Sari la conținut

matura


Postări Recomandate

  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 29 minute, cabrones a spus:

labarete eu sunt satul de pizda asa cum tu esti satul de laba. i-a mai baga ceva lacrimogen sa mai inmoi forumul papleaca

Fix asa zice si taptuc la colt de strada ca e satul de pizda cand saracul ragaie a laba. Spor in continuare acolo

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 ore, tttrrraaa a spus:

Ultima oară când am dat însă era pe Tulcei,la un bloc la parter

Am luat si eu legatura cu ea prin septembrie parca, de vreo 2 ori si mi-a raspuns ca nu este disponibila.

Dupa poze si recenziile colegului @sorinu, tin sa ajung si eu la dansa. Prea buna de ratat. Sper sa am noroc. Saptamana viitoare. O sa anunt aici ce si cum.

Link spre comentariu
Vizitator tttrrraaa
Reputație: 0
Acum 8 ore, playmaker a spus:

Am luat si eu legatura cu ea prin septembrie parca, de vreo 2 ori si mi-a raspuns ca nu este disponibila.

Dupa poze si recenziile colegului @sorinu, tin sa ajung si eu la dansa. Prea buna de ratat. Sper sa am noroc. Saptamana viitoare. O sa anunt aici ce si cum.

Salut.Sa ști că nu e wow rău,dar ptr vârsta ei e ok,adică să nu ai așteptări foarte mari,e docila,face cum vrei tu,oralul e ok,fata de unele căprioare ea e...bine dar daca vrei futai cu sudoare....nu o să ai,e vintage dar plăcut.Eu am fost de 2 ori dar am optat să îmi schimb alegerea,in bloc cu ea sta o mătușă😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, tttrrraaa a spus:

Salut.Sa ști că nu e wow rău,dar ptr vârsta ei e ok,adică să nu ai așteptări foarte mari,e docila,face cum vrei tu,oralul e ok,fata de unele căprioare ea e...bine dar daca vrei futai cu sudoare....nu o să ai,e vintage dar plăcut.Eu am fost de 2 ori dar am optat să îmi schimb alegerea,in bloc cu ea sta o mătușă😂😂😂

Salut. Ne poți da ceva detalii despre "mătușă", servicii, preturi,..... 🤪                                   😂😂😂😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 5 ore, tttrrraaa a spus:

Salut.Sa ști că nu e wow rău,dar ptr vârsta ei e ok,adică să nu ai așteptări foarte mari,e docila,face cum vrei tu,oralul e ok,fata de unele căprioare ea e...bine dar daca vrei futai cu sudoare....nu o să ai,e vintage dar plăcut.Eu am fost de 2 ori dar am optat să îmi schimb alegerea,in bloc cu ea sta o mătușă😂😂😂

sa iti matusa si pe mata in pula bai ciurli burli. sa vezi cum e cand vorbesti aiurea

  • Minus 2
Link spre comentariu

Am vb eu cu ea astăzi și nu ia persoane noi decât cu confirmarea pozelor și greu intri pe circuitul ei.

Prețul este de 250 finalizarea, 300 jumătate de ora și 400 ora. Și serviciile: cică are de.toate fără anal și fără sărutări in zona capului.

Nu am jntrebat care cap.

Cică are mult peste 40 dar nu-i dai, din spusele ei.

Sta pe la Boema și înainte a stat în Tomis nord.

Nu știu dacă se merita la banii ăștia, ma așteaptă mâine dimineață să îi scriu ca să ma duc la ea. Dar sunt în dubii, mai degrabă cred ca as merge la Andrada, Adelina sau Cleo.

Voi cam ce ați zice?

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, mihaita2020 a spus:

Am vb eu cu ea astăzi și nu ia persoane noi decât cu confirmarea pozelor și greu intri pe circuitul ei.

Prețul este de 250 finalizarea, 300 jumătate de ora și 400 ora. Și serviciile: cică are de.toate fără anal și fără sărutări in zona capului.

Nu am jntrebat care cap.

Cică are mult peste 40 dar nu-i dai, din spusele ei.

Sta pe la Boema și înainte a stat în Tomis nord.

Nu știu dacă se merita la banii ăștia, ma așteaptă mâine dimineață să îi scriu ca să ma duc la ea. Dar sunt în dubii, mai degrabă cred ca as merge la Andrada, Adelina sau Cleo.

Voi cam ce ați zice?

