Sari la conținut

Renata 0752913067


Postări Recomandate

  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ziua dragii mei mam reîntors 😘 va aștept cu drag pe wapp sau la telefon pentru programări si pentru mai multe detalii +40752913067

( am făcut o mica modificare , am schimbat locația)

20210412_115858.jpg

PicsArt_04-12-11.57.32.jpg

PicsArt_04-12-11.52.36.jpg

PicsArt_04-12-11.51.49.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ziua dragilor , sunt disponibila pentru mai multe detalii contactați-mă pe wapp sau la telefon +40752913067

https://onlyfans.com/renaata225

PicsArt_04-13-12.01.30.jpg

PicsArt_04-13-12.00.33.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ziua dragilor am început programul de astăzi vă aștep pe wapp sau telefonic pentru mai multe detalii si programări , vă pup și o zii frumoasă să aveți 😘

 

❤sex oral în funcție de igiena

❤sex normal protejat

❤masaj de relaxare

❤diferite poziții

❤69

❤foot fetish

❤mângâieri ,atingeri , sarutări corporale din ambele părți

❤girlfrend experience (50 lei + dacă avem compatibilitate si atracție reciproca )

❤Deep

❤Cim(50 lei + infuncție de igienă)

 

❣ totul e fără grabă❣

 

cadou: 150 lei 30 min 

              250 lei ora

    extra 50 lei +

IMG_20210414_125919_537.jpg

IMG_20210414_125706_248.jpg

IMG_20210414_125752_900.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 9 minute, renata225 a spus:

Buna ziua dragilor am început programul de astăzi vă aștep pe wapp sau telefonic pentru mai multe detalii si programări , vă pup și o zii frumoasă să aveți 😘

 

❤sex oral în funcție de igiena

❤sex normal protejat

❤masaj de relaxare

❤diferite poziții

❤69

❤foot fetish

❤mângâieri ,atingeri , sarutări corporale din ambele părți

❤girlfrend experience (50 lei + dacă avem compatibilitate si atracție reciproca )

❤Deep

❤Cim(50 lei + infuncție de igienă)

 

❣ totul e fără grabă❣

 

cadou: 150 lei 30 min 

              250 lei ora

    extra 50 lei +

IMG_20210414_125919_537.jpg

IMG_20210414_125706_248.jpg

IMG_20210414_125752_900.jpg

wooow, ești superba💋

Link spre comentariu
  • Oras:Pe luna
  • Oras:Pe luna
Acum 2 ore, dunhillwilliams a spus:

Facut programare cu vreo 3 ore inainte..i am confirmat cu o ora inainte..nu am primit raspuns am zis ok e ocupata si nu umbla la telefon pe parcursul intalnirii...ajung la locatie din nou nici un raspuns...din partea mea teapa...daca nu va confirma si ea intalnirea nu mai bateti drumul de pomana

Primu’ venit, primu’ servit! Asa se practica :)

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 4 ore, dunhillwilliams a spus:

Facut programare cu vreo 3 ore inainte..i am confirmat cu o ora inainte..nu am primit raspuns am zis ok e ocupata si nu umbla la telefon pe parcursul intalnirii...ajung la locatie din nou nici un raspuns...din partea mea teapa...daca nu va confirma si ea intalnirea nu mai bateti drumul de pomana

Daca nu am confirmat programarea  nu este logic ca nu eram disponibila , ti am scris și în mesaj care a fost problema 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Imi pare rău ca nu ma fac înțeleasă  pentru unele persoane , observ cum apare o recenzie destul de negativa apar și oameni negativi . Eu îmi cer scuze dacă v am greșit cu ceva ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, snakee a spus:

Primu’ venit, primu’ servit! Asa se practica :)

Dacă tu crezi ca asa se practica imi pare rău despre părerea ta 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Mda,nu stiu ce sa zic. Zilele astea am ajuns si eu la Renata. Programare facuta pe whatsapp, CONFIRMATA si respectata. Actiunea a decurs normal si firesc. De parca ne stiam de mult. Locatia:standard pentru un apartament din zona Coresi.

ON: 9. Daca intra mai adanc era de 10. Nu ar strica o mai multa atentie la sateliți. 

NP: 9. Se descurca de minune, totul vine natural si de la sine. 

Aspect : ce vedeți in poze aia gasiti si in locatie + o pifosefie de catel de talie mica (foaaaarte prietenos). De revenit? Eu clar da pentru ca mi-a dat toate motivele 

 

Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu pe Renata astazi.

Aspect-7/8.. mica de statura, draguta, fund frumos.

dar sa trec la partea de actiune..

in primul rand am rugat-o sa ma astepte imbracata.. mare minus, m-a asteptat in lenjerie, chiar daca mi-a confirmat ca o sa ma astepte cum i am cerut.

actul in sine mecanic, fara nimic spectaculos..

on- mecanic cu CIm.. dar dupa cum i-am spus si ei.. ‘daca nu poti sa-l faci, nu il mai trece in lista de servicii’. Inediat cum am ejaculat a si scos-o din gura, s-a innecat..

