Sari la conținut

Evelyn 0749830573 New New in Timisoara


Vizitator evelynblondi

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mersi frumos ...așa e ...dincolo peste 90% din femei fac fără oral anal și futut ..dar romanul o sa fie prost pana moare ...doar judeca și își da cu părerea aiurea ...oricum eu le mulțumesc și celor care ma judeca ...de când scriu numai prostii suna de 2-3 ori mai mult telefonul

 

 

Fac munca asta de peste 8 ani ...nu am avut niciodată nici măcar infecție ...fac analize lunar ...nu fac cu oricine ...dacă igiena e precară sau simt un miros neplăcut nu fac ...sunt conștientă de ceea ce fac deci nu e cazul la fiecare persoana sa își dea cu părerea ...mersi oricum de sfaturi

 

 

Nu fac total neprotejat !!! Doar oral și anal dar depinde de igiena clientului ..dacă văd și simt ca e ceva in neregula nu fac !!! Ai telefonul poți suna sa vezi serviciile și tarifele !!

 

 

Am vorbit și eu astazi cu ea și a spus ca doar oral și anal face neprotejat.

Dacă insiști puțin face totul neprotejat.

 

 

Nici nu am făcut ...era prima zi ...una din primele discuții ...a fost doar verbal și pe urma scris ..cine a fost la mine poate confirma ca nu fac decar oralul neprotejat ...

 

Pai faci sau nu faci ... Ca vad ca te cam contrazici singura, dupa ce bateai cu pumnu in masa pe aici ca tu faci oral si anal neprotejat ca asa se face pe afara unde sunt aia destepti, si noi suntem suntem prosti.  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...