Sari la conținut

❤️❤️❤️IULIA ❤️❤️❤️ 0756566065


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Un scurt video

 

Oops!

This video has been removed for violating our Terms of Service.

 

 

 

Din pacate proprietarii site-ului sunt gay  :atm  si nu ne lasa sa vedem ceva frumos 

 

poate repostezi toate video-urile in alta parte . multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Interesant, partea proasta-i că o să se strângă lumea ca la urs, iar eu decât să mă programez peste 2 zile mai bine mă lipsesc.

Te programezi peste 3 zile :) Sau peste 4 :) Sau peste o săptămână :) Lumea bună așa procedează...din ce în ce mai multe fete zic asta.

 

Cel mai bine îți faci de pe acuma o programare pentru 1 aprilie și știi o treabă! Peste 6 luni sigur o să ai chef!!

Link spre comentariu
Vizitator paulyka24
Reputație: 0

Te programezi peste 3 zile :) Sau peste 4 :) Sau peste o săptămână :) Lumea bună așa procedează...din ce în ce mai multe fete zic asta.

 

Cel mai bine îți faci de pe acuma o programare pentru 1 aprilie și știi o treabă! Peste 6 luni sigur o să ai chef!!

Lumea rea așa procedează,sta aici pe forum și se plânge,noi,restul,facem programări de pe o zi pe alta și futem ceva.
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Deci! Treaba cu cheful, tine de alimentație, modul de viata, mediu etc.

Apoi, mai sunt si afrodisiace naturale. (alimente)

Ne întrebăm noi asa ca si curvari, ca nu suntem dobitoci...dacă nu cumva pofta mai vine si "mancand". :)

Plus ca si alcool daca ingurgitezi, în cantități mai mici, este cu efect dezinhibator. Alcoolul are un efect direct asupra regiunii cortexului prefrontal, care in mod normal controleaza inhibitia.

După două pahare de vin, interesul pentru sex creste iar după 4-5 bărbatul este redus la "tacere" :laugh2

Deci in concluzie cheful ti-l poti face singur daca nu esti prea chefangiu. :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Dragilor din cauza posibiltăți de carantinare a orașului o sa îmi aman puțin venirea la Timișoara pana când lucrurile sunt mai Ok . Chiar îmi pare rău ca încă nu ne putem vedea

De luni carantina e deja e o certitudine.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

Dragilor din cauza posibiltăți de carantinare a orașului o sa îmi aman puțin venirea la Timișoara pana când lucrurile sunt mai Ok . Chiar îmi pare rău ca încă nu ne putem vedea

Adica nu vrei sa stai cu noi in carantina ?  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Vad ca a sters tion stirea cum ca Timisoara intra in carantina de Luni, atat de pe site cat si de pe FB.

Da, văd că a dispărut știrea și din presa centrală, a rămas doar discursul lui Iohanis. Probabil s-a scurs în presă o informație neoficială  :laugh2  Vedem ce-o mai fi ;)

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Vad ca a sters tion stirea cum ca Timisoara intra in carantina de Luni, atat de pe site cat si de pe FB.

În Tion a reapărut, parcă un pic modificată :P Ca la noi, la nimenea  :slap2 

https://www.tion.ro/sanatate/update-hotarare-de-guvern-timisoara-poate-intra-in-carantina-documentul-pregatit-de-comitetul-national-pentru-situatii-de-urgenta-1362486/

 

Exact cum am bănuit  :laugh2

 

"Aici puteți vedea DOCUMENTUL!

UPDATE. GCS revine cu precizări

La scurt timp după ce „HOTĂRÂREA CNSU numărul 52” a început să circule în mediul online, Grupul de Comunicare Strategică a revenit cu precizări și a transmis că „nu este un document care a fost adoptat în CNSU!”.

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Nu va panicați, până luna viitoare prin 7 nu ne va carantina....doar sunt niște alegeri de făcut...așa că Iulia hai la Tm, că aștept sa simt cum se va mula penisul pe gâtul tău 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Dragilor din cauza posibiltăți de carantinare a orașului o sa îmi aman puțin venirea la Timișoara pana când lucrurile sunt mai Ok . Chiar îmi pare rău ca încă nu ne putem vedea 🥺🥺🥺

E ok! Acum poti veni. Suntem in carantină. :laugh2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Doar după o anumită ora nu se mai poate ieși din câte am înțeles 😊😊 și pe mine nu mă afectează oricum lucrez pana la 21

Da! Virusul asta circula probabil mai mult noaptea...:laugh2
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Fuge pe strada eventual 😂😂😂

La curbe e mai nasol...

Trebuie să incetineasca pana ia virajul.

O sa puna ăștia in loc de curba periculoasa...zona periculoasă Covidu.

Atentie Covidu!

Cedează trecerea...:laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...