Np- am incercat o singura pozitie( mama iedului)- privelistea intradevar e superba cu fundul ala mare, dar cam atat.

Dupa consumarea actului, am mai stat la o tigare..e o tipa friendly, dar imi pare plictisita, obosita.. habar n-am.

Personal ma asteptam mai mult..

de revenit-eu nu.

multumesc Renata si succes!

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 6 ore, mariusmarius12 a spus:

Am vizitat-o si eu pe Renata astazi.

Aspect-7/8.. mica de statura, draguta, fund frumos.

dar sa trec la partea de actiune..

in primul rand am rugat-o sa ma astepte imbracata.. mare minus, m-a asteptat in lenjerie, chiar daca mi-a confirmat ca o sa ma astepte cum i am cerut.

actul in sine mecanic, fara nimic spectaculos..

on- mecanic cu CIm.. dar dupa cum i-am spus si ei.. ‘daca nu poti sa-l faci, nu il mai trece in lista de servicii’. Inediat cum am ejaculat a si scos-o din gura, s-a innecat..

Np- am incercat o singura pozitie( mama iedului)- privelistea intradevar e superba cu fundul ala mare, dar cam atat.

Dupa consumarea actului, am mai stat la o tigare..e o tipa friendly, dar imi pare plictisita, obosita.. habar n-am.

Personal ma asteptam mai mult..

de revenit-eu nu.

multumesc Renata si succes!

Iar despre această recenzie destul de negativă , o să țin cont de cele spuse 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 11 ore, cezariulius a spus:

Arati bine.Unde ai locatia?

Imi poți scrie pe wapp pentru mai multe detalii 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe luna
  • Oras:Pe luna

Salutari futaci! Avand drum in Brasov am hotarat sa trec pe la Renata in ideea de a-mi schimba parerea facuta “prost” (dupa spusele domnitei) despre ea. Sunat, programat usor, dar cand am ajuns in zona am fost nevoit sa insist cu apelurile pana a raspuns si mi-a indicat blocul si apartamentul.

 

Locatie 9 apartament mare, frumos, daca nu ma inseala memoria vizuala e apartamentul unde a stat Loriii536.

Aspect 8.5 fundul face tot

 

Ajuns in locatie domnita ma asteapta mai mult dezbracata decat imbracata (un minus aici, as fi preferat sa o descopar pe parcurs) ma cer la dus, fiind venit de pe drum. Prosopul oferit nu stiu daca era curat, avea un iz, dar am trecut cu vederea. Termin dusul si sunt invitat in camera de nebunii unde incepe cu un ON 7 sec, fara artificii, trebuie sa mai lucreze aici. Dupa maxim 3/4 minute monteaza caciulita fara sa imi spuna nimic(deja soldatelul meu nu mai era asa strong, ar mai fi mers vreo 4 minute de oral). Incepem cu clasicul misionar, in timpul sexului ochii ei erau pierduti prin lumea viselor, nu stiu unde,dar acolo cu mine nu erau clar. Ii cer sa schimbam in pozitia iedului pentru a avea macar o priveliste buna asupra fundului ei frumos. NP 7,5 

Probabil fiind si de pe drum al meu soldatel si tot efortul depus nu dadeau randamente asa ca ii cer sa treaca din nou la oral unde ii transmit ca doresc si finalizare orala, ea se conformeaza,cand termin mi-a taiat tot entuziasmul!!! Draga Renata, daca nu iti face placere acest serviciu de ce il ai trecut in lista ta? CIM 4

GFE 5 cred ca ar fi trebuit sa platesc extra daca voiam atentia ei. Eu cred ca asta este o chestie naturala care vine de la sine, nu trebuie sa platesti,dar ma rog!

De revenit? Nu cred.

Spor la ciocanit!!

  • Like 8
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Până acum nu am comentantat si nu mi am luat apărarea , dar observ cum a venit o recenzie negativă au început să plouă cu ele ... Părerea mea e ca toți suntem oameni si fiecare om are câte o dispoziție proasta sau pur și simplu nu știe ce tiar place ție daca tu nu vorbești, ,, nu ți a convenit ceva taci nu mai spui nici la revedere si hop recenzie negativă ,, eu zic ca astea le poți clarifica la fața locului cum a fost ...  Oricum nu o sa mai stau mult timp pe aici și voi pleca , nu în alt oraș să dau peste alți oameni de genu !  După vă întrebați de ce pleacă fetele ok din orașul vostru .

Daca nu stau prea mult la discuții nu e bine dacă stau prea mult ,, că te ține la vrăjeală sa treacă timpul ,, dacă gem ,,că asta e la vrăjeală sau te simți bine ,, dacă mă mișc mai repede sau fac oralul mai prudent nu e bine daca fac totul mai încet nu e bine , cum ar fii tot nu e bine !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...