Sari la conținut

Giulia , noua la voi 0727218010


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna dragilor ,ma numesc Giulia , am 20 de ani , sunt noua la voi pe forum ,sunt o fata draguta ,senzuala si discreta . Ofer servicii de calitate domnilor manierati si generoși. Cateva calitati de ale mele sunt:eleganta si rafinamentul..restul va las pe voi sa descoperiti. Daca iti doresti un moment intim si de neuitat atunci contacteaza ma. Mai multe detalii pe whatsapp. Disponibila de vineri . Pupici❤

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Pentru inceput tin sa multumesc tuturor celor care contribuie pe acest site, eu personal nu am contribuit niciodata pana acum dar mi-au fost foarte utile multe dintre postarile voastre. In aceasta seara am decis sa vad ce mai este disponibil prin brasov si asa am dat de Giulia. Am contactat-o la numarul din titlul acestui anunt iar intrucat vocea si calmul cu care a raspuns au fost pe placul meu am decis sa ii fac o vizita (sa nu mint m-a atras in primul rand halatul).

Ca zona este in vecinatatea bancii CEC de pe strada Harmanului iar odata ajuns mi-a deschis usa o fata tinerica si foarte amabila, M-a intrebat daca ma poate sevi cu o apa, daca am nevoie sa folosesc baia si s-a oferit imediat sa imi aduca un prosop cand i-am zis ca doresc sa fac un dus. Ca fizic sincer depinde de fiecare ce cauta si apreciaza la o fata dar dupa filtrul meu era cu mult peste alte fete care ne-au vizitat orasul asa ca eram destul de multumit cu alegerea facuta. Surpriza mea a fost cand a inceput sa imi ofere anentie, a inceput cu un ON foarte adanc si lent cu un geamat foarte interesant iar mana domnisoarei imi mangaia tactuos scrotul. Pentru mine la capitolul oral nota este 10 si apreciez mult ca a insistat pe subiect destul de mult pana a intrebat daca doresc sa trecem si la normal, aici am ales ca prima penetrare sa fie reverse cowgirl iar dupa cateva miscari am solicitat sa isi intoarca chipul catre mine. Decizie foarte inspirata deoarece m-a excitat mult sa o vad cum geme deasupra mea si ca ma priveste in ochi. Motiv pentru care nu a durat mult si aventura mea a luat sfarsit. Pentru NP nota mea este 9. Distractia m-a costat 100 de Iorguleti intrucat am ales doar o finalizare, in caz ca sunt barbati mai potenti o ora ar costa 200. Dupa finalizare domnisoara a continuat sa fie foarte amabila, am dezbatut cateva subiecte ceea ce m-a dus sa constientizez ca pe intreaga mea vizita nu m-am simtit deloc grabit. Din partea mea, desi eu personal nu prea revin de doua ori in acelasi loc sincer as repeta experienta. Multumesc mult.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...