Sari la conținut

Ana Moldoveanca 0733367703


batman100

Postări Recomandate

Am fost la ea, e tipa din poze.

Am sunat-o, Am stabilit cand sa o vizitez. Locatia ei destul de usor de găsit, da nu cine stie ce.

M-a intampinat pe tocuri, intr o costumatie sexi. Arata bine la corp, nu e rea nici la față, sani mari, dar cam moi.

Am început actiunea cu oral, care a durat sub un minut.

La normal s a implicat, am schimbat cateva pozitii

 

Note:

Locatie: 7.5

Oral: prea scurt, nici nu punctez

Normal: 8

Aspect: 8.5

Atitudine: 8

 

 

De revenit: poate la colega ei, Roxana :-D (cred ca sunt colege)

  • Like 3
Link spre comentariu

Aaaaaaa hai sa va povestesc ce-am patit cu mimoza asta. Cred ca a scapat-o ma-sa din brate cand era mica. Nu e pe craca ei. Oricum, e stancuta, doar usor tuciurie si mai grasa decat in poze. Vorbeste frumos la telefon dar cred ca are un handicap mintal, ori e foarte diabolica.

Ma intorc din dus si hop-top la OP. Vorbeste aiurea in timp ce ti-o freaca in mana, parca special sa nu te relaxezi. La supt nici macar capul nu-l ia cu totul... mai putin de 1minut. Cand am vazut cum o suge mi-am dat seama ca e tepara ordinara. Si cica sa nu-i pun mana la putza :)) N-am mai auzit cuvantul asta din copilarie. Imi spune ca sunt foarte incordat :)) cand eu strangeam din cur sa obtin o erectie acatarii. Trecem la normal. S-a pus din proprie initiativa pe spate si incovoiata pe perna, cu cracii ridicati sa nu ma pot apropia calumea :)) si mai tinea si mana :)) Ii zic sa vina mai jos pe canapea, nu vrea. Mi-am zis ca n-are rost :)) si ca e prea tampita si n-o scot la capat cu ea. Cand ma imbracam ma intreba senina ca ce s-a intamplat si imi spunea ca eu aleg sa plec :)) de parca eu eram problema. La usa i-am urat "sa-ti foloseasca banii" si ea, senina, imi multumeste :))

Si uite-asa, mi-am luat o relaxare de 150ron in stil tiganesc.

Are si colega, presupun ca si aleia ii ploua la mansarda.

In incheiere, ce pot sa-i urez?! O frumusete de abces anal sa nu-i ajunga banii facuti in... sa zic maxim... 10min dtd?! :))

 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...