Sari la conținut

matura


Postări Recomandate

Vizitator valjean
Reputație: 0

Locatie Mamaia Nord,sau cel putin asa era acum vreo 10 zile cand am vb cu ea la telefon.Comunicativa,mi-a dat cateva detalii si mi-a dat de inteles ca face treaba buna si diversa.Nu am reusit sa ajung,era prea departe.Nu a ajuns nimeni la D-na?

Link spre comentariu

Da.Eu am vizitat O de 2 ori.                       Prima dată în Mamaia Nord și a doua oară la intrare pe Tulcei.la giratoriu.    (unde e acum)                                   Doamna e cea din poze.reala.                  Igiena doamnei cat si curățenia locatiilor sunt impecabile.                         As putea spune ca e cea mai ok milfeta dpmdv .varsta 55+.f.bine întreținută.oral n.de 8 normal de 8.sani mari.O recomand.Tarife 150 cu 250.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 6 minute, premix a spus:

Mai are și alt job. pozele sunt din locatia dinM N.daca imi mai amintesc alte detalii o sa mai scriu.

Mersi varu...chiar cautam o milfeta ..ceva mai in varsta...mersi de recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 hour ago, premix said:

Da.Eu am vizitat O de 2 ori.                       Prima dată în Mamaia Nord și a doua oară la intrare pe Tulcei.la giratoriu.    (unde e acum)                                   Doamna e cea din poze.reala.                  Igiena doamnei cat si curățenia locatiilor sunt impecabile.                         As putea spune ca e cea mai ok milfeta dpmdv .varsta 55+.f.bine întreținută.oral n.de 8 normal de 8.sani mari.O recomand.Tarife 150 cu 250.

Salut. Spune-ne si noua cat de cat zona locatiei pt ca e ceata densa.

Tulcei din ce stiu nu are sens giratoriu.

Si la alt coment ai zis ceva de str. Timis...plm.

Ms mult.

Link spre comentariu
Acum 2 minute, playmaker a spus:

Salut. Spune-ne si noua cat de cat zona locatiei pt ca e ceata densa.

Tulcei din ce stiu nu are sens giratoriu.

Si la alt coment ai zis ceva de str. Timis...plm.

Ms mult.

Timis=Tomis , se leaga cu Tulcei

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 9 minute, playmaker a spus:

Tot imi da cu virgula din cauza sensului giratoriu 🤣

Ne lamureste el mai exact. Ceea ce stim sigur este ca e in Tomis Nord.

Tulcei se continua cu Sucevei daca nu ma insel si e un sens giratoriu chiar la Brotacei! Altul nu mai este in apropiere.

Link spre comentariu
Acum 2 minute, kerote a spus:

Doamna a activat in Mamaia Nord , Building Stefan pana in mai-iunie. Am vizitat-o dar a fost o experienta fada. Bafta!

Cam pe acolo.poate sunt mai putin pretențios de m i s a parut ok doamna.Poate o testează și avem și alte opinii. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 7 minute, premix a spus:

Cred ca am gresit eu.nu giratoriu ci intersecție.

Atunci e cu totul altceva... intersectia cu Tomis, la Boema. sau ma rog, aproape de Boema.

Link spre comentariu
Acum 4 minute, nicieu a spus:

Atunci e cu totul altceva... intersectia cu Tomis, la Boema.

Când vi de la vapor .dupa Rustic faci dreapta pe Tulcei si imediat dreapta la parter.Dati tare.vedeti ca are si arde dar se pot amortiza.

 

 

 

 

 

Pe

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Domnilor,

Treaba sta cam asa pe scurt...

 

Am avut norocul CHIOR sa imi raspunda la primul telefon si sa ma vad cu doamna asta e clar...dansa presteaza sub circuit inchis si nu stiu...anuntul ei pe public a fost un fel de greseala sau plm nu stiu nu prea am inteles dar clar este ca nu ia pe oricine...nu va ganditi ca are peste sau alte nebunii. Pozele intr-adevar sunt ale ei este o doamna in varsta de 50+ ani .. care la varsta ei arata BINE !!! dar bine... in fine cum am zis am stabilit o ora dansa s-a tinut de cuvant am ajuns la locul ei...ea presteaza de cand a inceput pandemia de 2 ani dar plm nu stiam de ea ca din nou...circuit inchis ..semi-inchis nush ..plm,..am intrebat-o de anal si mi-a zis ca nu ...dar CIM aici depinde de chimie / igiena etc, cu doamna nu merge ...cum sa zic, nu puteti sa o luati de cap si sa va faceti de cap cu ea sa o violati oral, cum facem cu maya...nu...o lasa-ti pe ea tu stai linistit si ea se joaca isi face treaba, un mic inconvenient era marimea sculei daca stia ca sunt cum sunt nu ma primea dar ...ne-am descurcat adica am stat mai mult in pozitiile care voia ea sa nu o doara...nu m-a deranjat chiar deloc....domnilor, nu m-am dus cu gandul sa o fut cum fac eu de obicei ...sa fiu dur etc...stiam unde si la cine ma duc asa ca m-am modelat dupa ea...am stat 2 numere...prima oara se vedea ca e cam retinuta la al 2lea numar si-a intrat bine in rol si m-a "iubit" bine de tot...chiar mi-a placut. Nu prea o sa dau note ca plm dar overall a fost o experienta calumea daca aveti norocul sa dati de ea o sa vedeti ca femeia are prosop peste prosop servetel peste servetel adica gen plm ca si cum te apuci tu prima oara sa te futi ( lucrezi ) si vrei sa fie totul perfect stii.

