Sari la conținut

Delia - Poze Fake, 0732824178


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

Delia noua in orasul tau

 

Buna am vârsta de 20 anisori, 1.65 cm 50 kg sunt pentru prima oară la voi în oraș, ofer servicii de calitate domnilor seriosi, generoși și respectuosi! Doresc igiena, discreție și seriozitate maximă. Te astept la mine într-un ambient plăcut și discret. POZELE SUNT 100% REALE! VINO ȘI CONVINGE-TE!
*nu accept persone în stare de ebrietate
*Am dreptul de a-mi selecta clienții
 
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

locatia este peste drum cu salile de jocuri la galeriile soveja, zice ca are poze reale dar realitatea este alta, fata nu arata asa de rau dar nici ca in poze si din principiu nu am sa raman la fete dinastea cu poze false. zice ca face si french kissing, nu era singura in apartament colega sau colegul din camera a doua avea party de si muzica (manele) la maxim, am plecat direct dupa ce mi a explicat ea motivul pozelor fake in anunt.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

locatia este peste drum cu salile de jocuri la galeriile soveja, zice ca are poze reale dar realitatea este alta, fata nu arata asa de rau dar nici ca in poze si din principiu nu am sa raman la fete dinastea cu poze false. zice ca face si french kissing, nu era singura in apartament colega sau colegul din camera a doua avea party de si muzica (manele) la maxim, am plecat direct dupa ce mi a explicat ea motivul pozelor fake in anunt.

Care e motivul?
Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong
Acum 9 minute, benzema09 a spus:

asa ceva caut de mult , sunt si mai trist acum ca citesc ca sunt poze fake.

Deci primele 2 poze alea din anunt sunt ceea ce imi doresc :D . Daca stiti ceva cumva unde as putea sa gasesc asa ceva :D :D :D :D . Va pupa cosma si va cinsteste si cu o bere si 3 shoturi , promit

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0
Acum 1 oră, cosmamineru a spus:

asa ceva caut de mult , sunt si mai trist acum ca citesc ca sunt poze fake.

Deci primele 2 poze alea din anunt sunt ceea ce imi doresc :D . Daca stiti ceva cumva unde as putea sa gasesc asa ceva :D :D :D :D . Va pupa cosma si va cinsteste si cu o bere si 3 shoturi , promit

mai greu mai Cosma cu fete de-astea pe perioada asta la mare... 

Link spre comentariu

  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong
Acum 4 minute, futac_cta a spus:

mai greu mai Cosma cu fete de-astea pe perioada asta la mare... 

Aia e , avem si rabdare , dar pana apare oferta de sezon , trebuie si ceva local :D , oricum deja mi-ai propus ceva bun. Acum am gasit ceva ce vreau la Brasov ca tot ma duc pe acolo.

Vant din pupa si voiaj usor !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...