Nu face de prețul asta.Em am doua vizite cand era 150/250

 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator tttrrraaa
Reputație: 0
Acum 4 ore, cabrones a spus:

sa iti matusa si pe mata in pula bai ciurli burli. sa vezi cum e cand vorbesti aiurea

Să îmi bag pula in mata că eu nu te-am înjurat mai muistule,să o fut și pe mata și pe tine in gurita

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 7 ore, mihaita2020 a spus:

Am vb eu cu ea astăzi și nu ia persoane noi decât cu confirmarea pozelor și greu intri pe circuitul ei.

Prețul este de 250 finalizarea, 300 jumătate de ora și 400 ora. Și serviciile: cică are de.toate fără anal și fără sărutări in zona capului.

Nu am jntrebat care cap.

Cică are mult peste 40 dar nu-i dai, din spusele ei.

Sta pe la Boema și înainte a stat în Tomis nord.

Nu știu dacă se merita la banii ăștia, ma așteaptă mâine dimineață să îi scriu ca să ma duc la ea. Dar sunt în dubii, mai degrabă cred ca as merge la Andrada, Adelina sau Cleo.

Voi cam ce ați zice?

Eu te sfatuiesc sa mergi la ea. Poate nu are chiar preturile alea. Asteptam informatii din partea ta. Spor!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Va salut, dragi confutaciosi.

Am citit topicul doamnei acu vreo trei zile  si, mare amator de MILF , mi s-au aprins  imediat toate beculetele. Astazi mi-am incercat norocul, fara prea mari sperante, am inteles ca doamna e mai mult pe circuit inchis. da'  spre surpriza mea mi-a raspuns si in 30 de minute am fost la ea.  Vazusem pozele de pe prima pagina,  imi facusem o oarecare impresie, ajuns la ea si i intr--adevar,  o doamna dupa care intorci capul pe strada. Ma asteptat intr-o camasa rosie, pe tocuri, sutien si chiloti negri, imi venea sa ma urc pe ea de la usa. Am stat de vorba cat am fumat o tigara si apoi am mers in dormitor.  Dupa o scurta "protectie a muncii"  in care s-a asigurat ca se face inteleasa: ce  face si ce nu, a inceput cu sarutari pe corp si un oral de.....O priveam cum se joaca cu buzele, are o tehnica mai speciala asta si ptr ca ....no, cand femeia e buna de p... totu devine special.

Nu dau note, pret, locatie. Doamna e cu adevarat speciala. Merita f

 

  • Like 2
  • Mersi 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut.

Dupa cateva zile de incercari am reusit sa o prind la telefon. Vorbit frumos. Zice ca 200 numarul, 250 jumatate de ora. Nu mai stiu cat a spus ca e o ora. Am intrebat-o cat dureaza un numar. Mi-a spus: cateva minute. Pe bune? 200 cateva minute? I-am multumit pt info si i-am urat o zi buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, seth1760915 a spus:

Salut.

Dupa cateva zile de incercari am reusit sa o prind la telefon. Vorbit frumos. Zice ca 200 numarul, 250 jumatate de ora. Nu mai stiu cat a spus ca e o ora. Am intrebat-o cat dureaza un numar. Mi-a spus: cateva minute. Pe bune? 200 cateva minute? I-am multumit pt info si i-am urat o zi buna.

Exact asa mi-a spus si mie. Ca ea lucreaza foarte selectiv, ca cine sunt, de unde am numarul etc. Ca si locatie bloc turn str. Tulcei intrare din blv. Tomis. Nu am fost pt ca pur si simplu nu prea am priceput tariful, plus ca dupa a inceput sa ma descoase cu intrebarile.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 13 minute, playmaker a spus:

Exact asa mi-a spus si mie. Ca ea lucreaza foarte selectiv, ca cine sunt, de unde am numarul etc. Ca si locatie bloc turn str. Tulcei intrare din blv. Tomis. Nu am fost pt ca pur si simplu nu prea am priceput tariful, plus ca dupa a inceput sa ma descoase cu intrebarile.

Pe mine nu m-a intrebat nimic. I-am zis ca am sunat pt anuntul din publi.

Ma intreb de unde diferenta asta intre un numar si jumatate de ora. Incerc sa imi aduc aminte daca am avut vreodata, in tinerete, performanta de 2 numere in jumatate de ora... :))))

Nu contrazic colegul de mai sus care a spus ca merita. Dar cand mi-a spus "cateva minute" m-am gandit... cat... 3, 5 minute? :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...