Sari la conținut

ANA!! Vizita scurta! 0756354674


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

Vizitator ana!!
Reputație: 0
Buna baieti!Eu sunt Ana si abia astept sa ne cunoastem!Luni (09.11) as vrea sa vin la voi! :boob

 

Ca servicii va pot oferi sex normal doar protejat,sex oral in functie de igiena,dominare soft si mici fantezii.

Pun accent foarte mult pe discretie, igiena si punctualitate. Timpul vostru e la fel de important ca si al meu, ideal ar fi sa nu ne incurcam,sa anuntam daca intervine ceva de ambele parti.

La programarile fixe am rugamintea sa.mi confirmati cu 30 min inainte de ora stabilita, altfel se anuleaza.

 

Pentru prima vizita preturile mele vor fi 150/ o fin, 250/h.

Momentan am cateva zile libere si nu putem vorbi la telefon dar putem tine legatura pe whats si/sau sms, precizand intervalul orar in care va pot raspunde.

 

Cateva poze va las aici


 


 


 

 

Iar aici orasele in care am fost cel mai recent 

Bacau:

 


 

 

Tulcea:

 


 

Sibiu:

 


 

Sa ne vedem cu bine! Voi reveni si cu locatia imediat ce o gasesc. O seara frumoasa dragii mei! :girly  :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Neața băieți! Azi în jurul prânzului ajung. Momentan putem face programări pe whats sau sms pt intervalul 14-23.

Revin după ce ma instalez. Va pup 😘

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Ca servicii va pot oferi sex normal doar protejat,sex oral in functie de igiena,dominare soft si mici fantezii.

 

Pun accent foarte mult pe discretie, igiena si punctualitate. Timpul vostru e la fel de important ca si al meu, ideal ar fi sa nu ne incurcam,sa anuntam daca intervine ceva de ambele parti.

La programarile fixe am rugamintea sa.mi confirmati cu 30 min inainte de ora stabilita, altfel se anuleaza.

 

Pentru prima vizita preturile mele vor fi 150/ o fin, 250/h.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...