Sari la conținut

Alexandra 0725429437


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Poze false am fost la ea mică de înălțime sani frumoși mari pt statura ei dar nu are atitudine deloc curățenie praf se sterge cu servetele sictirita părerea mea la ce ofera 50 lei ar fi pret real nu recomand 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu se merita peste 80 %folosesc poze false ea săracă arata ca una de pe centura nu e mare diferenta dar sa nu ai pic de atitudine ea se uita la tv nici o gest nimic pizda neepilata conditii jalnice si bănuiam că e așa dar tot am sperat ca este cea din poze 

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Fost la ea, stă pe lângă parc Sebastian. Luat 1 h/200 ron, on/np. La telefon mia spus că face și fk, dar la fața locului au fost doar pupicei pe buze. On și np nimic special, doar își face treaba. De GFE nu este vorba. Mai avea o colegă matură grasă și cam urâtă. Ea este blondă minionă cu sâni mari. Recomandat doar dacă ești în zonă și nu ai alte oferte.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu am fost acum 2 zile la alis.

Tin sa menționez ca fata arata mai bine ca în poze ,serviciile foarte ok,comportamentul foarte frumos vizavi de clienți, are foarte multa răbdare,este foarte atenta și foarte drăguță

Am ajuns la locație la telefon mia vorbit foarte frumos . Am întrat ma primit cu un zâmbet frumos și ma invitat în camera țin sa mai menționez ca în casa nu am văzut mizerie din contra mirosea foarte frumos și era foarte curat cu alte cuvinte mam simțit foarte bine 

RECOMAND.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum o cheamă Alis, prestează in sect 5 str Dumbrava Noua.  In poze arată mult mai bine decât în realitate unde descoperi o pitica grăsuță.Singurul lucru mai ok sunt sânii măricei unde și a băgat recent un pierce, așa că nu ai voie să i atingi. A mărit tariful la 150, dar serviciile  au rămas slabe ,cum au mai spus cei ce au recenzat înainte. Oral neprotejat  mediocru spre slab, normal protejat slab, se vaită  să nu dai prea tare sau prea adânc că ea este mica, vrajeli d astea pt fraieri. Nu este singura in apartament, la un moment dat a tușit cineva și s a auzit o ușă.  Concluzie : nu recomand .

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...