Sari la conținut

❤️❤️❤️IULIA ❤️❤️❤️ 0756566065


Postări Recomandate

Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Cu asa multe fete noi in oras am ales sa te vizitez pe tine Iulia si imi pare bine pentru decizia luata. Esti o fata fenomenala si iti multumesc pentru intalnirea de astazi. Nu uita ca te astept inapoi. Te pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cu asa multe fete noi in oras am ales sa te vizitez pe tine Iulia si imi pare bine pentru decizia luata. Esti o fata fenomenala si iti multumesc pentru intalnirea de astazi. Nu uita ca te astept inapoi. Te pup

Pupicii multumesc frumos ❤️❤️❤️
Link spre comentariu

Uau uau uau!!! Am fost și eu la Iulia o fata frumoasa blonda un corp bestial de frumos sini superbi! Este o fata cu bun simt te întreabă ce și cum dorești chiar ii prietenoasa știe și de gluma în limita bunului simt eu la plecare am făcut o gluma și ma înțeles nu sa supărat ci mia zâmbit zici k o cunoșteam de o viata servit cu apa stat la o poveste la o țigară. Dar dar dar!!! Ce oral face frumoasa asta fraților nam mai întâlnit pe nimeni cu asa oral sa o înghită toată inclusiv moștenitori. Nu mia părut rău k am luat o ora și k am vizitat-o chiar are răbdare cu tine cred k la al doilea număr mia făcut oral mai bine de 30 de minute chiar am depășit ora cu vreo 10 minute ii genul de fata care vrea sa te mulțumească nu te grăbește te apreciază însă trebuie să fi domn și tu cu ea și cu bun simt. ÃŽnsă pleacă azi dar a promis k se va reîntoarce însă nu știe sigur când va reveni eu sper sa revină cât mai curând deoarece merita sa o vizitez 😚 cei ce nu ați ajuns la ea va spun k nu știți ce ați pierdut. A și la sex se implica chiar sa umezit calumea... Te pun Iulia draga și sper sa fim sănătoși și sa ne revedem când o sa revi la noi. Mulțumesc frumos pt timpul acordat în compania ta chiar am fost mulțumit ești o fata curata frumoasa! Nota 10*** 😚🥰🤗 Noapte bună!!! 😚

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator paulyka24
Reputație: 0

Am zis că o să las și aici o recenzie,azi am fost a treia oară la Iulia,la Cluj am vizitat-o de doua ori .

Locația: blocurile ARED de lângă Lidl,apartament mare,curat,cu de toate.

Iulia: cam la 20 de anișori ,ochi albaștri,piele alba foarte fină și frumos mirositoare,kg nu știu aprecia dar e fit.Igiena impecabila de fiecare dată,nu am simțit nimic dubios,din contră.

Acțiunea: de fiecare data am optat pt o ora,stat un pic de vorba la o țigară,știe să întrețină o conversație fara sa existe timp mort în care sa te uiți unul la altul.

Piesa de rezistenta e oralul care e marcă înregistrată ,nu ai cum sa pleci nemulțumit de la fata asta,pur și simplu face deep-ul perfect și cireașa de pe tort e finalizarea in gât.

Celelalte detalii despre cum a decurs acțiunea rămân între mine și ea ,cert e că dacă te comporți frumos și nu ești bădăran o să ai parte de o ora de vis cu ea.Am plecat mulțumit și eu și ea.

E singura fata la care am fost de 3 ori și cred că o să mai merg când o să revină.

Pt amatorii de oral mergeți cu încredere că nu o sa regretați.

Cadoul a fost de fiecare data 250 de lei.

Link spre comentariu

O scurtă recenzie si de la mine, după vizita din seara asta. Iulia e o fata de nota 10+. Cu toate că eu personal nu-s mare amator de oral, de la mine primește un mare DA, 10 pe linie. De la ținută, aspect, atitudine, curățenie și igienă.

Evident, dacă și noi știm s-o respectăm!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:word
  • Oras:word

O scurtă recenzie si de la mine, după vizita din seara asta. Iulia e o fata de nota 10+. Cu toate că eu personal nu-s mare amator de oral, de la mine primește un mare DA, 10 pe linie. De la ținută, aspect, atitudine, curățenie și igienă.

Evident, dacă și noi știm s-o respectăm!

 

doar atata ?

pt prima recenzie ai scris cam mult

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cu siguranță te așteptăm cu bratele deschise înapoi speram sa nu uiți de noi eu nam sa uit experienta petrecuta cu tine și mai vreau și alta sa fie cât de curând te rrasteptam frumusețe te pup unde vrei tu

In data de 7-10 Decembrie voi fi la voi
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...