Sari la conținut

Renata 0752913067


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

Am fost si eu la Renata si am avut parte de o experienta placuta. Atras de pozele ei am ales de prima data o ora cu doua finalizari.

Programare facuta pe whatsapp in aceeasi zi si respectata de ambele parti.

Oral executat bine cu schimbari de ritm si fara maini la cererea mea, la normal da contre, finalizat evident in pozitia capra, small talks intre finalizari.

M-am simtit respectat pe toata durata intalnirii si nu am fost grabit chiar daca pentru a doua finalizare a durat ceva mai mult.

P.S. Corp perfect, piele fina, igiena impecabila, cur ferm, tate mici dar au forma perfecta ( calitate>cantitate) 

Este o placere sa faci sex cu ea, personal voi reveni.

 

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ziua dragii mei am revenit în Brașov  ,vă astept cu programari si pentru mai multe detalii pe wapp sau la telefon 40752913067

PicsArt_05-18-10.52.08.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator florinflo7
Reputație: 0
Acum 2 ore, renata225 a spus:

Buna ziua dragii mei am revenit în Brașov  ,vă astept cu programari si pentru mai multe detalii pe wapp sau la telefon 40752913067

PicsArt_05-18-10.52.08.jpg

bine ai revenit la munte 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ziua dragii mei am revenit în Brașov  ,vă astept cu programari si pentru mai multe detalii pe wapp sau la telefon 40752913067

20210426_173755.jpg.e6e7d47f29651331b6a70e6731a8fc14.jpg20210426_173808.jpg.ab3c1460e76f21abeb856a3312ed8a81.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salutare!

Fiind hotărât să caut o tipă la care nu am mai fost am decis să-i fac o vizită titularei prezentului topic. Deși am citit nemulțumirile unora care au vizitat-o sau poate că nu au vizitat-o în realitate, pozele ei m-au făcut s-o caut și nu pot spune că am greșit alegând-o pe ea.

Modalitate de contact prin sms . A răspuns foarte repede și am avut noroc să fie disponibilă pentru o oră.

Locația peste drum de Coresi însă blocul l-am găsit cu ajutorul ei pt că GPS-ul m-a dus la câteva blocuri distanță de al ei. Ajuns la destinație am constatat că Renata este posibil timidă ( deși având în vedere cu ce se ocupă nu ar trebui să fie așa ) . Cred că nemulțumirile celorlalți au apărut din cauza faptului că a Renata nu postează pe contul ei ce servicii oferă efectiv ( în sensul că o descriere în detaliu cu serviciile prestate ar ajuta-o și pe ea dar și pe cei care o vizitează, cei din urmă știind la ce să se aștepte din partea ei.) 

Cred că a înțeles că cei ce o caută de pe acest site au anumite pretenții în funcție de fanteziile fiecăruia, pe când cei de pe publi de exemplu caută ceva rapid ca să se descarce, ca să zic așa.

Am fost invitat în casă, am vorbit un pic , i-am spus exact pt ce am venit, adică ON, NP și GFE pe cât posibil. M-a întrebat dacă vreau CIM ( i-am spus că nu ) . In ceea ce privește GFE mi-a spus că este mai ” friendly ”față de cei ce o vizitează mai des, plauzibil zic eu pt că d-ra Renata este foarte tânăra și probabil se simte mai confortabil cu cei pe care ajunge să îi cunoască.

Ca și aspect , este frumușică la față cu un corp frumos proporționat, sâni mici dar fermi, mijloc subțire și un fund bombat ( mișto de tot ) are câteva tatuaje interesante. 

Acțiunea a fost destul de bună , ON bine executat, a lins-o, a dezmierdat-o a fost bine pentru mine, destul de soft , ok per total. Am trecut la NP unde am schimbat mai multe poziții, fiind receptivă la ce i-am cerut. Priveliștea la poziția pe la spate este de zile mari datorită fundului ei bombat. S-a mișcat bine, a dat contre și am finalizat în LOT. Per total eu am fost mulțumit, nu știu cât de mult i-a plăcut și ei însă atitudinea ei descrisă de alții o pun pe seama faptului că este o persoană introvertită.

Gata că am scris deja prea mult......NOTE:

Locație 9 , 

Aspect 9, drăguță la față, corp frumos, curată.

ON : 9 destul de bine a fost pentru mine

NP : 10 cu mine a fost receptivă la poziții, cred că i-a plăcut și ei

GFE : 8,5 poate la proxima întâlnire va fi ceva mai ”lipicioasă” . Deși în timpul actului am avut parte de săruturi pe corp FK nu am încercat și nici nu a venit din partea ei. 

De revenit : pentru mine da.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ziua dragi mei sunt disponibila pana la ora 04.00 pentru mai multe detalii si programări mă puteți contacta pe wapp sau telefonic +40752913067

https://onlyfans.com/renaata225

❤ oral în funcție de igiena

❤normal protejat

❤masaj de relaxare

❤diferite poziții

❤69

❤foot fetish

❤mângâieri ,atingeri , sarutări corporale din ambele părți
❤FK (+50 lei  infuctie de compatibilitate )

❤Deep

❤Cim(50 lei + infuncție de igienă)

❤150 lei fin

❤250 lei ora

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bună seara dragilor sunt disponibila pana mai tarziu pentru mai multe detalii si poze ,că nu am platit abonamentul zile astea ma puteți contacta pe wapp sau telefon +40752913067

https://onlyfans.com/renaata225

Vă pupăcesc 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0752913067
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bună seara dragilor sunt disponibila pana mai tarziu pentru mai multe detalii si poze ,că nu am platit abonamentul zile astea ma puteți contacta pe wapp sau telefon +40752913067

https://onlyfans.com/renaata225

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...