 

Aspectul doamnei : hmm cand te duci la o femeie de 50+ ani nu te duci sa o vezi pe ... miss x , stii ce gasesti nu ? dar pt varsta ei se tine bini di tat, aveam cucu tun de cand am intrat pe usa deci am avut chimia aia sexuala sa zic asa.

Apartament : curat / mare / aranjat / cearceaf proaspat schimbat se simtea / miroase.

Prestatie doamna : mie unul chiar mi-a placut daca o sa mai am o alta ocazie cu ea mai baga sorinica 2 numere.

Amenda : 200 / 400 ... eu unul am stat o ora

Igina : ireprosabila ...

 

De revenit ? Cum ziceam daca ai bulan sa te primeasca bun...sigur daca nu...c'est la vie. Sanatate sa avem.

  • Like 4
  • Mersi 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
49 minutes ago, sorinu said:

Domnilor,

Treaba sta cam asa pe scurt...

 

Am avut norocul CHIOR sa imi raspunda la primul telefon si sa ma vad cu doamna asta e clar...dansa presteaza sub circuit inchis si nu stiu...anuntul ei pe public a fost un fel de greseala sau plm nu stiu nu prea am inteles dar clar este ca nu ia pe oricine...nu va ganditi ca are peste sau alte nebunii. Pozele intr-adevar sunt ale ei este o doamna in varsta de 50+ ani .. care la varsta ei arata BINE !!! dar bine... in fine cum am zis am stabilit o ora dansa s-a tinut de cuvant am ajuns la locul ei...ea presteaza de cand a inceput pandemia de 2 ani dar plm nu stiam de ea ca din nou...circuit inchis ..semi-inchis nush ..plm,..am intrebat-o de anal si mi-a zis ca nu ...dar CIM aici depinde de chimie / igiena etc, cu doamna nu merge ...cum sa zic, nu puteti sa o luati de cap si sa va faceti de cap cu ea sa o violati oral, cum facem cu maya...nu...o lasa-ti pe ea tu stai linistit si ea se joaca isi face treaba, un mic inconvenient era marimea sculei daca stia ca sunt cum sunt nu ma primea dar ...ne-am descurcat adica am stat mai mult in pozitiile care voia ea sa nu o doara...nu m-a deranjat chiar deloc....domnilor, nu m-am dus cu gandul sa o fut cum fac eu de obicei ...sa fiu dur etc...stiam unde si la cine ma duc asa ca m-am modelat dupa ea...am stat 2 numere...prima oara se vedea ca e cam retinuta la al 2lea numar si-a intrat bine in rol si m-a "iubit" bine de tot...chiar mi-a placut. Nu prea o sa dau note ca plm dar overall a fost o experienta calumea daca aveti norocul sa dati de ea o sa vedeti ca femeia are prosop peste prosop servetel peste servetel adica gen plm ca si cum te apuci tu prima oara sa te futi ( lucrezi ) si vrei sa fie totul perfect stii.

 

Aspectul doamnei : hmm cand te duci la o femeie de 50+ ani nu te duci sa o vezi pe ... miss x , stii ce gasesti nu ? dar pt varsta ei se tine bini di tat, aveam cucu tun de cand am intrat pe usa deci am avut chimia aia sexuala sa zic asa.

Apartament : curat / mare / aranjat / cearceaf proaspat schimbat se simtea / miroase.

Prestatie doamna : mie unul chiar mi-a placut daca o sa mai am o alta ocazie cu ea mai baga sorinica 2 numere.

Amenda : 200 / 400 ... eu unul am stat o ora

Igina : ireprosabila ...

 

De revenit ? Cum ziceam daca ai bulan sa te primeasca bun...sigur daca nu...c'est la vie. Sanatate sa avem.

Bravo! O sa incerc sa dau si eu de ea zilele viitoare, sper sa am noroc. De obicei nu ma arunc peste 50+ dar cred ca compenseaza prin prestatii. Din ce concluzii am tras, are locatia la bloc turn pe Tulcei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...