ceea ce priveste timpul sincer eu am stat mai mult dar nu am rezistat 30 min :))

Sper sa mai lase si alte pesoane com. sa nu zica lumea ca o fac eu pt ceva anume.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor


 

 

Cum afara ploua ,batea vantul si cu putin chef de aventura o sun pe d-ra. pentru mai multe detalii.La tel

.

 raspunde o voce(un pic cam repezita) care se recomanda Camy imi detaliaza servicille( pret, zona )si daca doresc

 

 o programare sa o sun cu 15- 20 min.inainte .  O intreb:In 5 min. se poate???Spune OK.Ajung la destinatie o sun din nou imi da etajul si

 

 apartamentul,intr-un bloc urc ,sun la usa si imi deschide d-ra,Intru facem prezentarile si ma invita in dormitor,intreaba daca

 

raman spun ok ,decartez 150 l. o finalizare (300 ora) imi da prosop si ma duc la baie. La baie cam batea  vantul (geluri de dus

 

p...a ,era ceva intr-o sticla) ma spal ( pe rand) dupa care reveni in camera ,ma intind pe spate in pat si o las pe

 

 d-ra .sa preia controlul.

 


Incepe cu sarutari pe piept coborand in jos.. pune un prezervativ  il baga  in gurita  :atm  si suge mecanic ajutandu-se cu mana (nimic pe zonele 


adiacente).timp de 10 min, Dupa care trecem la normal aleg pozitia Doggystyle   :doggystyle un fund spectaculos la care am frecat circa 10 min , Dupa care am stat linistit 5 min  sa-mi revin fug la baie ,ma spal ,ma intorc in camera ,si ne lom la revedere 

 

note;

 

  poze reale

  

  locatia      8   

 

  aspect fizic 8  (putina celulita  si o problema mica ....)

  

  oral           7    (protejat daca erea fara cred ca erea mai spectaculos )

 

  normal      9    (foarte stramta si pasrica curata )

 

anal                ( nu face)

 

 

 

concluzie  cu siguranta am sa mai revin si recomand 

:bye
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Buna dragilor

 
 
Cum afara ploua ,batea vantul si cu putin chef de aventura o sun pe d-ra. pentru mai multe detalii.La tel
.
 raspunde o voce(un pic cam repezita) care se recomanda Camy imi detaliaza servicille( pret, zona )si daca doresc
 
 o programare sa o sun cu 15- 20 min.inainte .  O intreb:In 5 min. se poate???Spune OK.Ajung la destinatie o sun din nou imi da etajul si
 
 apartamentul,intr-un bloc urc ,sun la usa si imi deschide d-ra,Intru facem prezentarile si ma invita in dormitor,intreaba daca
 
raman spun ok ,decartez 150 l. o finalizare (300 ora) imi da prosop si ma duc la baie. La baie cam batea  vantul (geluri de dus
 
p...a ,era ceva intr-o sticla) ma spal ( pe rand) dupa care reveni in camera ,ma intind pe spate in pat si o las pe
 
 d-ra .sa preia controlul.
 
Incepe cu sarutari pe piept coborand in jos.. pune un prezervativ  il baga  in gurita  :atm  si suge mecanic ajutandu-se cu mana (nimic pe zonele 
adiacente).timp de 10 min, Dupa care trecem la normal aleg pozitia Doggystyle   :doggystyle un fund spectaculos la care am frecat circa 10 min , Dupa care am stat linistit 5 min  sa-mi revin fug la baie ,ma spal ,ma intorc in camera ,si ne lom la revedere 
 
note;
 
  poze reale
  
  locatia      8   
 
  aspect fizic 8  (putina celulita  si o problema mica ....)
  
  oral           7    (protejat daca erea fara cred ca erea mai spectaculos )
 
  normal      9    (foarte stramta si pasrica curata )
 
anal                ( nu face)
 
 
 
concluzie  cu siguranta am sa mai revin si recomand 
:bye

 

RADU  postarea ta de aici nu isi are sensul......

 

1 In Buc. nu a mai plouat de vreo 2 saptamani... :rax2

2 Pretul pe ora este de 250 ora in nici un caz 300, cum spui tu.

3 TU nu ai facut decat sa copiezi prima postare de aici  http://nimfomane.com/forum/topic/13108-0727624011-bruneta/    # postul 5... :slap2      adica un mic mare copy /paste

Altadata fi un pic mai atent..... :laugh2

 

Pisicutz fa o verificare intre Camy 20 si Radu 152 si vezi cum da..............

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Aceasta este colega blonda de cu care imparte locatia,una dintre ele cel putin,din cauza ca lucreaza cu poze false erau la evitat,dar vad ca au postat si poze reale,se vede ca este aceasi locatie https://nimfomane.com/forum/topic/14917-0769357173-adele-si-christine-poze-false/?hl=%2B0769357173&do=findComment&comment=210069

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua dragi futaciosi.mergand pe ideea colegului bogdan k o fi avut fata o pasa mai proasta revin si bine am facut.sar peste primire receptie dus si intru in amanuntele actiunii.intrat in camera spre surprinderea mea fata devine frt vorbareta chiar am avut o discutie funny.dupa vreo 5 min d vb trece la actiune cu niste sarutari pe piept .pune prez si il ia in gurita.oralul intradevar nu este punctul ei forte si trecem la normal.de data aceasta chiar am simtito ca ss excitat si va dati seama cum su decurs lucrurile .mam simtit ca si cum eram cu iubita mea dupa o lunga per care nu neam vz.nu am mai simtit niciun mom k ma grabeste si msm simtit super.la plecare am mai stat la o tigara in receptie timp in care ii suna destul d mult tel dar nu a rasp.am term tigara neam luat larevedre si am plecat tremurandumi genunchii.oral 6 normal 9 tarif 150 platiti inainte.de aceasta data ma contrazic si kiar o recomand.eu sigur voi mai revenii.knd o prindeti in asa stare buna o sz va vina sa va intoarceti la ea cum mi venig si mie.

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna seara tuturor sunt noua pe forum ,Intr-adevar poate am fost putin recalcitranta cu uni dintre voi  poate din cauza stresului imi cer scuze va astept cu cea mai mare placere ,Lucrez la universitate pe nicolae balcescu 32-34 impreuna cu alte 3 colege si nu avem pesti va asigur pupicii :gifs_ojos  

Link spre comentariu

Camy,mai multe detalii despre tine si colegele tale te rog?poze..etc.mersi.

Desigur serviciile mele sunt de sex oral normal ambele protejate ,masaj erotic body sau de relaxare mici alte fantezi etc.150 ron pentru o finalizare iar 250 roni pentru o ora ,Locatia zona universitate  nicolae balcescu 32-34 

Iar pe celelalte 2 colege le gasiti aici https://nimfomane.com/forum/topic/14917-0769357173-adele-si-christine-poze-false/?hl=%2B0769357173&do=findComment&comment=210069 pupicii si va asteptam  :girly

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...