Sari la conținut

❤️❤️❤️IULIA ❤️❤️❤️ 0756566065


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna seara Dragii mei ! :*

 

â°Programul meu pentru săptămâna viitoare este :

Luni - Vineri 9:00 - 21:00â—ï¸

Sambata 10:00-20:00 (flexibil) â—ï¸

Duminica nu sunt disponibilă â—ï¸

☎ï¸De preferat Metoda de contact pt programări : WHATSAPP ‼ï¸

Nu Raspund la apelurile telefonice(telefonul închis permanent ⌠â—ï¸

âœï¸Rugămintea mea este sa specificați pana la ce ora va pot răspunde , însă sa-mi Spune-ți va rog ziua și ora când doriți sa ne vedem . 😊

ðŸ¡Locația este ARED.

CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

ÃŽmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela mai ales după modul în care mi se solicita o întâlnire‼ï¸â€¼ï¸

Ma adresez doar acelor Domni care au citit despre mine, nu răspund mesajelor legate de servicii și preț !

 

 

Serviciile mele sunt :

Oral neprotejat in funcție de igiena ( Deep , fuck face , troath fuck)

Normal protejat diverse pozitii 69

Finalizare

Orală faciala sau corporală

GFE

 

Nu accept

âŒanilingus nu accept nu ofer

âŒnu fac fantezii

⌠dirty talk nu ofer nu accept

âŒnu fac dominare nu accept

⌠anal nu fac

⌠persoanele in stare de ebrietate accesorii sau bile

⌠mărimile mari peste 20 cm

⌠DACÄ‚ nu vă mai răspund nu insistați inseama ca nu ați trecut micul meu test de a veni .

 

â¤ï¸CADOUL:150/250

Vă aștept mâine programările pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizitat-o pe Iulia în Cluj, fata e ce trebuie. Programat pe watsapp am ajuns intr-o garsoniera unde am fost întâmpinat de o fata înaltă 1.75 cred destul de frumoasa.

Am stat puțin la vorba timp în care am fumat o țigară după care m-am cerut la dus. Când am revenit în camera Iulia ma aștepta în pat,m-am întins și eu lângă ea și vreau sa va spun ca am avut parte de cel mai bun oral, fuck face, deep, de pana acum.

ON-10

Normal nu am incercat

Fata este curata nu am simțit nimic suspect.

Acțiune dtd undeva la 35de minute.

Nu m-am simțit grăbit deloc, e o fata cu bun simt fără aere de vedeta.

Cadou 150 de lei.

Spor sa aveți!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Locatia unde e?

Buna seara Dragii mei ! :*

 

â°Programul meu pentru săptămâna viitoare este :

Luni - Vineri 9:00 - 21:00â—ï¸

Sambata 10:00-20:00 (flexibil) â—ï¸

Duminica nu sunt disponibilă â—ï¸

☎ï¸De preferat Metoda de contact pt programări : WHATSAPP ‼ï¸

Nu Raspund la apelurile telefonice(telefonul închis permanent ⌠â—ï¸

âœï¸Rugămintea mea este sa specificați pana la ce ora va pot răspunde , însă sa-mi Spune-ți va rog ziua și ora când doriți sa ne vedem . 😊

ðŸ¡Locația este ARED lângă Lidl.

 

CADOUL rog sa fie înmânat discret la începutul întâlnirii .

ÃŽmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela mai ales după modul în care mi se solicita o întâlnire‼ï¸â€¼ï¸

Ma adresez doar acelor Domni care au citit despre mine, nu răspund mesajelor legate de servicii și preț !

 

 

Serviciile mele sunt :

Oral neprotejat in funcție de igiena ( Deep , fuck face , troath fuck)

Normal protejat diverse pozitii 69

Finalizare

Orală faciala sau corporală

GFE

 

Nu accept

âŒanilingus nu accept nu ofer

âŒnu fac fantezii

⌠dirty talk nu ofer nu accept

âŒnu fac dominare nu accept

⌠anal nu fac

⌠persoanele in stare de ebrietate accesorii sau bile

⌠mărimile mari peste 20 cm

⌠DACÄ‚ nu vă mai răspund nu insistați inseama ca nu ați trecut micul meu test de a veni .

