Sari la conținut

Ruxi Unirii 0726829112 ��💓��💓��💓��💓


Vizitator ruxysenzuala

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 161
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare confrați, am vizitat-o astăzi pe domnişoara şi bine am făcut.

Ruxy este o tipă primitoare, zâmbăreață, vorbăreață şi se implică total când vine vorba de satisfacerea clientului şi respectarea serviciilor promise.

 

Narațiunea:

Încă de când am intrat pe uşă am simțit că o cunosc de o viață, am vorbit cu ea apoi mi-a oferit un prosop şi am făcut un duş (are şi gel de duş). A început cu nişte pupici, mângâieri apoi a trecut la un oral foarte bun, nu deep, dar nici nu era cazul, nu sunt un fan. După care am trecut la acțiune, ea deasupra. În timpul acțiunii a făcut şi FK destul de mult (spun asta pentru doritori, nu face deep dar din nou nu este nevoie, pt că aşa soft cum îl face este foarte plăcut, nu am simțit deloc să fie mecanic). Am făcut o pauză în care am mers în bucatărie şi m-a servit cu suc, am discutat, aveți ce vorbi cu ea. Ne-am întors la acțiune, de data asta eu deasupra, FK, sărutari pe gât, mângâieri. Am ales finalizare orală (CIM). În timpul oralului îți da voie să o masturbezi la suprafață.

 

Note:

ON - 10 (cu atenție la testicule, CIM)

NP - 9

GFE - 10 (FK inclus si chiar initiat de ea + comunicare)

 

Per total este cea mai buna experiență a mea şi recomand cu drag.

Să ai o zi frumoasă dragă Ruxi :*

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0

Salutare confrați, am vizitat-o astăzi pe domniÅŸoara ÅŸi bine am făcut.

Ruxy este o tipă primitoare, zâmbăreață, vorbăreață ÅŸi se implică total când vine vorba de satisfacerea clientului ÅŸi respectarea serviciilor promise.

 

Narațiunea:

ÃŽncă de când am intrat pe uÅŸă am simțit că o cunosc de o viață, am vorbit cu ea apoi mi-a oferit un prosop ÅŸi am făcut un duÅŸ (are ÅŸi gel de duÅŸ). A început cu niÅŸte pupici, mângâieri apoi a trecut la un oral foarte bun, nu deep, dar nici nu era cazul, nu sunt un fan. După care am trecut la acțiune, ea deasupra. ÃŽn timpul acțiunii a făcut ÅŸi FK destul de mult (spun asta pentru doritori, nu face deep dar din nou nu este nevoie, pt că aÅŸa soft cum îl face este foarte plăcut, nu am simțit deloc să fie mecanic). Am făcut o pauză în care am mers în bucatărie ÅŸi m-a servit cu suc, am discutat, aveți ce vorbi cu ea. Ne-am întors la acțiune, de data asta eu deasupra, FK, sărutari pe gât, mângâieri. Am ales finalizare orală (CIM). ÃŽn timpul oralului îți da voie să o masturbezi la suprafață.

 

Note:

ON - 10 (cu atenție la testicule, CIM)

NP - 9

GFE - 10 (FK inclus si chiar initiat de ea + comunicare)

 

Per total este cea mai buna experiență a mea ÅŸi recomand cu drag.

Să ai o zi frumoasă dragă Ruxi :*

Mulțumesc frumos mă bucur că am fost pe placul tauâ¤ï¸ðŸŒ¹ðŸ˜˜ mai făcut și tu sa fiu așa ești om minunat â¤ï¸ðŸŒ¹â¤ï¸ðŸŒ¹ðŸŒ¹ðŸ™ðŸ™ðŸ™ðŸ™ðŸ™
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Si eu am vrut sa ajung la ea pt anal, am vb telefonic, nu am am putut sa ma încadrez în programul ei, a fost f ok telefonic...

Momentan am o fata de pe acest forum în topul meu personal, dar cu siguranță următoarea Ruxy este....

Te Pup și mulțumesc pt amabilitate.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Astăzi am punctat la domnișoară...

O experienta placuta pentru o finalizare la anal.

Mentionez ca pentru anal este buna de vizitat, mergeți cu încredere, pe final când am început sa pompez, s-au declanșat gemetele.... Am rămas impresionat și în același timp am explodat în balonas.

Altceva nu am încercat.

Multumesc frumos Ruxy.

Spor....

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...