 

â¤ï¸CADOUL:150/250

Vă aștept mâine programările pupici

Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Am avut o experienta de vis cu Iulia. Revin cu recenzia dar pana atunci va spun ca fata e ceva iesit din comun cu acel oral. Multumesc Iulia 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator paulyka24
Reputație: 0

Am fost de doua ori la Iulia cât a fost la Cluj(am lăsat acolo o recenzie).

Pt amatorii de oral este un 'must have',eu unul nu am mai întâlnit așa ceva.

O sa revin cu o recenzie și aici după ce o sa ajung și a treia oară la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Astăzi în jurul orei 16 : 30 am ajuns să o cunosc pe frumoasa :Iulia Programarea a fost făcută pe WhatsApp din câte știu este singura modalitate de contact pe care o folosește. Locația este la : ARED restul detaliilor o las pe ea să vi le comunice . O dată ce am primit numărul apartamentului după ușa mă astepta Iulia o fata:înaltă,blondă ,frumușică la fața am facut cunoștință după care am fost invitat de către ea la o țigară este foarte sociabilă se mulează pe cerințele clientului .

O dată ajunși în cameră a inceput cu mângâieri săruturi pe corp până când în cele din urmă a ajuns la îngeraș fraților face fata asta un ORAL de zile mari până în gât.

Nu știu câți dintre voi aveți videoul cu ea același lucru l am încercat și eu astăzi o senzație de zile mari o dată ce se pune cu capul în jos poți să o bagi liniștit singura rugăminte a fost să o anunț când finalizez și să îi dau timp să respire în poziția respectivă am finalizat după ce am pompat o un pic în gură m a stors de vitamine și a înghițit tot.

Am mai făcut o pauză de țigară în timpul carea am mai aflat câte ceva despre ea este la început în acest domeniu aproximativ 5 luni declarate și are 20 de anișori.

Al doilea număr a inceput cu același oral adânc foarte bun până în gât după care am cerut un 69 să mă pot bucura și eu de ea după câteva minute a venit ea deasupra dar am vrut să mă termine cu același oral de zile mari am finalizat iar ea a făcut curățenie adică a înghițit tot.Note

Aspect 9 este foarte frumoasă blondă înaltă are niște ochișori foarte frumoși, picioare lungi și un fund apetisant

ON : pentru oral are 10 i am spus că o iau acasă

NP : 10 am încercat o singură poziție LOT

Locație : 10

Iulia mulțumesc pentru tot cine vrea senzații tari o recomand sper să te mai prind săptămâna asta😘

De revenit cu siguranță

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Astăzi în jurul orei 16 : 30 am ajuns să o cunosc pe frumoasa :Iulia Programarea a fost făcută pe WhatsApp din câte știu este singura modalitate de contact pe care o folosește. Locația este la : ARED restul detaliilor o las pe ea să vi le comunice . O dată ce am primit numărul apartamentului după ușa mă astepta Iulia o fata:înaltă,blondă ,frumușică la fața am facut cunoștință după care am fost invitat de către ea la o țigară este foarte sociabilă se mulează pe cerințele clientului .

O dată ajunși în cameră a inceput cu mângâieri săruturi pe corp până când în cele din urmă a ajuns la îngeraș fraților face fata asta un ORAL de zile mari până în gât.

Nu știu câți dintre voi aveți videoul cu ea același lucru l am încercat și eu astăzi o senzație de zile mari o dată ce se pune cu capul în jos poți să o bagi liniștit singura rugăminte a fost să o anunț când finalizez și să îi dau timp să respire în poziția respectivă am finalizat după ce am pompat o un pic în gură m a stors de vitamine și a înghițit tot.

Am mai făcut o pauză de țigară în timpul carea am mai aflat câte ceva despre ea este la început în acest domeniu aproximativ 5 luni declarate și are 20 de anișori.

Al doilea număr a inceput cu același oral adânc foarte bun până în gât după care am cerut un 69 să mă pot bucura și eu de ea după câteva minute a venit ea deasupra dar am vrut să mă termine cu același oral de zile mari am finalizat iar ea a făcut curățenie adică a înghițit tot.Note

Aspect 9 este foarte frumoasă blondă înaltă are niște ochișori foarte frumoși, picioare lungi și un fund apetisant

ON : pentru oral are 10 i am spus că o iau acasă

NP : 10 am încercat o singură poziție LOT

Locație : 10

Iulia mulțumesc pentru tot cine vrea senzații tari o recomand sper să te mai prind săptămâna asta

De revenit cu siguranță

Multumesc frumos sigur te mai aștept ❤❤❤
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...